نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش اهواز با گارانتی تعمیرات

بهترین انتخاب برای منزل ماشین لباسشویی بوش است، که با تکنولوژی عالی که این ماشین لباسشویی ها دارند انتخاب مناسبی هستند، اما همه ماشین لباسشویی ها ممکن خراب بشوند و ربطی به برند آن ها ندارد مشکل و خرابی ایجاد می شود و بهتر است تعمیرات خود را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خدمات اهواز بسپارید.

هنگامی که ماشین لباسشویی بوش شما ایراد پیدا کرد اصلاً نگران نباشید آن را به متخصصان دکتر آچار بسپارید تا نتیجه عالی دریافت کنید، مشکلات کوچکی که ایجاد می شود را سریعاً باید برطرف کرد تا به مشکل بزرگ تری تبدیل نشود که تعمیر آن غیر ممکن باشد و مجبور شوید ماشین لباسشویی تعویض و لباسشویی دیگری خریداری کنید.

قطعات اصلی و دانش و تخصص در تعمیرات لوازم خانگی بوش

برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش، با توجه به بالا بودن کیفیت و تکنولوژی محصولات بوش، علاوه بر استفاده از قطعات اصلی بوش نیاز به دانش و تخصص و آشنایی با روش های عیب یابی محصولات بوش میباشد تا با صرفه جویی در وقت و هزینه، تعمیرات بوش در کمترین زمان ممکن انجام و از صرف وقت و هزینه اضافی و عیب یابی نادرست جلوگیری شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در اهواز :

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اهواز توسط تعمیرکاران متخصص نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی خدمات اهواز صورت می گیرد، ما لباسشویی شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد، اگر لباسشویی شما خراب شده در هر نقطه از تهران که هستید با تعمیرگاه مجاز اهواز خدمات تعمیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم تا ماشین لباسشویی بوش شما را تعمیر کند.

عیب‌ یابی و انجام تعمیر ماشین لباسشویی بوش نیازمند دانش فنی است، البته قبل از اینکه بتوانید مشکل را حل کنید باید منشأ مشکل را پیدا کنید ماشین لباسشویی اگر به‌ طور منظم و سالیانه سرویس شود، خرابی‌ ها و مشکلات آن‌ ها به میزان چشمگیری کاهش می‌یابد، پیشنهاد می ‌شود که از تعمیرکاران معتبر برای سرویس ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خدمات اهواز با داشتن بهترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی حرفه ای آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

نحوه‌ی تماس با نمایندگی بوش اهواز خدمات:

ارتباط آسان و راحت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید به آن توجه کرد. اهواز خدمات با بهترین و بی‌نظیر ترین تیم حرفه‌ای خود 24 ساعته در حال خدمت رسانی به مردم است.  شما خیلی راحت می‌توانید وارد  سایت

https://ahvazkhadamat.com/   شوید. در همان صفحه اول سایت یک فرم وجود دارد. فرم درخواست تکنسین تعمیرات را تکمیل کنید. نام دستگاه، برند، مشکل پیش آمده، شماره تماس خود را وارد کنید. به این ترتیب کارشناسان باتجربه نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. حتما در مورد وضعیت گارانتی دستگاه خود هم اطلاعاتی در فرم وارد کنید. حتی می‌توانید با شماره گیری تلفن 06133849005 با کارشناسان حرفه‌ای اهواز خدمات ارتباط برقرار کنید و از مشاوره‌های رایگان این مجموعه استفاده کنید.

خدمات نمایندگی بوش اهواز خدمات:

در اهواز خدمات علاوه بر تعمیرات برند بوش، برندای مختلف دیگر هم تعمیر و بررسی می‌شود. برای هر برندی کارشناس و متخصص حرفه‌ای همان برند به محل سکونت اعزام می‌شود. خدمات و گارانتی تعمیرات یکی از برترین خدماتی است که نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز برای مشتریان در نظر گرفته است. به این ترتیب اگر در بازه‌ی زمانی مشخصی، لباسشویی بوش شما دوباره دچار مشکل شود، این بار تیم حرفه‌ای اهواز خدمات بدون هیچ هزینه‌ای به بررسی مشکل می‌پردازند. بوش یک برند اروپایی پرقدرت و باکیفیت است. اهواز خدمات مفتخر است به تعمیر و بررسی این برند پرطرفدار در محل با ضمانتنامه رسمی بپردازد. کلیه خدمات و تعمیرات لباسشویی بوش در اهواز خدمات با قطعات اورجینال همان برند انجام می‌شود. متخصصین حرفه‌ای این مجموعه آموزش‌های لازم را دیده‌اند و تجربه کافی برای تعمیر لباسشویی بوش را دارند. اهواز خدمات برای وقت و زمان مشتری ارزش قائل است. بدین معنی که متخصصین در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می‌شوند. خبر خوب این است که اگر شما هم علاقه مند به بخش آموزش تعمیرات لوازم خانگی هستید، می‌توانید با تیم حرفه‌ای اهواز خدمات در ارتباط باشید. آنها تا حرفه‌ای شدن همراه شما هستند.

