نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در اهواز

ظرفشویی از لوازم پر استفاده منازل است که با کمک آن ظرف شستن آسان تر می شود و مزایای زیادی دارد، استفاده از ظرفشویی باید به طور درستی نگهداری شود، استفاده درست از ظرفشویی باعث می شود عمر آن طولانی تر شود و دیرتر خراب شود، در صورت خرابی نیز تعمیرات خود را به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس خدمات اهواز بسپارید.

البته تمامی وسایل روزی خراب می شوند و احتیاج به تعمیر دارند ماشین ظرفشویی هم ممکن است روزی خراب شود و قطعاتش به مشکل برخورد می کند و احتیاج به تعمیر داشته باشد.

ماشین ظرفشویی زیمنس از بهترین ماشین ظرفشویی هایی است که از انتخاب های درست و عالی است زیرا با فناوری و تکنولوژی خاصی که دارد کارد خیلی خوبی دارد.

اما همه ماشین های ظرفشویی ممکن است پس از طی مصرف طولانی و با گذشت زمان خراب شود و دچار خرابی شود که در این هنگام باید با بدون دستکاری با یک تکنسین و تعمیرکار متخصص تماس بگیرید و برای تعمیر از آن کمک بخواهید.

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی مطمئن :

متخصصان و تکنسین های خدمات اهواز با دانش و مهارتی که دارند تعمیر را به درستی و دقیق انجام می دهند، تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خود را به اهواز خدمات بسپارید.

نمایندگی ظرفشویی زیمنس اهواز:

زیمنس یک برند درجه یک و بی نظیر برای وسایل برقی به خصوص ماشین ظرفشویی است. قطعا با داشتن ماشین ظرفشویی زیمنس کارها با سرعت بیشتر و آسان تر پیش می‌رود. نظر شما در مورد ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟ اگر با زیمنس کار کرده باشید قطعا متوجه قدرت و کیفیت آن شده‌اید. اما خب بهتر است با خودمان روراست باشیم. باید بدانید هر برندی هر چقدر هم که خوب و درجه یک باشد، گاهی ممکن است دچار ایراداتی شود. گاهی این ایرادات می‌تواند به دلیل سهل انگاری خودمان باشد. اما اصلا جای نگرانی وجود ندارد. فقط کافی است برترین و بهترین نمایندگی ظرفشویی زیمنس را بشناسید تا مشکل به راحتی حل شود. نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز با چندین سال سابقه درخشان در حال خدمت رسانی به مردم است.

نحوه‌ی ارتباط با نمایندگی زیمنس اهواز:

ارتباط گیری آسان و راحت با نمایندگی بسیار اهمیت دارد. دلیل انتخاب نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز چیست؟ قطعا نحوه‌ی برخورد و ارتباط آسان با آنها بی تاثیر نیست. اهواز خدمات به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان است. تنها کافی است به سایت ahvaz khadamat. Com مراجعه کنید و فرم درخواست تکنسین تعمیرات را پر کنید. یکسری اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی و… ودر آخر مشکل ماشین ظرفشویی زیمنس خود را می‌نویسید. تعمیرکاران باتجربه و حرفه‌ای در اهواز خدمات در کمترین زمان با شما تماس می‌گیرند. راهنمایی های لازم را به شما می‌دهند. در صورتی که متوجه ایراد کار نشدید، متخصصان اهواز خدمات در کمترین زمان به محل سکونت شما می‌آیند و به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس شما می‌پردازند.

خدمات نمایندگی ظرفشویی زیمنس اهواز:

وقتی یک نمایندگی کیفیت و سرعت در کار را باهم داشته باشد، همه چیز خوب و عالی پیش می‌رود. قطعا خواسته‌ی شما هم از یک متخصص حرفه‌ای همین است. فراموش نکنید که از مشاوره های رایگان کارشناسان کاربلد اهواز خدمات استفاده کنید. اگر به کار تعمیرات و تخصص آن علاقه دارید، تنها با یک تماس به اهواز خدمات از نحوه‌ی آموزش آنها با خبر شوید. برای حرفه ای شدن نیاز است با حرفه‌ای ها در ارتباط باید. تکنسین های حرفه‌ای این مجموعه با بهترین روش‌های روز به شما آموزش می‌دهند و تا حرفه‌ای شدن در کنار شما هستند. گارانتی تعمیرات یکی از بهترین خدماتی است که کارشناسان باتجربه اهواز خدمات در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این گارانتی مشخص می‌کند که اگر در طی مدت زمان مشخص شده، ماشین ظرفشویی زیمنس دوباره دچار خرابی شود، بدون هیچ هزینه‌ای دوباره با این مجموعه در ارتباط باشید تا مشکل برطرف شود. نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز بارها امتحانش را پس داده و رضایت مشتری را جلب کرده است.                                       

نکات سرویس و نگهداری ظرفشویی زیمنس اهواز:

سرویس و نگهداری صحیح از ماشین ظرفشویی باعث می‌شود تا در حفظ آن و افزلیش طول عمر آن دخیل باشید. در ادامه یکسری نکات را برای اطلاعات بیشتر در اختیارتان می‌گذاریم.

