نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو در

ماشین ظرفشویی، یک دستگاه خودکار است که ظرف های کثیف را می شوید و تمیز می کند، تنها کاری که هر فرد باید انجام دهد این است که ماشین را پر از ظرف کند، پودر شوینده را اضافه کند، چرخه شست و شو را تنظیم کند و دکمه روشن را فشار دهد، در ادامه نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو مطمئن به شما معرفی خواهیم کرد.

ماشین ظرفشویی بکو با توجه به فناوری که دارد از مناسب ترین ماشین ظرفشویی هایی است که برای خرید مناسب است اما همه وسایلی که در اطراف ما وجود دارد ممکن است روزی خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد حتی ماشین ظرفشویی نیز به تعمیر نیاز پیدا می کند.

هنگامی که ماشین ظرفشویی به مشکل برخورد کرد خودتان برای تعمیر آن دست به کار نشوید و تعمیر آن را به تکنسین ها و متخصصان بسپارید تا با تخصص ماشین ظرفشوییتان که خراب شده است را تعمیر کنند.

متخصصان و تکنسین های ما با استفاده از مهارت و دانشی که دارند ماشین ظرفشویی شما را عیب یابی و مشکل را پیدا میکنند و به تعمیر ماشین ظرفشویی می پردازند.

تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به تکنسین های خدمات اهواز بسپارید.

نمایندگی ظرفشویی بکو اهواز:

بکو هم از آن دسته از برندهای درجه یک و ناب در جهان است. اگر شما هم یک وسیله از برند بکو در منزل خود داشته باشید، حتما پی به کیفیت آن خواهید برد. برند بکو دارای نمایندگی‌های خیلی خوب و باکیفیت در سطح کشور است. نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز یکی از بهترین و برترین نمایندگی‌های بکو در سطح کشور است. همانطور که می‌دانید هر وسیله‌ای ممکن است دچار مشکلاتی شود. مسئله مهم این است که برند آن وسیله دارای نمایندگی‌های معتبر و درجه یک در سطح کشور باشد. بکو هم از این قضیه مستثنی نیست. ماشین ظرفشویی بکو یکی از بهترین وسیله‌های برند بکو است که بسیار باکیفیت عمل کرده است. انتظارات شما از نمایندگی یک برند معتبر چیست؟ قطعا ارائه‌ی بهترین خدمات یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب یک نمایندگی خوب است. در ادامه بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد.

نحوه‌ی ارتباط با نمایندگی ظرفشویی بکو اهواز:

خیلی راحت می‌توانید ارتباط سریع با متخصصان نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز داشته باشید. کافی است به سایت ahvaz khadamat. Com مراجعه کنید و با متخصصان باتجربه و حرفه‌ای اهواز خدمات ارتباط بگیرید. در مرحله‌ی اول کارشناسان این مجموعه مشاوره‌های لازم را به شما خواهند داد. اگر هم چنان مشکل برطرف نشود، متخصصان در کمترین زمان در محل سکونت شما حضور می‌یابند. حتی به صورت آنلاین هم می‌توانید درخواست تکنسین را ثبت کنید. فرم درخواست تکنسین تعمیرات در سایت اهواز خدمات وجود دارد. اطلاعات اولیه و مشکل دستگاه خود را در آنجا ثبت کنید. کارشناسان مجموعه در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. یکی دیگر از راه‌های ارتباطی آسان با نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز، شماره گیری تلفن 06133849005 است. قطعا کارشناسان اهواز خدمات خیلی سریع اقدام به بررسی مشکل وارد شده بر ماشین ظرفشویی بکو در اهواز خواهند کرد.

خدمات نمایندگی ظرفشویی بکو اهواز:

نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز با بیش از 14 سال سابقه بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. همیشه بحث کیفیت در کارها مطرح است. رضایت مشتری بیش از هر چیزی اهمیت دارد. تکنسین‌های حرفه‌ای اهواز خدمات به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به مردم هستند. تعمیر ماشین ظرفشویی بکو و در کل تعمیر لوازم خانگی خود را با خیال راحت به اهواز خدمات بسپارید. حتما یک مشاوره‌ی رایگان با نمایندگان آنها داشته باشید. حتی ممکن است با یک مشاوره تلفنی بتوانید مشکل را بررسی کنید. گارانتی تعمیرات یکی از مهم‌ترین خدماتی است که اهواز خدمات در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. گارانتی تعمیرات هم به اندازه گارانتی خرید محصولات اهمیت دارد. نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز این گارانتی و احساس امنیت را به شما خواهد داد. اگر شما هم به فکر یک کسب و کار خوب و مطمئن هستید، از آموزش‌های تعمیرات این مجموعه استفاده کنید. قطعا متخصصان و کارشناسان باتجربه تا حرفه‌ای شدن کنار شما خواهند بود. 