 

نکات سرویس و نگهداری لباسشویی بوش:

بارگیری نامناسب لباس در لباسشویی بوش:

اگر به نحوه صحیح و طول عمر لباسشویی بوش خو دفکر کنید، باید یکسری نکات را همیشه رعایت کنید. استفاده نادرست از لباسشویی بوش باعث می‌شود کارایی و عملکرد دستگاه پایین بیاید و یا مختل شود.

استفاده نادرست و عدم آگاهی از میزان قرارگیری لباس‌های کثیف داخل دستگاه باعث خرابی لباسشویی بوش می‌شود. یعنی اگر لباس‌های کثیف را به میزان زیادی در داخل دیگ دستگاه قرار دهید، بار لباسشویی سنگین می‌شود. این موضوع یکی از اصلی ترین دلایل خرابی لباسشویی بوش است. به همین دلیل کارشناسان در نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز توصیه می‌کنند که به هیچ عنوان حجم زیادی از لباس‌ها را در داخل دستگاه قرار ندهند. توجه داشته باشید زمانی که لباسشویی بیش از حد توان پر از لباس شود، آب و مواد شوینده به اندازه لازم و کافی به تمام لباس‌ها دسترسی پیدا نمی‌کند. در نتیجه لباس‌ها به خوبی شسته نمی‌شوند. در ادامه قرارگیری حجم زیاد لباس در لباسشویی باعث چروک شدن پارچه‌ی لباس‌ها می‌شود.

 

استفاده از پودر دستی:

پودرهای لباسشویی دستی گزینه مناسبی برای لباسشویی بوش نیستند. این پودرها کف زیادی می‌کنند. در نتیجه کف و حباب اضافی باعث اختلال در عملکرد دستگاه می‌شود. در نتیجه ممکن است دستگاه از کار بیفتد.

 

استفاده بیش از حد از شوینده‌ها:

بعضی از افراد تصور می‌کنند که استفاده بیش از حد آنها از مواد شوینده باعث بیشتر تمیز شدن لباس‌ها می‌شود. این تصور کاملا غلط است. بهتر است در هیچ کاری افراط و تفریط نشود. دستورالعمل بر روی مواد شوینده را به دقت بخوانید. بهتر است طبق همان عمل نمایید.

 

تمیز نکردن ماشین لباسشویی:

هر دستگاهی برای اینکه طول عمر مفید تری داشته باشد، نیاز است که داخل و بدنه آن هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما هم سعی کنید هر سه ماه یکبار داخل لباسشویی بوش را تمیز کنید. تمیزکاری دیگ و لوله‌های تخلیه باید هر از چند گاهی انجام شود.

 

مطالعه دفترچه راهنمای لباسشویی بوش:

هر دستگاهی دارای یک دفترچه راهنما است. لباسشویی بوش هم مستثنی در این قضیه نیست. پس بهتر است همیشه قبل از استفاده از لباسشویی بوش دفترچه راهنمای آن را بخوانید.

 

رعایت نکات ایمنی در لباسشویی بوش:

 • مراقب باشید کودکان از بازی کردن با ماشین لباسشویی خودداری کنند.
 • زمانی که لباسشویی در حال کار کردن است، از باز کردن درب آن به زور خودداری کنید.
 • توجه داشته باشید که ضربه محکم به دکمه‌های لباسشویی بوش وارد نکنید.
 • از قرار دادن حجم زیادی لباس داخل لباسشویی بوش پرهیز کنید.
 • پریز برق باید مجهز به ارت باشد.
 • لباسشویی بوش را به پریز مشترک متصل نکنید.
 • توجه داشته باشید سطح زیر لباسشویی تراز باشد. اشیا و مواد شیمیایی مانند کارتن و … در زیر لباسشویی قرار ندهید.