 • فاصله‌های ایمنی را در محل نصب ماشین ظرفشویی رعایت کنید. از کناره ها و از پشت فاصله باید رعایت شود. حدود 2 سانتی متر از کناره ها و 5 سانتی متر از پشت فاصله ی مناسبی است.
 • حتما از شوینده های باکیفیت و معتبر استفاده کنید. توجه داشته باشید که تاریخ انقضای شوینده ها تمام نشده باشد.
 • ماشین ظرفشویی زیمنس باید کاملا تنظیم باشد.
 • ممکن است مواد غذایی بر فیلتر کف ماشین ظرفشویی برخورد کند و آن را مسدود کند. پس این مورد هم باید همیشه چک شود.
 • حواستان باشد که پروانه پمپ تخلیه ظرفشویی گرفتگی نداشته باشد.
 • رسوبات آب هر منطقه‌ای متفاوت است. به رسوبات آب توجه کنید و بر همان اساس در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی زیمنس آن را تنظیم کنید. اگر رسوبات آب منطقه زیاد است، درجه جلادهنده را روی 4 بگذارید.
 • آب پاش های ماشین ظرفشویی زیمنس را هم بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشوند.

مراحل چرخه آب در ماشین ظرفشویی زیمنس:

حتما به چرخه آب در ماشین ظرفشویی باید توجه کرد. آب به شیر برقی ماشین ظرفشویی وارد می‌شود. از جت پمپ عبور می‌کند و جهت مصرف نمک ماشین ظرفشویی زیمنس تقسیم می‌شود. سپس به فیلتر مخزن نمک ظرفشویی وارد می‌شود. آب به چاهک پمپ شستشو وارد می‌شود. آب به آب فشان ها پمپاژ می‌شود. آب فشان ها آب را به ظروف می‌پاشند. حالا آب به چاهک جهت فیلتر شدن برمی‌گردد. فیلتر ها آب و مواد غذایی را جداسازی می‌کننند. این چرخه ادامه پیدا می‌کند.

ممکن است متوجه شوید که آب وارد ماشین ظرفشویی نمی‌شود و با مشکل روبه‌رو شده است. بهتر است مراحل زیر را انجام دهید.

 • شیر ورودی آب را بررسی کنید.
 • شیلنگ ورودی آب هم باید سالم باشد. مطمئن باشید که خم نشده باشد.
 • شیر برقی را هم بررسی کنید.

اگر باز هم مشکل برطرف نمی‌شود، با نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز تماس بگیرید و از آنها کمک بگیرید تا متخصصان مجرب در کمترین زمان به محل سکونت شما بیایند و مشکل ماشین ظرفشویی زیمنس را برطرف کنند.

بهتر است اجزای اصلی ماشین ظرفشویی را ماهی یکبار بررسی کنید تا از سلامت آنها اطمینان پیدا کنید.

 

 

بررسی المنت ماشین ظرفشویی زیمنس:

المنت ماشین ظرفشویی زیمنس اهمیت زیادی دارد زیرا نقش گرم کردن آب را بر عهده دارد. المنت در مسیر آب پمپ شستشو و آب فشان بالا قرار دارد. اگر المنت بسوزد، قطعا دستگاه ارور می‌دهد. اگر دچار گرفتگی جرم شود، آب را دیرتر گرم می‌کند. آن زمان نیاز است که ماشین ظرفشویی زیمنس جرم گیری شود.

بررسی نمک ماشین ظرفشویی در سرویس:

اگر حرف S را در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی زیمنس مشاهده کردید، یعنی مشکلی برای محفظه نمک پیش آمده است. ممکن است مخزن نمک ماشین ظرفشویی زیمنس به دلیل رسوبات خود نمک سفت شده باشد، مقداری آب بریزید و اجازه دهید ماشین ظرفشویی زیمنس به صورت خالی کار کند. اگر باز هم هشدار و ارور S از بین نرفت، شیر برقی زیر محفظه نمک را بررسی کنید.

