نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا اهواز

ماشین لباسشویی از لوازم ضروری منازل است که نبود اون باعث مختل شدن کارهای خانه می شود و کمک خیلی زیادی به خانواده می کند در شست و شویی لباس ها و مزیت های خیلی زیادی دارد و در صورتیکه به تعمیرات نیاز پیدا کردید حتماً با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی اسنوا از مناسب ترین انتخاب ها برای منازل شما است زیرا با تکنولوژی و فناوری خاص خود به عنوان بهترین ماشین لباسشویی ها به حساب می آید، البته تمامی لوازم خانگی ها خراب می شوند و نیاز به تعمیر دارند شما با نگهداری درست از لوازم خود از خراب شدن زود هنگام آن جلوگیری کنید و عمر آن را طولانی کنید.

برای ماشین لباسشویی شما ممکن است مشکلاتی نظیر خوب نشستن، نشتی آب، خشک نکردن، نچرخیدن دیگ لباسشویی و غیره اتفاق بی افتد.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا مطمئن:

در این هنگام شما اصلاً دست به تعمیر کردن آن نزنید چون ممکن است باعث خرابی بیشتر آن شوید و باید در اسرع وقت با یک تعمیر کار و تکنسین ماهر تماس بگیرید و از آن برای تعمیر ماشین لباسشویی خود کمک بخواهید.

تکنسین و متخصصان ما با دانش و مهارتی که دارند به درستی و با استفاده از لوازم و قطعات فابریک و عالی برای تعمیر ماشین لباسشویی شما اقدام می نمایند و با عیب یابی و پیدا کردن مشکل و خرابی لباسشویی شما را مانند روز اول می کنند.

شما مشتریان عزیز تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود را به متخصصان خدمات اهواز بسپارید.

        نمایندگی لباسشویی اسنوا اهواز

نحوه‌ی تماس با نمایندگی اسنوا اهواز خدمات:

نمایندگی اسنوا در اهواز یکی از بهترین و برترین نمایندگی‌های اسنوا در سطح کشور است. نوع ارتباط آسان با نمایندگی یکی از ویژگی‌های شاخص آن است. متخصصین نمایندگی اسنوا در اهواز خدمات به صورت 24 ساعته در حال پاسخگویی به مشتریان هستند. برای برقراری ارتباط با کارشناسان اهواز خدمات خیلی راحت می‌توانید به سایت ahvaz khadamat. Com  مراجعه کنید. اهواز خدمات دارای سایتی جامع و کامل است. در قسمت تماس باما، فرم درخواست تکنسین تعمیرات وجودد ارد. در این قسمت اطلاعات خود و دستگاه خود را ثبت کنید. مشکل دستگاه  و برند را به طور مختصر توضیح دهید. اطلاعات تماس خود را ثبت کنید. کارشناسان اهواز خدمات در کمترین زمان ممکن برای بررسی با شما تماس خواهند گرفت. در صورت امکان سعی می‌کنند مشاوره‌های لازم را به شما بدهند تا خودتان مشکل را برطرف کنید. در غیر این صورت متخصصین در کمترین زمان ممکن برای تعمیر دستگاه به محل سکونت شما حضور می‌یابند. اگر شرایط ثبت آنلاین ندارید با شماره تلفن 06133849005 تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی اسنوا اهواز خدمات:

برای بررسی خدمات اهواز خدمات می‌توانید اطلاعات سایت را برسی کنید. ارائه خدمات یکی از مهم‌ترین مسائل مربوط به یک نمایندگی خوب است.  اهواز خدمات با بیش از 14 سال سابقه بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد. متخصصین این مجموعه دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه تعمیرات برندهای مختلف و معتبر هستند. خبر خوب این است که اگر شما هم به یادگیری تعمیرات علاقه دارید می‌توانید از کارشناسان اهواز خدمات کمک بگیرید. متخصصین مجرب تا حرفه‌ای شدن در کنار شما هستند. اگر سوالات بیشتری دارید حتما با نمایندگی اهواز خدمات تماس بگیرید. کارشناسان تمامی اطلاعات لازم را به شما خواهند داد. نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز برای مثال برای تعمیر لباسشویی اسنوا متخصصین همان برند را برای تعمیر و بررسی به منزل شما عزام می‌کنند.

 

نکات سرویس و نگهداری لباسشویی اسنوا در اهواز:

طول عمر مفید لباسشویی اسنوا معمولا حدود 12 سال است. اما اگر نکات و ایمنی‌های لازم را رعایت کنید می‌توانید طول عمر دستگاه خود را تا چندین سال بیشتر برسانید. حفظ و نگهداری لباسشویی اسنوا باعث افزایش طول عمر مفید آن می‌شود. در زیر اشاراتی به این نکات می‌کنیم.