 

نکات نصب لباسشویی بوش:

توجه کنید که هنگام خرید لباسشویی بوش، به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنید. حتما دفترچه راهنما و کارت گارانتی را از فروشنده دریافت کنید. باز کردن جعبه لباسشویی بوش، باید در حضور تکنسین خدمات پس از فروش باشد. در غیر این صورت دستگاه شما از گارانتی خارج می‌شود.

 • توجه داشته باشید که لباسشویی را در فضای باز نصب نکنید.
 • سعی کنید در فضایی قرار دهید که دما در آن مکان تعادل داشته باشد.
 • سعی کنید به پریز برق لباسشویی دسترسی داشته باشید.
 • اگر لباسشویی بوش در محل نصب خودش تراز باشد، در هنگام کار حرکت نمی‌کند. در نتیجه لرزشی بوجود نمی‌آید.
 • در هنگام نصب باید توجه داشته باشید که شیلنگ آب بیش از حد کشیده نشود.
 • توجه داشته باشید که لباسشویی بوش را در مکانی که تکیه گاهی ندارد نصب نکنید.
 • استفاده از محافظ جهت نصب لباسشویی از لزومات است.

 

مکان مناسب برای نصب لباسشویی بوش:

انتخاب مکان مناسب یکی از موضوعات مهم در نصب و نگهداری ماشین لباسشویی بوش است. لباسشویی بوش را بر روی فرش و موکت نصب نکنید. به هیج عنوان با چوب و مقوا لباسشویی بوش خود را تراز نکنید. توجه داشته باشید که محل نصب لباسشویی بوش یک سطح صاف و هموار باشد. لباسشویی را بر روی مکانی که شیب دارد هم نصب نکنید. لباسشویی بوش از پشت و کناره‌ها باید چند سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد. نحوه تراز کردن لباسشوی بوش به این صورت است که ابتدا به کمک پایه‌ها که قابل تنظیم هستند، لباسشویی بوش را بر روی یک سطح صاف قرار دهید. اطمینان داشته باشید که هر چهار پایه روی زمین تثبیت شده‌اند. پس از تراز شدن مهره‌ها را قفل کنید. توجه داشته باشید که لباسشویی بوش را هرگز بر روس سطوح چوبی قرار ندهید. اگر این عملیات را به خوبی انجام دهید، لباسشویی در مکان خودش تراز می‌شود. در نتیجه هیچ سر و صدا و لرزشی هنگام کار کردن بوجود نمی‌آید. اگر نتوانستید خودتان این کار را به درستی انجام دهید، از متخصصین و کارشناسان نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز کمک بگیرید.

 

نصب شیلنگ تخلیه در راهنمای لباسشویی بوش:

برای نصب شیلنگ تخلیه راههای متفاوتی وجود دارد. اولین روش این است که شیلنگ تخلیه را به لبه ظرفشویی محکم کنید. به این ترتیب تخلیه از طریق ظرفشویی صورت می‌گیرد.

می‌توانید شیلنگ تخلیه را به سیفون تخلیه ظرفشویی به صورت اشتراکی متصل کنید.

روش بعدی به این صورت است که شیلنگ تخلیه را به صورت مستقیم به فاضلاب متصل کنید.

 

راهنمای استفاده از پنل نمایشگر لباسشویی بوش:

یکسری کلمات انگلیسی در صفحه نمایشگر مشاهده خواهید کرد.

Start/Pause : این دکمه مربوط به شروع کار لباسشویی بوش و توقف آن است.

Wash Plus: اگر می‌خواهید مدت زمان شستشو را افزایش دهید، از این دکمه استفاده کنید.

Reduced ironing: این دکمه مربوط به قابلیت ضد چروک و خشک کن لباسشویی بوش است. 

Aqua plus:  این قابلیت برای منطقه‌هایی که سختی آب آنها کمی پایین است، در نظر گرفته شده است. به این صورت یک مرحله آبکشی بیشتر انجام می‌شود.

نکات مهم هنگام کار کردن لباسشویی بوش:

حتما توجه داشته باشید که جسم خارجی وارد دستگاه نشود. بدین منظور جیب لباسها را کاملا خالی کنید.