نکات سرویس و نگهداری ظرفشویی بکو اهواز:

یکسری نکات برای حفظ و نگهداری ماشین ظرفشویی بکو وجود دارند که باید آنها را رعایت کنید. به ایت ترتیب ماشین ظرفشویی بکو دارای عمر طولانی‌تری خواهد بود.

بهتر است ماشین ظرفشویی بکو را در نزدیکی وسایل گرمازا مانند ماکروویو و بخاری و … نگذارید.

ماشین ظرفشویی بکو از کناره‌ها کمی فاصله با دیوار داشته باشد تا هوا به خوبی جریان یابد.

ماشین ظرفشویی بکو را در محلی قرار دهید که به راحتی به شیرهای ورودی آب دسترسی داشته باشد.  

حتما باید ماشین ظرفشویی بکو در جای خود تراز باشد تا هنگام شروع کار باعث ایجاد سر و صدا نشود.

تنظیم سختی آب در ماشین ظرفشویی بکو:

هر منطقه‌ای دارای سختی آب متفاوتی است. حتما باید سختی آب منطقه خود را بدانید تا سختی آب ماشین ظرفشویی بکو خود را طبق همان تنظیم کنید. برای این کار یک نوار آزمایشی وجود دارد. شیر آب را باز نگه دارید تا چند دقیقه آب جریان داشته باشد. حالا نوار آزمایشی را زیر آب فرو ببرید. اجازه دهید یک الی دو دقیقه در آب بماند. بعد از خارج کردن نوار آزمایشی، آن را تکان دهید. خیلی راحت سختی آب منطقه شما را نشان خواهد داد.

چگونگی قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی بکو:

نحوه‌ی چیدمان صحیح ظروف در ماشین ظرفشویی بکو بسیار اهمیت دارد. قطعا با این کار در مصرف انرژی هم صرفه جویی خواهید کرد. البته از ایجاد سر و صدا هم جلوگیری می‌شود.

ابتدا توجه داشته باشید که تمامی پسماند مواد غذایی را از ظروف پاک کنید. اجازه ندهید هیچ ظرفی همراه با مواد غذایی وارد دستگاه گذاشته شود. این پسماند در ماشین ظرفشویی بکو، وارد فیلترها می‌شود. در نهایت موجب مسدودی و خرابی آنها می‌شود.

ظروفی که نازک‌تر هستند را در طبقه وسطی ماشین ظرفشویی بکو قرار دهید. به این صورت آسیبی به ظروف وارد نمی‌شود.

ظروف سنگین‌تر را هم در سبد پایینی ماشین ظرفشویی بکو قرار دهید تا موجب شکستگی نشوند.

حواستان باشد که قابلمه‌ها، کاسه‌ها و در کل ظروفی که گود هستند را به صورت برعکس قرار دهید.

بررسی شوینده‌ها برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی بکو:

قرص ماشین ظرفشویی، نمک ماشین ظرفشویی، مایع جلادهنده از واجبات برای ماشین ظرفشویی بکو هستند. بهترین راه حل این است که قرص ماشین ظرفشویی را تهیه کنید که دارای نمک و جلادهنده هم باشد. ماشین ظرفشویی بکو دارای قطعه‌ی رزین است. رزین کارایی مهمی دارد. این قطعه سختی آب را می‌گیرد. نمک هم قطعه‌ی رزین را در 5 دقیقه آخر شستشو می‌دهد تا در نوبت بعدی به خوبی کار کند. هم‌چنین جلادهنده هم در 5 دقیقه آخر، ظروف را همراه با بخار آب حسابی براق و درخشنده می‌کند. به این ترتیب مانع از ایجاد لکه بر روی ظروف می‌شود. در نهایت ماشین ظرفشویی بکو ظروفی تمیز و شفاف به شما تحویل می‌دهد. فقط کافی است همین اصول ساده را رعایت کنید. به این ترتیب کارایی و کیفیت ماشین ظرفشویی بکو برای مدتی طولانی حفظ خواهد شد.