 • لباسشویی اسنوا نیاز به سرویس سالانه دارد.
 • نسبت به تمیز کردن صافی لباسشویی اسنوا بعد از شستشو اقدام کنید.
 • بعد از اتمام شستشوی لباس‌ها و خارج کردن لباس‌ها، درب لباسشویی اسنوا را تا دقایقی باز بگذارید. این کار باعث می‌شود از ایجاد رطوبت جلوگیری شود و هوا در آن جریان می‌یابد.
 • لاستیک دور درب لباسشویی اسنوا را بعد از اتمام شستشو با یک دستمال خشک و تمیز پاک کنید.
 • برای شستشوی لباس‌ها از شوینده‌های باکیفیت به میزان مناسب استفاده کنید. در اندازه مواد شوینده افراط نکنید. این کار باعث آسیب رساندن به لباسشویی اسنوا می‌شود.
 • پمپ تخلیه و فیلتر دستگاه باید بعد از هر بار شستشو تمیز شوند.
 • شستشوی فضای بیرونی و داخلی لباسشویی اسنوا را جدی بگیرید. حداقل ماهی یکبار نسبت به نظافت آن اقدام کنید. شستشو از عوامل مهم در نگهداری لباسشویی اسنوا است.
 • گاهی لازم است لباسشویی اسنوا را جرم گیری کنید.
 • زمانی لباسشویی اسنوا خود را روشن کنید که خودتان در منزل حضور دارید.

متخصصین حرفه‌ای نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز، تمامی این نکات را به صورت کامل به مشتریان توضیح می‌دهند. در ادامه شما را با سرویس قطعات مختلف لباسشویی اسنوا آشنا می‌کنیم.

 

 

سرویس شیر برقی لباسشویی اسنوا:

همانطور که می‌دانید آب شهری از طریق شیلنگ ورودی وارد شیر برقی می‌شود. قطعا شیر برقی لباسشویی اسنوا وظیفه مهمی دارد. وظیفه آن کنترل کردن آب ورودی به داخل لباسشویی اسنوا است. شیر برقی هم توسط قطع و وصل جریان الکتریکی که آن هم توسط هیدروستات انجام می‌شود، کنترل می‌شود. همانطور که گفتیم شیر برقی وظیفه‌ای اساسی دارد. پس باید نسبت به آن حساسیت به خرج دهید تا نیازی به تعمیر پیدا نکند. سعی کنید آب شهری را با فشار زیاد باز نکنید تا آسیبی به شیر برقی وارد نشود. فیلتر لباسشویی در این راستا کمک زیادی به سلامت شیر برقی می‌کند. زیرا املاح موجود در آب شهری باعث آسیب به شیر برقی می‌شود.

در هر صورت اگر شیر برقی لباسشویی اسنوا شما دچار مشکل شد، با نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید و از آنها مشاوره بگیرید.

 

 

سرویس هیدروستات لباسشویی اسنوا:

کنترل کردن سطح آب ورودی هم به عهده هیدروستات است. هیدروستات ممکن است با آبگرمکن و یا پمپ تخلیه سری شده باشد. در صورتی که با آبگرمکن سری شده باشد وظیفه حفاظت از لباس‌ها و خود ماشین لباسشویی اسنوا را دارد. در صورتی هم که با پمپ تخلیه سری شده باشد از سر ریز شدن آب جلوگیری می‌کند. زمانی که موتور در دور تند است، هیدروستات وظیفه کنترل کف را دارد.

برای سرویس این قطعات در لباسشویی اسنوا می‌توانید با نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید.

 

سرویس تایمر لباسشویی اسنوا در اهواز:

تایمر برای تنظیم کردن زمان است. در واقع تایمر همان کنترل کننده در لباسشویی اسنوا است. تایمرها بسته به نوع لباسشویی متفاوت هستند. آنها می‌توانند به صورت مکانیکی و یا هایبرید پیشرفته باشند. برخی از تایمرها هم به صورت الکترومکانیکی هستند. تایمر مکانیکی نیاز به مراقبت بیشتری دارد. بهتر است از چرخش محکم آن خودداری کنید.. در هنگام شستشوی لباسشویی از دست زدن به آن اجتناب کنید. اگر تایمر لباسشویی اسنوا الکترونیکی است از دست زدن به آن اجتناب کنید. نکات ایمنی مرتبط با این مسائل را جدی بگیرید.

 

سرویس موتور تایمر لباسشویی اسنوا:

اگر تایمر شما دچار مشکل شود، ممکن است نیاز به تعویض آن پیدا کنید. در این صورت با نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید. متخصصین حرفه‌ای اهواز خدمات از بهترین قطعات اورجینال برای تعویض استفاده می‌کنند.