اگر دستمال و سکه و یا هر جسم خارجی وارد پمپ تخلیه لباسشویی بوش شود، آسیب زیادی به آن وارد می‌کند. قبل از راه‌اندازی و شروع کار لباسشویی بوش اطمینان حاصل کنید که درب آن کاملا بسته شده باشد. در قرار دادن میزان لباس در لباسشویی بوش افراط و تفریط نکنید. به اندازه کافی و در حد توان دستگاه لباس داخل ان بگذارید. توجه داشته باشید که حداقل میزان لباس هم باید به اندازه نصف ظرفیت لباسشویی بوش باشد.

راهنمای تمیز کردن لباسشویی بوش برای نگهداری صحیح‌تر:

توجه به این نکات داشته باشید. همه‌ی این دستورالعمل‌ها را به خوبی انجام دهید. به این صورت عمر دستگاه افزایش می‌یابد.

همیشه برای شستشوی لباسشویی بوش آن را از برق بکشید.

هر بار که شستشو تمام می‌شود، پس از خارج کردن لباس‌ها لاستیک دور درب لباسشویی بوش را با یک دستمال تمیز خشک کنید.

می‌توانید گاهی لوله فاضلاب را باز کنید و محل تخلیه را با آب شستشو دهید.

سطح بیرونی ماشین لباسشویی بوش را با یک پارچه تمیز و مواد شوینده خنثی تمیز کنید.

هرگز آب جاری را بر روی بدنه ماشین لباسشویی نریزید.

گاهی کشو مواد شوینده را باز کنید و اطراف آن را با مسواک تمیز کنید.

فیلتر فاضلاب را هر چندماه یکبار تمیز کنید.

اگر فیلتر توری آب هم گرفتگی دراد آن را تمیز کنید.

اگر مدت زمان طولانی از لباسشویی بوش خود استفاده نمی‌کنید، شیر آب آن را ببندید و آن را از برق بکشید.

تیم حرفه‌ای و درجه یک نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز تمامی این اطلاعات را هنگام نصب برای نگهداری بهتر به شما خواهد گفت.

 

نحوه ریست کردن لباسشویی بوش:

همه ما می‌دانیم که بوش یکی از محصولا باکیفیت بالا است. جایگاه خوبی هم در بین مردم پیدا کرده است. اما کیفیت بالا هیچ وقت دلیل بر خراب نشدن دستگاه نیست. گاهی پیش می‌آید که مشکلی برای لباسشویی بوش بوجود می‌آید. در این مواقع نیاز به ریست کردن دستگاه پیدا می‌کنید. طبق دستورالعمل زیر عمل کنید.

دستگیره چرخان را که مرتبط با برنامه‌های لباسشویی بوش است را روی حالت Off قرار دهید. دستگیره چرخان را روی حالت ساعت 6 قرار دهید. همزمان باید دکمه Spin را فشار دهید و ان را نگه دارید. سپس دستگیره چرخان ار روی ساعت 7 قرار دهید. بعد از چند ثانیه دکمه را رها کنید و دستگیره چرخان را روی حالت off قرار دهید. حالا با این روش لباسشویی بوش ریست شده است.

 

عیب یابی لباسشویی بوش:

عیب یابی ماشین لباسشویی بوش یکی مراحل مهم و اساسی در پیدا کردن مشکل وارد شده بر دستگاه است. اگر این مرحله به خوبی انجام نشود، مشکل هم برطرف نمی‌شود. با عیب یابی نادرست، ممکن است ایراد دیگری هم به لباسشویی بوش علاوه بر مشکل قبلی اضافه شود. در نتیجه این مرحله دارای حساسیت بالایی است. کارشناسان و متخصصین نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز، در این مرحله تمام حواس خود را متوجه ایراد وارد شده بر دستگاه می‌کنند تا مشکل را به درستی پیدا کنند. در این مرحله علاوه بر تخصص متخصصین، بحث تجربه کاری هم مطرح است. در ادامه شما را با یکسری از عیب‌های وارده بر دستگاه آشنا می‌کنیم.

 

دلیل کار نکردن لباسشویی بوش:

گاهی پیش می‌آید که دستگاه شما روشن نمی‌شود. در این مواقع به نکات زیر توجه کنید.

