تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

امروزه یکی از لوازم خانگی که مورد توجه خانم ها قرار گرفته است ماشین ظرفشویی است که بسیاری از خانم ها برای راحتی و زمان خود از این ماشین استفاده می کنند، ماشین ظرفشویی وسیله ای کار آمد برای شستن ظروف است و با توجه به مزایایی که به همراه دارد از آن استفاده زیادی می شود و گاهی اوقات نیز نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی پیدا می کنید که در ادامه به این نکات می پردازیم.

چند مورد از مزایای آن این است که مایع ظرفشویی به دلیل مواد سازنده آن برای پوست دستانتان ضررهای زیادی دارد و باعث آسیب رساندن به پوست و پیری آن می شود، بسیاری از افراد به مایع های ظرفشویی حساسیت دارند و این حساسیت باعث آسیب و پوست پوست شدن دستان می شود به همین خاطر بسیاری برای این که این اتفاق نیافتد دستکش های مخصوص ظرفشویی می پوشند و باز هم این کار در بیشتر مواقع از آسیب رساندن جلوگیری نمیکند.

دیگر مزایای آن صرفه جویی در مصرف آب است که بهترین راه ظرف شستن و مصرف کم آب استفاده کردن از ماشین ظرفشویی است و می تواند تعداد زیادی از ظرف ها را بشورد.

برای خانم هایی که پا و کمر آن ها آسیب دیده است خیلی دشوار است که بایستند و به شست و شوی ظروف بپردازند و این امر باعث بسیاری از بیماری های پا مانند واریس و آرتروز می شود.

از مزایای دیگر می توان به این اشاره کرد که خانم های عزیز در هنگامی که ظرف ها در حال شست و شو هستند به کار های دیگر خود برسند و در زمان خود صرفه جویی کنند.

اما مانند وسیله های دیگر ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی داشته باشد، سرویس هر ساله یکی از مهم ترین کارهایی است که جلوگیری می کند از خرابی و آسیب های بیشتر به دستگاه و در سرویس کردم تکنسین های ما تمام قطعات را به خوبی تعمیر و یا تعویض می کنند و از پرداخت هزینه های بیشتر در برابر خراب شد ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند، با سرویس کردن وسایل خود به عمر مفید آن ها اضافه کنید.

باید توجه داشته باشید اگر برای تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده دیر اقدام کنید قطعات دیگر را هم به خطر می اندازد و باعث خرابی خیلی جدی و پرداخت هزینه زیاد می شود.

با نحوه کارکرد و تعمیر ماشین ظرفشویی آشنایی دارید، ماشین ظرفشویی با برق کار می کند و از قرص ها و جلا دهنده و نمک های مخصوص ماشین ظرفشویی باید استفاده کرد و با کیفیت بودن این موارد باعث بهتر شسته شدن ظروف می شود.

هنگامی که ظروف در حال شستن هستند محلول شست و شو وقتی ظرف ها را می شوید به همراه خود تیکه های جا مانده از غذا را با خود به سمت پمپ تخلیه می برد و در این را با فیلتر برخورد میکنند که وظیفه فیلتر جداسازی اضافات از محلول شست و شو است، تمیز کردن فیلتر از انجام کار های مهم برای ماشین ظرفشویی است.

امکان دارد که به مشکلاتی مانند خوب نشستن ظرف ها، تخلیه نکردن آب دستگاه، خشک نکردن ظرف ها، روشن نشدن و پاک نکردن لکه های ظروف اشاره کرد.

اگر ماشین ظرفشویی شما آب و مواد شوینده را تخلیه نمیکند مشکل از پمپ تخلیه آن است و برای حل این مشکل با با تکنسین های تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

یکی دیگر از اجزاهای مهم در ماشین ظرفشویی موتور آن است که وظیفه خیلی مهمی دارد، موتور پمپ باعث می شود که مایع شوینده با فشار بر روی ظروف بپاشد و دلیل نرفتن لکه ها و خوب شسته نشدن ظروف خرابی موتور است و کارکرد خوب موتور مهم ترین بخش شستن ظرف هاست.

اگر این قطعه به مشکل برخورد کند سریع باید برای تعمیر آن اقدام نماییم.