گاهی پیش می‌آید که موتور تایمر لباسشویی اسنوا هم نیاز به سرویس پیدا می‌کند. معمولا موتور تایمر به صورت موتور سینکرون است. موتور سینکرون از یک بوبین و و یک روتور تشکیل شده است. موتور تایمر هم انواع مختلفی دارد.

 • موتور تایمر بسته
 • موتور تایمر نیمه بسته
 • موتور تایمر باز

توجه داشته باشید که تایمر و موتور تایمر لباسشویی اسنوا اهمیت زیادی دارد. زیرا وظیفه زمان دهی و فرمان به دستگاه را دارد. پس نسبت به سرویس دهی آن دقت داشته باشید. هر گونه مشکلی را خیلی زود برطرف کنید. در این راستا می‌توانید از مشاورین اهواز خدمات هم کمک بگیرید.

 

سرویس میکروسوئیچ درب لباسشویی اسنوا:

قفل درب لباسشویی اسنوا یا همان سیستم میکروسوئیچ از سیستم‌های ایمنی لباسشویی اسنوا است. سیستم میکروسوئیچ نوعی قفل حفاظتی است که از باز شدن درب لباسشویی اسنوا هنگام کار جلوگیری می‌کند. هنگامی که شما درب لباسشویی را می‌بندید زبانه درب، میکروسوئیچ را کنترل می‌کند. در نتیجه قفل ایمنی میکروسوئیچ فعال می‌شود. در نتیجه تا یک دقیقه قبل از خاموش شدن دستگاه، اجازه باز شدن درب را نمی‌دهد. لحظه‌ای تصور کنید اگر این سیستم وجود نداشت، ممکن بود بر اثر یک مشکل کوچک در دستگاه درب لباسشویی باز شود. در نتیجه آب داغ و البسه به بیرون می‌ریختند. سیستم میکروسوئیچ از خطراتی به این صورت جلوگیری می‌کند.

 

سرویس بلبرینگ لباسشویی اسنوا:

بلبرینگ و رولبرینگ‌ها قطعاتی مهم و اساسی برای چرخش آسان و راحت موتور و آبکش و دیگر چرخنده‌ها هستند. انواع بلبرینگ‌ها متفاوت از نظر قدرت هستند. بلبرینگ‌ها دارای ساچمه هایی مخصوص هستند. در داخل میله‌های محافظتی قرار دارند. رولبرینگ ها تفاوت هایی با بلبرینگ‌ها دارند. برای مثال رولبرینگ ها به جای ساچمه دارای میله‌های کوتاه هستند. در کل بلبرینگ ها از قفس، رینگ بیرونی، رینگ داخلی،محافظ، ساچمه تشکیل شده‌اند.

 

 

سرویس لاستیک دور درب لباسشویی اسنوا:

معمولا برای فاصله بین دیگ و کابین از دو قطعه استفاده می‌شود. لاستیک دور درب و واشر دور درب همان قطعات هستند. لاستک دور درب حالت نرم و انعطاف پذیری دارد. این برای این است که هنگام لرزش دیگ به بدنه انتقال پیدا نکند. زیرا لرزش‌های دیگ باعث آسیب و صدمه به بدنه و قطعات دیگر می‌شود.

در صورت بروز هر گونه مشکلی در سرویس و نگهداری لباسشویی اسنوا می‌توانید با نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید. کارشناسان اهواز خدمات با صبر و حوصله به سوال‌های شما پاسخ خواهند داد. در صورت لزوم متخصصین این مجموعه در کمترین زمان ممکن برای سرویس دهی لباسشویی اسنوا به منزل شما حضور می‌یابند.

 

مزیت های استفاده از نمایندگی اهواز خدمات:
 • استفاده از قطعات اورجینال و درجه یک هنگام تعویض قطعات
 • دارا بودن متخصصین حرفه‌ای و باتجربه
 • سرویس ایاب ذهاب رایگان برای مشتریان
 • پشتیبانی همیشگی کارشناسان اهواز خدمات
 • مشاوره‌های رایگان کارشناسان به صورت 24 ساعته
 • خوش قول بودن متخصصان و حضور آنها در کمترین زمان ممکن در محل تعمیر
همه‌ی این ویژگی‌ها باعث می‌شود یک نمایندگی کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. در نتیجه مشتری هم رضایت کامل از کار داشته باشد. شما هم برای کلیه خدمات و سرویس دهی دستگاه‌های اعم از لباسشویی خود با نمایندگی لباسشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید. اهواز خدمات متخصصین حرفه‌ای هر بخش را برای تعمیرات و بررسی به محل اعزام می‌کند.