ممکن است تایمر دستگاه به اشتباه زمان فعال شدن را تشخیص داده باشد. در این مواقع باید مدار سیم کشی بررسی شود.

باید فیوز هم تداوم کار داشته باشد، در غیر این صورت آن را تعویض کنید. توجه داشته باشید که چه موردی باعث ایجاد مشکل در فیوز شده است. برای بررسی فیوز هم باید سیم، موتور، پمپ تخلیه چک شود.

گاهی پیش می‌اید که سیستم بلبرینگ دچار مشکل شده است. در این مواقع دستگاه با سرو صدای زیادی کار می‌کند.

اگر خودتان متوجه مشکل وارد شده بر لباسشویی بوش نشدید، حتما از متخصصین نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز مشاوره بگیرید. در صورت لزوم برای رفع مشکل به محل سکونت شما حضور می‌یابند. 

 

علت چکه کردن آب از لباسشویی بوش:

باید بدانید که مپ تخلیه از شیلنگ تخلیه آب استفاده می‌کند. ممکن است فلنج تخلیه شکسته شود و یا آسیب دیده باشد. گاهی بلبرینگ آسیب می‌بیند در این حالت پمپ تخلیه هم دچار مشکل می‌شود. باید بدانید که پمپ تخلیه قابل تعمیر نیست. در صورت بروز مشکل باید آن را تعویض کنید.

علت صدای بیش از حد لباسشویی بوش:

ابتدا مکان نصب لباسشویی بوش را بررسی کنید. باید بدانید که لباسشویی باید روی یک سطح هموار تراز شده باشد. پایین لباسشویی بوش دارای پیچ‌هایی است. با استفاده از همین پیچ‌ها می‌توانید دستگاه را تراز کنید. شیلنگ تخلیه لباسشویی بوش را چک کنید. شیلنگ تخلیه باید عاری از خم شدگی و پارگی باشد.

دیگ لباسشویی بوش را به دقت بررسی کنید. اگر جسم خارجی در دیگ گیر کرده باشد، دستگاه شروع به سر و صدا می‌کند. به هیچ عنوان از وسایل نوک تیز برای خارج کردن اجسام خارجی استفاده نکنید. گاهی سر و صدای اضافی مربوط به وجود مشکل در موتور، پمپ تخلیه، تسمه و … است. در این موارد بهتر است با نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز تماس بگیرید. تا با بررسی‌های دقیق عیب یابی را به درستی انجام دهند.

 

علت لرزش بیش از حد لباسشویی بوش:

یکی از اصلی ترین دلایل لرزش لباسشویی بوش بارگیری نامناسب است. بهتر است لباس‌ها را کاملا باز کنید و داخل دستگاه قرار دهید. کمک فنرها قطعاتی برای متعادل کردن دیگ هنگام کار کردن لباسشویی بوش هستند. اگر این کمک فنرها خراب شوند، توازن دستگاه از بین می‌رود و سر و صدای زیادی بوجود می‌آید. دلیل دیگر لرزش لباسشویی بوش، نامیزان بودن پایه‌های لباسشویی بوش است. اگر دستگاه شما دارای مهره در پایه است، باید توجه کنید که این مهره‌ها بعد از تراز شدن دستگاه کاملا سفت شده باشند. گاهی پیش می‌آید که پایه‌ها خراب و یا شکسته می‌شوند. در این حالت تمامی وزن لباسشویی بوش بر روی چهار پایه قرار نمی‌گیرد. احتمال زیاد این پایه‌ها قابل تعمیر نیستند. پس برای تعویض آنها بهتر است با نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز تماس بگیرید. متخخصین اهواز خدمات از قطعات اورجینال و استاندارد برای تعویض استفاده خواهند کرد.

 

چرا لباسشویی بوش آب را تخلیه نمی‌کند؟

 • در این موارد باید شیلنگ تخلیه و و فیلتر پمپ بررسی شود. اگر مسدود شده باشند باید گرفتگی آنها برطرف شود.
 • گاهی پیش می‌آید که در پروانه پمپ نخ و یا مو و کرک و … گیر می‌کند. این باعث جلوگیری از چرخش پروانه می‌شود.
 • اطمینان حاصل کنید که شیلنگ آب دچار گرفتگی نشده باشد.
 • در آخر هم الکتروپمپ بررسی شود.