تعمیر ماشین ظرفشویی

ممکن است دکمه های روی ماشین ظرفشویی دچار مشکل شوند برای تعمیر ماشین ظرفشویی ابتدا باید صفحه نمایش مورد بررسی قرار گیرند و اگر بیشتر دکمه ها کار نکرد باید تاچ پد و کنترل پنل تعویض شود، توجه داشته باشید که اگر تاچ پد و کنترل پنل از هم جدا باشند شما به صورت جداگانه می توانید آن ها را تعویض کنید ولی اگر به هم متصل باشند هر دو خراب شده اند و باهم تعویض می شود.

اگر در هنگام کار ماشین ظرفشویی صدای زیادی از خود تولید کرد مشکل از قطعه بلبرینگ ها و کاسه نمد است این قطعه ها فرسوده و یا هرز شوند مانع خوب کار کردن بازو های دستگاه میشود و اگر فرسوده شده اند برای تعویض آن ها اقدام نمایید.

 اگر آب در هنگام کار گرم نمی شود المنت دستگاه ایراد پیدا کرده است و تکنسین باید آن را از دستگاه خارج کند و به بررسی آن بپردازد، در بیشتر واقع المنت قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود تا روال عادی خود را طی کند و به خوبی کار کند  و باعث گرمی آب و تمیزی ظروف شود.

و از دیگر مشکلات شایع و عیب های ماشین ظرفشویی می شود به موارد زیر اشاره کرد:

  • کار نکردن دکمه های دستگاه
  • بسته نشدن درب دستگاه
  • نشتی آب از ماشین ظرفشویی
  • تولید صدا در هنگام کار کردن ماشین ظرفشویی
  • تخلیه نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی
  • ماشین ظرفشویی خوب طرف ها را نمی شورد
  • روشن شدن و چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی
  • کار نکردن تایمر دستگاه  
  • شونده را در دستگاه پخش نمی کند 

این را هم بگوییم که چند ماه یک بار باید داخل ماشین ظرفشویی کاملاً تمیز شود و اول باید آن را از برق بکشید و از مواد شوینده مانند سرکه و مایع ظرفشویی مخصوص برای تمیز کردن آن استفاده کنید و بعد از شست و شوی کامل از خشک شدن ماشین ظرفشویی مطمئن شوید و بعد آن را به برق بزنید.

این موارد از رایج ترین عیب هایی است که مردم با آن ها سر و کاردارند و باید با در میان گذاشتن با تکنسین های ما و اعتماد کردن به ما برای رفع مشکل خود اقدام نمایند.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید به درست ترین نحو عیب و مشکل آن مشخص شود و برای این کار باید به متخصص زنگ بزنید و از آن برای تعمیر دعوت کنید تا بیاید و مشکل را پید کند و برای تعمیر آن اقدام نماید و پس از انجام مراحل و رفع مشکل می توانید هزینه عملکرد را پرداخت کنید.

متخصصان ما برا جلب رضایت مشتری های عزیز و گران قدر خود میکوشند تا به بهترین نحوه ممکن به شما خدمات عالی برسانند، *البته با اعتماد شما*

متخصصان در دوره های برتر شرکت کرده اند و با مهارت و تجربه ای که دارند به شما خدمت می رسانند و با استفاده از بهترین قطعات با کیفیت برای شما تعمیری استاندارد را انجام می دهند تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کنند.

آن ها در همه ساعت و همه روزه آماده خدمت رساندن به شما هستند و ارائه بهترین تعمیرات را به همراه دارند، استفاده از قطعات با کیفیت و درجه یک از مهم ترین بخش های تعمیرات است.

شما مشتریان عزیز با اعتماد کردن به ما کمک بسیار فوق العاده ای به ما می کنید و با تلاش بسیار تکنسین های ما آن ها توانسته اند با رساندن خدمات بسیار عالی مشتری های همیشگی و عزیز دریافت کنند و این باعث افتخار ماست.

همچنین با ارئه دادن ضمانت به طور راحت خدمات خود را به دست ما بسپارید و با حمایت شما مشتریان عزیز ما به بهترین نحوه ممکن برای خدمات رساندن به شما آماده ایم.