همه‌ی این موارد و خیلی از موارد دیگر را کارشناسان نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز برای مشتریان توضیح می‌دهند، تا مشکل خاصی بوجود نیاید. شما هم هر سوالی دارید، می‌توانید با یک تماس، از کارشناسان کاربلد و درجه یک اهواز خدمات بپرسید. در ادامه به بررسی عیب یابی ماشین ظرفشویی بکو خواهیم پرداخت. 

عیب یابی ماشین ظرفشویی بکو اهواز:     

گاهی سوالات زیادی در مورد ماشین ظرفشویی  بکو وجود دارد. در ادامه به برخی از این سوالات متداول پاسخ خواهیم داد.

عیب یابی ظرفشویی که ظروف را به خوبی نمی‌شوید:

مرغوب بودن مواد شوینده در این موضوع اهمیت زیادی دارد. نوع صحیح آبگیری حائز اهمیت است. حتما بررسی کنید که تخلیه به درستی انجام شود. آب‌پاش‌ها هم باید به خوبی کار کنند و هیچ گونه گرفتگی در آنها وجود نداشته باشد.

علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی بکو:

در این مورد سه عامل فیلتر کف ظرفشویی، شیلنگ خروجی فاضلاب و پمپ تخلیه اهمیت دارد. پمپ تخلیه از قطعات مهم ماشین ظرفشویی بکو است. باید بررسی شود تا گرفتگی نداشته باشد. اگر هم آسیبی به آن وارد شده باشد باید تعویض گردد. اگر هر قطعه ای در ماشین ظرفشویی شما دچار ایراد شده است حتما با نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز تماس بگیرید. متخصصان اهواز خدمات از بهترین قطعات اورجینال برای تعویض ماشین ظرفشویی بکو استفاده می‌کنند. از این بابت خیال شما راحت خواهد بود.

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی بکو:

اولین مرحله چک کردن پریز برق است. از جریان داشتن برق هم اطمینان حاصل کنید. گاهی هم ممکن است میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی دچار ایراد شده باشد. موتور، برد الکترونیکی و … باید توسط متخصصان بررسی شود. گاهی حرارت دستگاه بیش از حد بالا می‌رود، در این حالت فیوز حرارتی ظرفشویی اجازه روشن شدن به دستگاه را نمی‌دهد.

کار نکردن کلیدهای ماشین ظرفشویی بکو:

کلیدهای ماشین ظرفشویی بکو جزء قطعات مهم و اساسی هستند. اگر از کار بیفتند تقریبا دستگاه بی استفاده خواهد ماند. به احتمال زیاد برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده است. تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی بکو باید تنها توسط تکنسین‌های باتجربه انجام شود. پس اگر تخصصی در این زمینه ندارید، تنها با نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز تماس بگیرید تا مشاوره‌های لازم را به شما بدهند.

دلیل ایجاد سرو و صدا در ماشین ظرفشویی بکو:

ایجاد سر و صدا هم موضوعی نگران کننده است. ابتدا باید پمپ ماشین ظرفشویی بررسی شود. گاهی هم به علت چیدمان نادرست ظروف، آب پاش‌ها با ظروف برخورد می‌کنند و سرو صدا ایجاد می‌شود. این هم موضوعی خطرناک است و ممکن است ظروف داخل ماشین ظرفشویی بکو شکسته شوند.

بررسی نشتی ماشین ظرفشویی بکو:

در این حالت باید شیلنگ ورودی از آب به شیر برقی، اتصالات زیر ماشین ظرفشویی بکو و شیلنگ خروجی پمپ تخلیه بررسی شود. ممکن است شلنگ‌ها دچار پارگی شده باشند. پمپ ماشین ظرفشویی بکو هم حتما باید بررسی شود. ممکن است پمپ هم دچار آسیب شده باشد یا با پسماند مواد غذایی مسدود شده باشد.

بررسی بوی بد در ماشین ظرفشویی بکو:

این موضوع بسیار آزار دهنده است. خیلی سریع یک استکان سرکه و کمی جوش شیرین آماده کنید. سپس آن را در کف ماشین ظرفشویی بریزید. هیچ ظرفی در ماشین ظرفشویی بکو قرار ندهید. ماشین ظرفشویی را خالی از ظرف، روشن کنید. مدت زمان شستشو را کاهش دهید. بعد از اتمام کار بوی بد از بین خواهد رفت.