 

علت نشتی لباسشویی بوش در حین کار:

اگر زمانی که لباسشویی هنگام کار است و آب از آن به بیرون می‌ریزد، یعنی دچار نشتی آب شده است.

 • شیلنگ‌های ورودی بررسی شوند که دچار پارگی و نشتی نشده باشند.
 • لاستیک دور درب هم باید بررسی شود. ممکن است از محل اتصال خودش جدا شده باشد و یا حتی دچار پارگی شده باشد.
 • شل شدگی بستی در داخل دیگ هم می‌تواند علت دیگر نشتی آب از لباسشویی بوش باشد.

 

علت آبگیری نکردن لباسشویی بوش:

 • ابتدا باید مطمئن شوید که شیر آبی که به لباسشویی بوش متصل است، بسته نباشد. یا آب شهری قطع نشده باشد.
 • شیلنگ‌های ورودی را بررسی کنید. بررسی کنید که مسدود نشده باشد و یا دچار خمیدگی نشده باشند.
 • شیر برقی را چک کنید.
 • هیدروستات را بررسی کنید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

 

علت خشک نکردن لباس‌ها در لباسشویی بوش:

گاهی پیش می‌آید که لباسشویی بوش لباس‌ها را در حد مورد نظر خشک نمی‌کند.

 • اگر مسیر خروجی آب گرفته باشد، لباسشویی لباس‌ها را به خوبی خشک نمی‌کند. یعنی خشک‌کن لباسشویی به طور صحیح کار نمی‌کند.
 • حواستان به مسیر خروجی آب تا تخلیه باشد. اگر مشکلی وجود دارد، از طریق پمپ تخلیه، آب اضافی را خالی کنید.
 • بار سنگین لباسشویی باعث می‌شود، خشک کن لباسشویی بوش به خوبی کار نکند.
 • اگر موتور دستگاه هم دچار ایراد شده باشد، باعث می‌شود خشک کن دستگاه به خوبی کار نکند.

 

علت درست نچرخیدن واشر لباسشویی بوش:

اطمینان حاصل کنید که سوئیچ درب کار می‌کند. در غیر این صورت واشر هم کار نخواهد کرد.

برای این که آزمایش کنید که سوئیچ درب به درستی تداوم دارد یاخیر از یک مولتی متر استفاده کنید.  اگر سوئیچ درب تداوم نداشته باشد، باید نسبت به تویض آن اقدام کنید. کوپلینگ موتور هم باید بررسی شود. زیرا کوپلینگ موتور به دلیل سایش‌های طبیعی ممکن است دچار مشکل شود.

 

توصیه‌های اساسی در نگهداری لباسشویی بوش:

 • لباسشویی بوش خود را درمعرض نور شدید آفتاب قرار ندهید.
 • بهتر است لباسشویی شما حدود 5 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد.
 • بعد از هر بار شستشو درب لباسشویی بوش را باز بگذارید. در این حالت هوا داخل لباسشویی چریان پیدا می‌کند. در نتیجه رطوبت دستگاه گرفته می‌شود.
 • حتما محفظه‌ای که در آن مایع شستشو می‌ریزید را تمیز کنید.
 • لباسشویی بوش را پشت سر هم روشن نکنید. بین هر بار شستشو حداقل یک ساعت فاصله دهید.
 • گاهی لباسشویی را بدون لباس روشن کنید. در آن از ماده  حلال کلسیم استفاده کنید. به این ترتیب رسوبات اضافی گرفته می‌شود. توجه شما به این موارد باعث طولانی شدن عمر مفید دستگاه می‌شود.

 

کد خطاهای لباسشویی بوش:

حتما شما هم گاهی کد خطاهای لباسشویی را بر روی دستگاه خود مشاهده کرده‌اید. این کد خطاها به نوعی هشدار هستند. اگر خیلی سریع نسبت به رفع آن اقدام کنید، مشکل خاصی برای دستگاه بوجود نمی‌آید. با خواندن این مطلب اطلاعاتی نسبت به علت وجود این ارورها و نحوه‌ی رفع آنها بدست خواهید آورد. اگر شما فنی باشید ممکن است خودتان هم از پس آن بربیایید. در غیر این صورت دست به کار نشوید. خیلی سریع با نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه مشاوره‌های رایگانی را به شما خواهند داد. اگر مشکل برطرف نشود، متخصصین در محل سکونت شما حضور می‌یابند.