سرویس برد ماشین ظرفشویی:

برد ماشین ظرفشویی تمامی عملکرد دستگاه را زیر نظر دارد و هشدارها را با حروف انگلیسی به ما نشان می‌دهد. هر گونه ایراد و تغییر شکل در برد را جدی بگیرید. با استفاده از اهم متر هم می‌توانید قطعات برد را چک کنید. اما اگر باز هم درست نشود، بهتر است با نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز ارتباط برقرار کنید و از کارشناسان باتجربه آنها مشاوره بگیرید و در صورت نیاز به تعویض آن بپردازید

عیب یابی ماشین ظرفشویی اهواز:

عیب یابی بخش مهمی در تعمیر است. پس تشخیص درست در ماشین ظرفشویی زیمنس باعث می‌شود تا دستگاه به خوبی مانند روز اولش کار کند. اگر ماشین ظرفشویی زیمنس به درستی عیب یابی نشود، باعث می‌شود قسمت های دیگر دستگاه هم دچار مشکل شود. به همین علت است که می‌گوییم از تعمیرکاران و متخصصان خبره کمک بگیرید تا کار به درستی انجام شود.

چرا ماشین ظرفشویی زیمنس ظروف را به خوبی نمی‌شوید؟

این سوال بسیاری از شما عزیزان است. بحث آبگیری بسیار حائز اهمیت است پس مطمئن باشید که آبگیری به درستی انجام می‌شود. کیفیت مواد شوینده را بررسی کنید. چیدمان ظروف را با دقت انجام دهید. عمل تخلیه باید به درستی انجام شود.

فشار آب و سختی آب در شستشوی تمیز ظروف تاثیرگذار هستند. بررسی این موارد میتواند به شما کمک کند. 

علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی زیمنس:

پمپ تخلیه و فیلتر کف ماشین ظرفشویی زیمنس و شیلنگ خروجی فاضلاب در این مورد باید بررسی شود.

ممکن است پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی زیمنس مسدود شده باشد، باید در این مورد بررسی شود. اگر هم آسیبی به آن وارد شده باشد تعمیرکاران کاربلد در نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز آن را تعویض می‌کنند. گاهی هم ممکن است شیلنگ تخلیه دچار آسیب شده باشد.

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس که روشن نمی‌شود بدین صورت است که باید قطعاتی بررسی شوند.

پریز برق، دوشاخه، برد الکتریکی، موتور، سیستم برقی دستگاه و میکروسوئیچ از جمله ی این موارد هستند.

ابتدا مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی زیمنس به برق متصل است و جریان برق هم برقرار است. آسیب به میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی می‌تواند دلیل دیگری برای روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیمنس باشد. اجزای دیگر که در بالا نام بردیم هم توسط متخصص بررسی می‌شود تا علت اصلی پیدا شود.

 

علت از کار افتادن کلیدهای ماشین ظرفشویی زیمنس:

این مشکل به برد الکتریکی مربوط می‌شود. پس متخصصان در نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز خیلی سریع به بررسی آن می‌پردازند.

 

علت وجود لکه بر ظروف بعد از شستشو در ماشین ظرفشویی زیمنس:

برای این مورد باید بررسی کنید تا به درستی به دستگاه برنامه داده باشید.از نمک دانه درشت استفاده کنید. استفاده از جلادهنده در بسیاری از موارد مشکل را برطرف می‌کند.

علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی زیمنس:

المنت و پمپ تخلیه آب باید بررسی شود.

ممکن است المنت گرمایی ماشین ظرفشویی زیمنس دچار ایراد شده باشد. ترمینال های المنت گرمایی در زیر لگن شستشو قرار دارد، باید آنها را بررسی کنید.

 

علت صدا دادن ماشین ظرفشویی زیمنس:

گاهی ممکن است آب پاش به قفسه و یا ظروف برخورد کند، در نتیجه باعث ایجاد سر و صدا می‌شود.

اطمینان پیدا کنید که ظروف را به درستی جیده باشید.

گاهی هم مشکل از پمپ ماشین ظرفشویی زیمنس است.

علت قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی زیمنس:

ممکن است سوئیچ قفل درب دچار مشکل شده باشد.

در این مورد ه چیدمان نادرست ظروف می‌تواند عامل قفل نشدن و بسته نشدن درب باشد.

 

کدهای خطای ماشین ظرفشویی زیمنس:

ارورها یا کدهای خطای ماشین ظرفشویی زیمنس جزء مواردی است که هر روزه مشتریان سوالات زیادی در مورد آنها دارند و از اهواز خدمات راهنمایی می‌گیرند. داشتن اطلاعاتی در این مورد و شناخت این کدها، به شما کمک می‌کند متوجه شوید که ماشین ظرفشویی زیمنس شما در کدام قسمت دچار خرابی شده است. البته در این موارد هیچ وقت سرخود دست به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس نزنید. زیرا ممکن است کار را خراب تر کنید. در اولین فرصت با نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز به شماره 06133849005 تماس بگیرید و با کارشناسان باتجربه مجموعه اهواز خدمات مشاوره بگیرید. در ادامه به معرفی برخی از این کدهای خطا می‌پردازیم.

