نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش اهواز

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش اهواز

افراد در حین خرید جاروبرقی بوش با اطمینان خاطر محصول را انتخاب می کنند، بوش یک محصول آلمانی می باشد که تمامی قطعات و ابزار های مرتبط با این جاروبرقی در سراسر ایران نیز یافت می شود.

در نظر داشته باشید که وجود قطعات اصلی در تمامی تعمیرگاه های ایران باعث می شود تا شما برای تعمیر جاروبرقی بوش به مشکل برنخورید و به این اطمینان خاطر برسید که در صورت خرابی جاروبرقی بوش در اولین فرصت جاروبرقی شما تعمیر خواهد شد.

جاروبرقی از مهم ترین لوازم خانگی است که وجود آن در تمامی خانه ضروری است چون باعث تمیزی و نظافت آسان و سریع می شود و در وقت و زمان صرفه جویی می کند، جاروبرقی کمک زیادی به خانم ها می کنند که خانه خود را تمیز و پاکیزه می کند.

جاروبرقی چون به برق متصل است و کارکرد آن با برق است مشکلاتی برایش به وجود می آید و طی مصرف طولانی خراب می شود و ایرادی در آن به وجود می آید و استهلاک آن دستگاه افزایش میابد.

تعمیرکار حرفه ای جاروبرقی

تکنسین های ما با مهارت و تخصص خود ایرادات جاروبرقی شما را پیدا می کنند و با عیب یابی درست و دقیقی که انجام داده اند، تعمیر را انجام می دهند.

هنگام دیدن مشکل آن را سریعاً از برق کشید و خاموش کنید و با یک متخصص و تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید و برای تعمیر حتماً از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش کمک بگیرید، متخصصان خدمات اهواز برای خدمت رسانی به شما آماده اند و با دانش و مهارت کافی که دارند جاروبرقی شما را به درست ترین روش عیب یابی و تعمیر می کنند.

خدمات نمایندگی اهواز خدمات:

نمایندگی جاروبرقی بوش در اهواز یکی از بهترین و متبحرترین نمایندگی های تعمیرات انواع جاروبرقی با برندهای مختلف است. نمایندگی جاروبرقی بوش در اهواز با داشتن بهترین و باتجربه ترین تعمیرکاران برند بوش به بررسی و عیب یابی جاروبرقی شما در محل می پردازد. متخصصین اهواز خدمات با داشتن ضمانت نامه های معتبر در زمینه آموزش تعمیرات در خدمت مشتریان هستند. کارشناسان اهواز خدمات با استفاده از قطعات اورجینال و فابریک به تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی شما می پردازند. برای تماس با نمایندگی و کسب اطلاعات بیشتر وارد سایت اهواز خدمات شوید. حتی می توانید با شماره تلفن 06133849005 تماس حاصل کنید. متخصصین در اهواز خدمات اطلاعات به روز از دستگاه های جدید و نحوه عیب یابی دارند. حضور متخصصین اهواز خدمات در محل باعث می شود تا نیاز به جابه‌جایی جاروبرقی نداشته باشید. نمایندگی اهواز خدمات با کمترین هزینه و در کمترین زمانن ممکن به بررسی مشکل جارو برقی شما می پردازد. گارانتی تعمیرات این مجموعه نشان از حسن نیت کار متخصصین اهواز خدمات است.

 

چند مشکل رایج در جاروبرقی بوش و نحوه رفع آنها:

 • در صورتی که موتور جاروبرقی بوش کار نکرد، از اتصال دستگاه به پریز برق اطمینان حاصل کنید. سپس گیرنده الکتریکی جاروبرقی بوش را بررسی کنید. بهتر است در آخر کابل برق را هم چک کنید.
 • فن جاروبرقی بوش را بررسی کنید. در صورت خرابی آن را تعویض کنید.
 • به بلبرینگ های جاروبرقی بوش توجه کنید. در صورتی که بلبرینگ ها خشک هستند آنها را روغن کاری کنید تا کمی نرم شوند. اگر بلبرینگ ها فرسوده شده اند آنها را تعویض نمایید.
 • گاهی ممکن است مشکل دستگاه شما پیچیده تر و تخصصی تر باشد. در این هنگام با نمایندگی جاروبرقی بوش در اهواز تماس بگیرید. متخصصین اهوار خدمات به عیب یابی و رفع مشکل جاروبرقی بوش می‌پردازند.
 • علت ایجاد سرو صدا از موتور جاروبرقی، کثیفی و آشغال در اطراف موتور است. محفظه موتور را باز کنید. کثیفی ها را از بین ببرید.
 • فیلتر های جاروبرقی بوش باید گاهی تمیز شوند.
 • تسمه و فن موتور جاروبرقی بوش هم از قطعاتی هستند که باید گاهی بررسی شوند و در صورت خرابی تعویض شوند.
 • علت ضعیف شدن مکش جاروبرقی، پر شدن مخزن و یا کیسه آن است.