کدهای خطای ماشین ظرفشویی بکو:
کد خطای H2 ماشین ظرفشویی بکو: اگر سنسور رطوبت ماشین ظرفشویی بکو دچار مشکل شود، این ارور را مشاهده خواهید کرد.

رفع خطا: این سنسور در زیر ماشین ظرفشویی بکو قرار دارد. ممکن است سنسور دچار سوختگی شده باشد. باید آن را باز کنید و یک سنسور جدید نصب کنید.

کد خطای H3 ماشین ظرفشویی بکو: با مشاهده این هشدار متوجه خرابی شیر دایورتر خواهید شد. زمانی که آب به اسپری بالا منتقل شود، دایورتر آن را کنترل می‌کند.

رفع خطا: بررسی کنید که سیم کشی‌ها مشکلی نداشته باشد. مدار شیر دایورتر هم باید بررسی شود.

کد خطای H4 ماشین ظرفشویی بکو: در این حالت سنسور دما دچار ایراد شده است و ماشین ظرفشویی نمی‌تواند دما را تشخیص دهد. پس با این خطا مواجه خواهید شد.

رفع خطا: سیم ها را بررسی کنید تا دچار اتصالی نشده باشند. اگر سیم ها ایرادی نداشته باشند خود سنسور را مورد بررسی قرار دهید.

کد خطای H5 ماشین ظرفشویی بکو: این هشدار نشان می‌دهد که آب به مقدار زیاد وارد ماشین ظرفشویی بکو شده است و توقف نمی‌کند.

رفع خطا: شیر برقی باید میزان ورود آب را کنترل کند. احتمال زیاد شیر برقی دچار خرابی شده است که آب بی وقفه وارد ماشین ظرفشویی بکو شده است.

کد خطای H6 ماشین ظرفشویی بکو: این بار با دیدن این خطا، متوجه این خواهید شد که آب وارد ماشین ظرفشویی بکو نمی‌شود.

رفع خطا: ابتدا باید لوله‌های آب ورودی بررسی شود. ممکن است این لوله‌ها ترکیده باشند.

کد خطای H7 ماشین ظرفشویی بکو: آب در ماشین ظرفشویی بکو باید به دمای مناسبی برسد. حالا با دیدن این هشدار متوجه خواهید شد که آب دارای دمای مناسبی نیست.

رفع خطا: هیتر یک قطعه از ماشین ظرفشویی بکو است که وظیفه‌ی این تنظیم دما را بر عهده دارد. پس با مشاهده این خطا، ابتدا هیتر باید بررسی شود.

این هشدار ها عیب و ایراد وارد شده بر ماشین ظرفشویی بکو را خیلی زود به شما اطلاع می‌دهد. پس شما هم خیلی زود اقدام به برطرف کردن آن ها کنید. اگر هم سر رشته‌ای در این موضوع ندارید، با نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز تماس بگیرید تا بهترین راه حل ها را به شما بدهند.

 

قطعات و توضیحات قطعات ظرفشویی بکو:

قطعات ماشین ظرفشویی بکو در کنار هم باعث راه اندازی این دستگاه شده‌اند. پس اگر می‌خواهید ماشین ظرفشویی بکو شما عمر طولانی‌تری داشته باشد، حتما به بررسی این قطعات بپردازید. خرابی هر کدام از این قطعات می‌تواند موجب خرابی قطعات دیگر شود. این یک سیستم متحد است که باید همه‌ی قطعات سالم باشند تا ماشین ظرفشویی بکو به خوبی کار کند.

جت پمپ، پمپ تخلیه، شیر برقی‌ها، المنت، موتور سنکرون جزء قطعات مصرف کننده است. لاستیک آب بندی، مجموعه درب، لولا و میکروسوئیچ، انواع فیلتر، سبدها، هیتر، موتور، برد الکترونیکی، آب فشان و افشانک‌ها، مخزن نمک، مخزن رزین، محفظه شوینده، مخزن مایع جلادهنده، سیستم خشک کن ظروف و … از انواع قطعات مهم ماشین ظرفشویی بکو هستند.

نمایندگی ظرفشویی بکو در اهواز آگاهی های لازم را در مورد بررسی های این قطعات به شما عزیزان می‌دهند. نسبت به تک تک این قطعات حساسیت به خرج دهید تا هیچ کدام دچار مشکل نشوند.