 

 • کد خطای F16 یا E16 ماشین لباسشویی بوش: زمانی که درب ماشین لباسشویی باز باشد این ارور را مشاهده خواهید کرد.

برای رفع این کد خطا تنها کافی است درب لباسشویی راببندید. اگر باز هم مشکل برطرف نشد، با نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز تماس بگیرید.

 • کد خطای F17 یا E17 ماشین لباسشویی بوش: زمانی که انتقال آب به داخل لباسشویی بیش از حد طول بکشد، این ارور را مشاهده خواهید کرد.

برای رفع آن مطمئن شوید که لوله‌های آب مسدود نباشند. سپس شیر آب را باز کنید.

 • کد خطای F18 یا E18 : اگر عملیات تخلیه بیش از حد طول بکشد این ارور نمایان می‌شود.

این مشکل با ریست کردن لباسشویی بوش برطرف می‌شود.

 • کد خطای F19 یا E19: این ارور نشان می‌دهد که سیستم گرمایشی بیش از حد کار کرده است.

احتمال زیاد ولتاژ ضعیف است و یا ممکن است المنت خراب شده باشد.

 • کد خطای F20 یا E20 : زمانی که اختلال در عملکرد سیستم گرمایشی لباسشویی بوش رخ دهد، با این ارور مواجه خواهید شد.

برای رفع این مشکل لباسشویی را خاموش و روشن یعنی همان ریست کنید.

 • کد خطای F23 یا E23 لباسشویی بوش: زمانی که آکوا استاپ فعال شود، این کد خطا هم بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی نمایان می‌شود.

برای رفع این کد خطا باید شیر آب را بررسی کنید.

 • کد خطای F25 یا E25 لباسشویی بوش: در این حالت سنسور آکوا استاپ خراب شده است. این سنسور همان سنسور تشخیص شستشو است.

برای رفع این خطا از یک تعمیرکار مجبرب و باتجربه کمک بگیرید.

 • کد خطای F26 یا E26 لباسشویی بوش: با نمایان شدن این کد خطا متوجه می‌شوید که سنسور فشار آنالوگ خراب شده است.

برای رفع این هشدار هیدروستات را چک کنید.

 • کد خطای F27 یا E27 لباسشویی بوش: این کد خطا نشان می‌دهد که سنسور فشار دچار مشکل شده است.

برای رفع این خطا بررسی کنید که شیلنگ هیدروستات دچار انسداد نشده باشد.

 • کد خطای F28 یا E28 لباسشویی بوش: لباسشویی بوش دارای سنسور فلو است. با مشاهده این هشدار متوجه خواهید شد که سنسور فلو دچار مشکل شده است.

این سنسور یا شکسته و یا خراب شده است. بهتر است برای رفع ایراد با نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز تماس بگیرید. متخصصین اهواز خدمات بهترین راه حل‌ها را به شما خواهند داد.

 • کد خطای F67 لباسشویی بوش: زمانی که کل دستگاه از کار افتاده شده باشد با این ارور مواجه خواهید شد.

در این زمان بهتر است از دستکاری دستگاه بپرهیزید. تنها با نمایندگی‌های مجاز مانند نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز تماس بگیرید.

 • کد خطای E31 یا F31: با مشاهده این ارور باید پمپ تخلیه، شیلنگ خروجی، هیدروستات، شیلنگ هیدروستات بررسی شود.
 • کد خطای E32 یا F32: این ارور مربوط به زیاد یا کم بودن لباس‌ها است.
 • کد خطای E34 یا F34: این کد خطا نشان می‌دهد که میکروسوئیچ درب است، گرفتگی و یا خرابی میکروسوئیچ رخ داده است.
 • کد خطای  f21 لباسشویی بوش: زمانی که بیش از حد از لباسشویی بوش استفاده کنید این ارور نمایان می‌شود. در واقع فشاری بر موتور وارد شده است.

برای رفع این ارور بهتر است اقدامی نکنید و تنها با کارشناسان نمایندگی لباسشویی بوش در اهواز تماس بگیرید. تا اطلاعات و مشاوره‌های لازم را به شما بدهند.

 • کد خطای f57 لباسشویی بوش: این ارور به دلیل ایراد در موتور یا راه انداز برد لباسشویی بوش است.

قطعا برای رفع این ایراد باید از یک متخصص کمک بگیرید.