نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو اهواز

امروزه با مدرن شدن زندگی، شاغل شدن افراد و پیشرفت تکنولوژی نیاز به یک ماشین لباسشویی بیش از پیش در هر خانه ای احساس می شود، ماشین لباسشویی های برند دوو از پرطرفدارترین هاست زیرا جنس مرغوبی دارند و در نتیجه تا سالیان سال با کمترین خرابی برای شما کار می کنند، جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود حتماً تعمیرات خود را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خدمات اهواز بسپارید.

با این وجود در صورت خرابی، هرگز تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود را به دست افراد غیر حرفه ای نسپارید چرا که ممکن است به دستگاه شما آسیب برسانند، آسیب های جبران ناپذیری که شما را متحمل هزینه های زیادی می کند.

ماشین لباسشویی چون کارکرد آن به وسیله برق است و به طور مستقیم به برق متصل است مشکلاتی برایش به وجود می آید، مشکلاتی نظیر خوب نشستن، نشتی آب از درب، روشن نشدن ماشین لباسشویی، خشک نکردن لباس ها و… است که باید برای تعمیر آن اقدام نمایید تا باعث آسیب جدی به ماشین لباسشویی نشود که مجبور شوید دستگاه را تعویض کنید.

تعمیرگاه ماشین لباسشویی مطمئن :

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل توسط تعمیرکاران متخصصان اهواز خدمات صورت می گیرد، ما لباسشویی شما را عیب یابی و برای رفع عیب از قطعات اصلی استفاده می کنیم تا مشکل برای همیشه و به صورت کامل برطرف گردد، اگر لباسشویی شما خراب شده با تعمیرگاه خدمات اهواز تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم.

نحوه تماس با نمایندگی دوو اهواز خدمات:

این روزها نمایندگی‌های مختلفی برای برندهای معتبر در کشور وجود دارد. دوو هم از همان برندهای معتبر و باکیفیت است. اهواز خدمات دارای تیمی حرفه‌ای است که تعمیرات برند دوو را پشتیبانی می‌کند. برای ارتباط آسان با اهواز خدمات به سایت ahvaz khadamat. Com مراجعه کنید. در قسمت تماس باما، فرم درخواست تکنسین تعمیران وجود دارد. اطلاعاتی از قیبل نام و نام خانوادگی، آدرس منزل، مشکل دستگاه، وضعیت گارانتی و … را در فرم ثبت کنید. کارشناسان نمایندگی لباسشویی دوو در اهواز در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. در مرحله‌ی اول شما را راهنمایی خواهند کرد. شاید خود شما هم به راحتی بتوانید مشکل را برطرف کنید. در غیر این صورت در اسرع وقت به منزل شما حضور می‌یابند. اگر تمایل به ثبت آنلاین ندارید با شماره تلفن 06133849005 تماس بگیرید.

 

خدمات نمایندگی دوو اهواز خدمات:

اهواز خدمات بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهد. دوره های آموزشی از دیگر خدمات اهواز خدمات است. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری تعمیرات لوازم خانگی هستید با کارشناسان نمایندگی لباسشویی زیمنس در اهواز تماس بگیرید. حتما از مشاوره‌های رایگان کارشناسان اهواز خدمات استفاده کنید. تیم حرفه‌ای این مجموعه با بیش از 14 سال سابقه و تجربه بهترین مشاوره‌ها را به شما خواهند داد. متخصصین اهواز خدمات به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستند.

نکات سرویس و نگهداری لباس:

لباسشویی دوو هم مانند تمامی برندهای دیگر دارای دفترچه راهنما است. مطالعه و عمل به این دستورالعمل‌ها باعث می‌شود لباسشویی دوو شما عمر طولانی‌تر و عملکرد بهتری داشته باشد. هم چنین استفاده صحیح از دستگاه را هم فرا می‌گیرید. در ادامه سعی داریم مهم‌ترین و اساسی ترین نکات نگهداری و استفاده از لباسشویی دوو را آموزش دهیم.

