نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اهواز

 

نمایندگی ظرفشویی ال جی در اهواز: 

ال جی برندی باکیفیت و معتبر است که همه ما ممکن است یک وسیله برقی از آن را در خانه خود داشته باشیم. ماشین ظرفشویی ال جی هم که بسیار خوب است که احتمالا برای خرید ماشین ظرفشویی، برند ال جی یکی از انتخاب‌های ما است. سعی کنید هنگام خرید ماشین ظرفشویی برندی مانند ال جی را تهیه کنید که نمایندگی های خوب و معتبری دارد. زمانی که ماشین ظرفشویی ال جی شما دچار ایراد شود خیلی راحت با نمایندگی آن تماس می‌گیرید و مشکل را برطرف می‌کنید. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اهواز یکی از برترین و منتخب ترین نمایندگی‌های موجود در ایران است. متخصصان خبره و باتجربه‌ی آنها آمده‌ی خدمت رسانی به شما هستند.

نحوه‌ ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اهواز 

قطعا انتظار ما این است که ن:مایندگی‌های مختلف در سراسر ایران همیشه در دسترس باشند تا زمانی که وسایل برقی ما دچار خرابی شدند در مدت زمان کمی آن را درست کنیم. نمایندگی ظرفشویی ال جی در اهواز هم به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان قرار دارد. فقط کافی است به سایت ahvaz khadamat. Com مراجعه کنید و نام و مشخصات فردی و شماره تماس و نوع مشکل بوجود آمده را در آن ثبت کنید تا کارشناسان این مجموعه در کمترین زمان با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند. گاهی ممکن است از راه ارتباطی تلفن هم مشکل برطرف شود و دیگر نیازی به حضور متخصصین نباشد.

 

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در اهواز

خدمات نمایندگی ظرفشویی ال جی اهواز

خدمات نمایندگی های مختلف معمولا کاملا یکسان با یکدیگر نیست. همین تفاوت ها است که باعث می‌شود یک نمایندگی موفق‌تر و بانظم‌تر از نمایندگی دیگر باشد. نحوه‌ی برخورد با مشتری بسیار اهمیت دارد، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اهواز یکی از نقاط قوتش نوع ارتباط با مشتری است که بسیار محترمانه است. گارانتی تعمیرات هم همانند گارانتی خرید یک دستگاه اهمیت دارد، حتما از نمایندگی‌هایی کمک بگیرید که گارانتی تعمیرات را هم به شما بدهند تا در بروز ایجاد مشکل دوباره، هزینه بیشتری صرف نکنید.

تکنسین‌های حرفه ای و کاربلد هم از مهم ترین و تاثیرگذارترین علت‌ها، برای انتخاب یک نمایندگی خوب و درجه یک است. حتما قبل از حضور متخصصین، از آنها مشاوره بگیرید و سوال‌های خود را بپرسید. همان طور که گفتیم ممکن است از راه دور هم خودتان متوجه علت مشکل بشوید. نمایندگی ظرفشویی ال جی در اهواز همه‌ی این خدمات را  با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان قرار داده است و همین موضوع علت تمایز و درخشش این مجموعه شده است.

نکات سرویس و نگهداری ظرفشویی ال جی اهواز 

برای جلوگیری از خرابی و بوجود آمدن مشکلات باید ماشین ظرفشویی ال جی خود را گاهی بررسی کنید که این مورد توسط متخصصین باتجربه انجام می‌شود و به اصطلاح سرویس دهی انجام می‌شود. پس این موضوع بسیار اهمیت دارد و آن را پشت گوش نیندازید. نکاتی هم برای نگهداری از ماشین ظرفشویی ال جی وجود دارد که بر عهده خودتان است و باید در مراقبت از وسایل برقی خود حساسیت به خرج دهید تا ماندگاری طولانی تری داشته باشند.

 • سعی کنید سطح بیرونی و داخلی ماشین ظرفشویی ال جی را حداقل هفته‌ای یکبار با یک دستمال نرم و مرطوب تمیز کنید تا عاری از هرگونه گرد و غبار باشد.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی ال جی را فراموش نکنید و گاهی آن را هم چک کنید و دستمال بکشید تا تمیز شود. اگر متوجه سوراخ یا هرگونه آسیبی روی فیلتر شدید، سریع اقدام به تعویض آن کنید.
 • حتما قبل از چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی، غذاهای مانده روی ظرفها را جدا کنید تا باعث گیر کردن مواد غذایی در دستگاه نشود و اختلالی در ماشین ظرفشویی ال جی بوجود نیاید.
 • جرم گیری ماشین ظرفشویی را فراموش نکنید که نکته‌ی بسیار مهمی است. برای این کار می‌توانید یک فنجان سرکه سفید را بر روی سبد بالا قرار دهید و ماشین ظرفشویی ال جی را بدون وجود ظرف دیگری روشن کنید تا کار کند. اگر با این روش جرم گیری به خوبی صورت نگرفت می‌توانید از کارشناسان باتجربه نمایندگی ظرفشویی ال جی در اهواز کمک بگیرید و از راهنمایی‌های آنها استفاده کنید.