علت ایجاد بوی بد در جاروبرقی بوش چیست؟

در مرحله اول باید توجه کنید که بوی بد جاروبرقی به چه علتی است. بوی بد جاروبرقی بوش می تواند به علت سوختگی و یا کثیفی دستگاه باشد.

برای جلوگیری از بوی بد جاروبرقی به علت کثیفی، باید نسبت به تمیزی سطح بیرونی و داخلی دستگاه حساسیت به خرج دهید. ماهی یکبار داخل جاروبرقی بوش و هفته ای یکبار سطح بیرونی آن را تمیز کنید.

اگر بوی جاروبرقی بوش چیزی شبیه به بوی زباله باشد، نشان می دهد که چیزی شبیه به پشم و یا موی حیوانات و باکتری و مواد دیگر در جاروبرقی بوش گیر کرده اند. باید نسبت به تمیزی آنها اقدام کنید.

 

راهکارهایی برای از بین بردن بوی بد در جاروبرقی بوش:

در قدم اول باید کیسه، برس ها و فیلتر جاروبرقی بوش بررسی شود.

اگر کیسه جاروبرقی بوش شما قابل تعویض است، آن را تعویض نمایید. در غیر این صورت آن را با آب بشویید.

سیکلون جاروبرقی بوش را با دستمالی نمناک تمیز کنید.

توجه کنید که اگر فیلتر منشا ایجاد بوی بد در جاروبرقی بوش است، آن را تعویض نمایید. اگر فیلترهای دستگاه شما قابل شستشو هم باشد باید گاهی تعویض شوند. بعد از شستشوی فیلترها از خشک بودن آنها اطمینان حاصل کنید. سپس فیلتر را دوباره در جاروبرقی بوش قرار دهید. این فیلترها به راحتی در مدت زمان کمی خشک نمی‌شوند. به همین دلیل می توانید از فیلتر یدک استفاده کنید.

غلتک برس هم اگر دارای باکتری باشد می تواند ایجاد بوی بد در جاروبرقی بوش کند.

 

3 راهکار برای ایجاد بوی خوش در جاروبرقی بوش:

 • قرص های خوشبو کننده جاروبرقی گزینه خوبی برای ایجاد بوی خوش در جارو برقی بوش است. این قرص ها را درون کیسه جاروبرقی قرار دهید. هنگام روشن کردن و کار کردن جاروبرقی بوش، این بوی خوش از خروجی جاروبرقی به بیرون می آید.
 • بعضی از مدل های جاروبرقی بوش دارای فیلترهای خوشبو کننده هستند.
 • اگر تمایل به استفاده از قرص های خوشبو کننده در جاروبرقی بوش ندارید، از مواد طبیعی مانند دارچین و … استفاده کنید.

 

به چه علت جاروبرقی بوش بوی سوختگی می دهد؟

بوی سوختگی در جاروبرقی بوش نشان از خرابی آن است. باید نسبت به عیب یابی و تعمیر آن خیلی سریع اقدام کنید. برای عیب یابی با نمایندگی جاروبرقی بوش در اهواز تماس بگیرید. در کل ایجاد بوی سوختگی از جاروبرقی بوش دلایل مختلفی دارد.

 • اگر در عملکرد تسمه دستگاه ایرادی وجود داشته باشد یک حالت بوی لاستیک سوخته حس خواهید کرد. علت تداخل در عملکرد تسمه، انسداد در جاروبرقی است.
 • در صورت خرابی و فرسودگی تسمه هم جاروبرقی بوش بوی سوختگی می دهد. در این صورت ممکن است تسمه جاروبرقی بوش نیاز به تعویض داشته باشد.
 • اگر مو و یا نخ بر دور غلتک برس پیچیده باشد هم بوی سوختگی از جاروبرقی بوش متصاعد می شود.
 • تمیز نکردن جاروبرقی بوش باعث می شود تا فیلترهای دستگاه مسدود شوند. در نتیجه فشار زیادی بر موتور جاروبرقی بوش وارد می شود و حتی ممکن است موتور آن بسوزد.
 • وجود مشکل در سیم کشی از دیگر احتمالات بوی سوختگی در جاروبرقی بوش است.