 • کد خطای E00 ماشین ظرفشویی زیمنس: این خطا نشان می‌دهد که دستگاه نیاز به ریست کردن، دراد.
 • کد خطای E01 ماشین ظرفشویی زیمنس: این کد خطا نشان می‌دهد که پمپ به درستی عمل نمی‌کند و یا مسدود شده است.
 • کد خطای E02 ماشین ظرفشویی زیمنس: خرابی المنت و یا رله بورد باعث نمایش این خطا می‌شود.
 • کد خطای E03 ماشین ظرفشویی زیمنس: اگر رله کمکی خراب شود این کد نمایانگر می‌شود. رله وظیفه گرم کردن المنت را بر عهده دارد.
 • کد خطای E04 و E05ماشین ظرفشویی زیمنس: اگر در قسمت رله ایمنی المنت ماشین ظرفشویی زیمنس مشکلی ایجاد شود، این خطا را مشاهده می‌کنید.
 • کد خطای E06 ماشین ظرفشویی زیمنس: خرابی در سنسور سالن باعث ایجاد این خطا می‌شود.
 • کد خطای E07 ماشین ظرفشویی زیمنس: اگر فن خشک کن دچار خرابی شود، با این ارور روبه‌رو خواهید شد.
 • کد خطای E08 ماشین ظرفشویی زیمنس: اگر قسمت گرم کردن آب دچار مشکل شود این ارور نمایان می‌شود.
 • کد خطای E09 ماشین ظرفشویی زیمنس: حتما قسمت رله بورد و سیم کشی و المنت دچار مشکل شده است که این خطا بوجود آمده است.
 • کد خطای E10 ماشین ظرفشویی زیمنس: اگر قسمت زئولیت و المنت و سیم کشی مشکل پیدا کند، این  هشدار نمایان می‌شود.
 • کد خطای E11 ماشین ظرفشویی زیمنس: ایراد در سنسور دما باعث ایجاد این ارور می‌شود.
 • کد خطای E12 ماشین ظرفشویی زیمنس: ایراد در سنسور NTC باعث نمایش این ارور می‌شود.
 • کد خطای E13 ماشین ظرفشویی زیمنس: بالا بودن دمای آب باعث ایجاد این هشدار می‌شود.
 • کد خطای E14 ماشین ظرفشویی زیمنس: ایراد در سنسور آب است.
 • کد خطای E15 ماشین ظرفشویی زیمنس: اگر آب از کف دستگاه نشتی کند، این ارور نشان داده می‌شود.
 • کد خطای E16 ماشین ظرفشویی زیمنس: اگر دریچه آب ایراد پیدا کندف این هشدار نمایان می‌شود.
 • کد خطای E17 ماشین ظرفشویی زیمنس: دریچه ی ورودی آب ایراد دارد.
 • کد خطای E18 ماشین ظرفشویی زیمنس: این مشکل از ورودی ها است.
 • کد خطای E19 ماشین ظرفشویی زیمنس: این ارور نشان دهنده خرابی برد ماشین ظرفشویی زیمنس است.
 • کد خطای E20 ماشین ظرفشویی زیمنس: این هشدار مربوط به خرابی هیتر پمپ است.

 

در صورت مشاهده هر کدام از این خطاها با نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز تماس بگیرید تا کارشناسان بهترین راه حل را به شما بدهند.

قطعات و توضیحات قطعات ظرفشویی زیمنس:

قطعات ماشین ظرفشویی زیمنس هر کدام به نحوی اهمیت دارند. این قطعات بر روی یکدیگر تاثیر گذار هستند. پس خرابی هر قطعه برای قطعه‌ای دیگر، مشکل ساز است. لاستیک آب بندی، فیلترها، قفسه ها، موتور، برد الکتریکی، سبدها، آب افشان ها، مخزن نمک و رزین، مخزن جلا دهنده، محفظه شوینده، جت پمپ آب، هیتر، پمپ تخلیه، سیستم خشک کن ظروف، ترمیستور و … از انواع قطعات ماشین ظرفشویی زیمنس هستند. اگر برای هر کدام از این قطعات مشکلی بوجود آمد با نمایندگی ظرفشویی زیمنس در اهواز تماس بگیرید تا  در صورت لزوم از قطعات اورجینال برای تعویض قطعات ماشین ظرفشویی زیمنس استفاده کنند.