تعمیر ظرفشویی در نمایندگی بکو شهر اهوازعیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی اهواز:

عیب یابی یکی از مهم ترین بخش‌ها در تعمیر لوازم خانگی برقی به حساب می‌آید. این یکی از اصلی ترین وظایف متخصصین در نمایندگی‌ها است و باید آن را به طور دقیق بررسی کنند. اگر مرحله‌ی عیب یابی به خوبی صورت نگیرد، ممکن است دستگاه دچار مشکلات بیشتری شود. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اهواز کارشناسان خوب و کاربلدی دارد که به خوبی مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی را عیب یابی می‌کنند و سپس اقدام به تعمیر آن می‌کنند. برای تماس با نمایندگی خدمات اهواز با شماره 06133849005  تماس بگیرید. 

 

کدهای خطای ماشین ظرفشویی ال جی:

ماشین ظرفشویی ال جی دارای کدهای خطایی است که در مواقع اضطراری و بروز مشکل بر روی نمایشگر صفحه نشان می‌دهد. با دیدن این کدها باید سریع اقدام به رفع مشکل پیش آمده کنید. هر کد یک معنی خاصی دارد. در ادامه شما را با این کدها بیشتر آشنا می‌کنیم.

 • ارور OE: هنگامی که مشکلی در تخلیه آب بوجود می‌آید و آب از ماشین ظرفشویی ال جی تخلیه نمی‌شود این ارور را مشاهده خواهید کرد.
 • ارور LE: ایرادی در موتور ماشین ظرفشویی ال جی پیش آمده است.
 • ارور AE: زمانی که سنسور نشتی، وجود یک نشتی را تشخیص بدهد.
 • ارور NE: در این مورد اگر موقعیت سیگنال میکروسوئیچ برای رسیدن به برد اصلی به طور اشتباه تغییر کند، این خطا نشان داده می‌شود.
 • ارور E1: در این مورد دلایل بیشتری برای بوجود آمدن این ارور وجودد دارد. نصب نادرست ماشین ظرفشویی ال جی، انتخاب مواد شوینده نامرغوب و نامتناسب، بسته نبودن درب ظرفشویی، مشکل در پمپ تخلیه، نشتی در سیستم تخلیه، چیدن نامناسب ظروف و … باعث بوجود آمدن این ارور در صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی ال جی می‌شود.
 • کد خطای IE: زمانی که آب قطع باشد، شیر آب باز نباشد و یا حسگر آب ایراد داشته باشد این خطا بروز می‌کند.
 • خطای FE: زمانی که آب بیش از حد مورد نیاز وارد ماشین ظرفشویی ال جی شود و یا در شیر ورودی مشکلی بوجود آمده باشد.
 • خطای HE: زمانی که مدار گرمکن آب آسیب دیده باشد، این خطا را مشاهده خواهید کرد.
 • خطای TE: اگر ترمیستور ایراد پیدا کند و دمای آب ورودی بیش از حد باشد این خطا رخ می‌دهد.
 • خطای PE: نشان دهنده آن است که جریان برق ماشین ظرفشویی ال جی قطع است.

 

نمایندگی تخصصی تعمیرات ظرفشویی الجی در اهواز

هر کدام از این خطاها را که با حروف انگلیسی نشان داده می‌شود، بشناسید تا هنگام مواجهه با آنها متوجه ایراد پیش آمده بشوید، کارشناسان در نمایندگی ظرفشویی ال جی در اهواز راهکارهایی برای بر طرف کردن تمامی این ایرادات، به شما می‌گویند و مشکل را برطرف می‌کنند. 

 

قطعات ظرفشویی ال جی:

ماشین ظرفشویی ال جی دارای قطعات مختلفی است که هر کدام وظیفه‌ی خاصی دارند و در هماهنگی با یکدیگر کار می‌کنند و یک مجموعه را به راه می‌اندازند. ممکن است یک قطعه‌ای کاملا کوچک باشد اما کارایی مهمی داشته باشد. اگر قطعه‌ای در ماشین ظرفشویی ال جی شما به طور کامل خراب شده باشد، نیاز به تعویض دارد، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اهواز از بهترین و باکیفیت ترین قطعات برای تعویض استفاده می‌کند و از این بابت خیالتان حسابی راحت است. اورجینال بودن قطعات برای متخصصین این مجموعه بسیار اهمیت دارد.

شیر برقی، هیدروستات، موتور شستشو، میکروسوئیچ فولوتر، فیلتر، غلطک قفسه، فیلتر، لاستیک آب بندی، مخزن نمک و مخزن رزین، محفظه شوینده، سیستم خشک کن ظروف، برد اصلی و … از انواع قطعات موجود در ماشین ظرفشویی ال جی است. برای دریافت خدمات تعمیراتی با مجموعه اهواز خدمات تماس حاصل فرمایید.