                                   

به چه علت مکش جاروبرقی بوش کاهش می باید؟

 • استفاده بیش از حد از جاروبرقی بوش باعث کاهش مکش آن به مرور زمان می شود.
 • اگر صدای زوزه در موتور جاروبرقی بوش شنیدید، به این معنی است که قدرت مکش دستگاه کم شده است. در این حالت دسته جاروبرقی بوش را بررسی کنید تا توسط اجسامی مسدود نشده باشد.
 • کیسه های جاروبرقی بوش با توجه به مدل دستگاه ممکن است یکبار مصرف و یا دائمی باشند. اگر کیسه جاروبرقی بوش دائمی است، هنگام پر شدن آن اقدام به تخلیه کنید. اگر هم کیسه یکبار مصرف است، آن را تعویض نمایید.
 • اگر هوا وارد دستگاه شود، مکش جاروبرقی بوش کاهش می باید.

به طور کلی فیلتر و پاکت جاروبرقی عامل کاهش مکش جاروبرقی بوش است. در این صورت گرفتگی مخازن تهویه، نیم سوز شدن موتور، گرفتگی خرطوم جاروبرقی بوش و… بوجود می آید. بهتر است هر چند سال یکبار جاروبرقی بوش را به نمایندگی های معتبر مانند نمایندگی جاروبرقی بوش در اهواز ببرید تا مخزن شویی آن به طور صحیح انجام شود.

 

 

علت ایجاد سرو صدای زیاد در جاروبرقی بوش چیست؟

بسیاری از افراد در سال اول استفاده از جاروبرقی بوش از صدای بلند آن آزرده می شوند و با نمایندگی ها تماس می‌گیرند. باید بدانید که دلیل اصلی افزایش صدای جاروبرقی بوش استفاده نادرست از آن است. برای جلوگیری از افزایش صدای جاروبرقی بوش باید نکاتی را رعایت کنید. از مهم ترین و اساسی ترین این نکات تعویض به موقع فیلتر هوا و هپا در جاروبرقی بوش است. فیلتر هوا و فیلتر هپا از ورود گرد و خاک به داخل مخزن جاروبرقی بوش جلوگیری می کنند. ورود گرد و غبار داخل موتور جاروبرقی بوش باعث ایجاد شکلات زیای اعم از افزایش صدا و … می شود. اگر این دو فیلتر در زمان مناسب تعویض نشوند باعث می شود تا موتورجاروبرقی بیش از حد گرم شود. در نتیجه همین موضوع باعث افزایش سر و صدا در جارو برقی بوش می شود. البته این راه برای جلوگیری از افزایش صدا دستگاه است. زمانی که صدای جاروبرقی بوش بلند شود دیگر این روش فایده ای ندارد. در این حالت بهتر است با نمایندگی جاروبرقی بوش در اهواز تماس بگیرید و از کارشناسان و متخصصین اهواز خدمات برای رفع این ایراد کمک بگیرید.

 

به چه علت جاروبرقی بوش کار نمی کند؟

برد الکترونیکی جاروبرقی بوش اولین قطعه ای است که در صورت کار نکردن آن باید بررسی کنید.

از قطع نبودن پلاتین های سیم جمع کن اطمینان حاصل کنید.

کابل جاروبرقی نباید قطعی داشته باشد.

 

هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش در اهواز خدمات:

هزینه تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز خدمات بسیار پایین و منصفانه است. این هزینه بر اساس نوع خرابی و ایراد دستگاه تعیین می شود. گاهی پیش می آید که جاروبرقی بوش نیاز به تعویض قطعه دارد. در این حالت هزینه قطعه به صورت جداگانه دریافت می شود. برای کسی اطلعات دقیق تر وارد سایت اهواز خدمات شوید.

 

 

دلیل ایجاد جرقه در جاروبرقی بوش چیست؟

بالشتک، موتور و آرمیچر جاروبرقی بوش در صورت سوختگی ایجاد جرقه می کنند.

 

 

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بوش چیست؟

گاهی پیش می آید که جاروبرقی بوش شما در حین کار به طور ناگهانی خاموش می شود. معمولا این ایراد پس از مدتی استفاده از جاروبرقی بوجود می آید. دلیل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بوش می تواند پروانه دستگاه باشد. که در این صورت باید جاروبرقی را باز کنیم و نسبت به تعویض پروانه آن اقدام کنیم. علت بعدی می تواند خرابی بلبرینگ ها باشد. در این حالت دستگاه دچار سر و صدای زیادی می شود. باید یاتاقان دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد و قطعه مورد نظر تعویض شود.