راهنمای نصب لباسشویی دوو:

 • در مرحله‌ی اول با دقت و حساسیت بالا دستگاه را به آرامی از داخل بسته بندی خارج کنید. توجه داشته باشید که سه عدد پیچ به همراه واشرهای پلاستیکی در بدنه پشت لباسشویی دوو نصب است. قبل از نصب باید آنها را خارج کنید. این پیچو واشرها برای حفاظت از دستگاه هنگام حمل و نقل است. اگر دوباره بخواهید دستگاه را جابه‌جا کنید باید برای حمل و نقل آسان و مطمئن این پیچ و واشرها را نصب کنید. اگر این نکات را رعایت کنید، دستگاه هنگام کار کردن لرزش و سرو صدا و … نخواهد داشت. بعد از اینکه پیچ‌ها را جدا کردی، درپوش‌های پلاستیکی را در محل سوراخ‌ها قرار دهید.
 • مکان مناسبی برای قرار دادن لباسشویی دوو پیدا کنید. سپس پایه‌های زیرین لباسشویی دوو را تنظیم کنید. سعی کنید مهره‌های آنها را به طور مناسب محکم کنید. بخش تراز کردن لباسشویی دوو بسیار اهمیت دارد. اگر این بخش را به خوبی انجام ندهید، لباسشویی دوو هنگام کار کردن دچار لرزش و سر و صدا می‌شود. در نتیجه دستگاه خیلی زود دچار مشکل می‌شود.
 • لباسشویی دوو را در کنار دستگاه‌های حرارتی و یا مکان‌های سرد و روباز قرار ندهید.
 • هنگام نصب لباسشویی دوو حواستان به فاصله‌ها باشند. بدنه لباسشویی از پشت باید 5 سانتی متر و از کناره‌ها دو سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.

اگر هنگام نصب دستگاه نتوانستید لباسشویی دوو را به طور صحیح تراز کنید، با نمایندگی لباسشویی دوو در اهواز تماس بگیرید و از تیم حرفه‌ای اهواز خدمات کمک بگیرید.

 

روش اتصال لوله‌ی آب لباسشویی دوو:

یکی از لوله‌ها را به شیر گرم و دیگری را به شیر سرد متصل کنید. اما اگر لباسشویی دوو شما دارای یک لوله آب است، آن را به آب سرد متصل کنید. ورودی آب گرم را هم در این صورت مسدود کنید. حتی می‌توانید به شیر یک به دو استفاده کنید.

 

اتصال شیرهای آب لباسشویی دوو:

 • لوله ورودی دستگاه را به سمت پایین کشانده، سپس رابط را از آن جدا کنید.
 • اطراف رابط دارای 4 پیچ است. پیچ‌ها را باز کنید. تا زمانی که به آسانی به شیر آب متصل شود.
 • سپس پیچ‌های رابط را محکم ببندید.
 • چسب دور رابط را هم باز کنید. یک قطعه پایین رابط وجود دارد. آن را بپیچانید تا محکم شود.
 • سپس لوله ورودی را پایین بکشید و لوله ورودی را به شیر آب وصل کنید.
 • انتهای دیگر ورودی لوله را به ورودی دستگاه وصل کنید. در این حالت آن را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید.

 

 

روش اتصال لباسشویی دوو به برق:

برروی برچسب اطلاعات لباسشویی دوو ولتاژ مناسب نوشته شده است. اطمینان داشته باشید که ولتاژ نوشته شده بر روی دستگاه با ولتاژ برق خانه شما مطابقت داشته باشد. پریز برق را بررسی کنید که دارای سیم اتصال به زمین باشد. لباسشویی دوو را با رابط یه سه راهی به پریز برق متصل نکنید. اگر پریز برق به سیم ارت ساختمان وصل باشد نیازی به سیم ارت اضافی نیست. سعی کنید دسترسی آسانی به دوشاخه داشته باشید.

 

 

تراز کردن لباسشویی دوو:

ابتدا پایه‌های لباسشویی دوو و سپس مهره‌های آنها را محکم کنید. پایه‌ها را به صورت استاندارد تنظیم کنید. برای تنظیم آنها ابتدا مهره‌ها را شل کنید. سپس پایه‌های مهره‌ها را با دست بچرخانید. پایه‌ها دارای اهرم هستند. پس از تراز کردن دستگاه پایه‌ها را با اهرم خودشان قفل کنید. این تراز کردن باعث می‌شود لباسشویی طول عمر بالایی داشته باشد. پس حتما نسبت به آن حساسیت به خرج دهید.

 

نحوه ریست کردن لباسشویی دوو:

گاهی پیش می‌آید که لباسشویی دوو دچار مشکل می‌شود. ممکن است مشکل با ریست کردن دستگاه برطرف شود. پس حتما با نحوه ریست کردن لباسشویی دوو آشنا شوید.

در ابتدا لباسشویی دوو خود را از پریز برق جدا کنید. یک الی دو دقیقه زمان باید بگذارد. سپس دوباره لباسشویی دوو را به برق متصل کنید. درب لباسشویی را به صورت متوالی باز و بسته کنید. تا تمامی قطعات سیگنال را دریافت کنند. اگر باز هم مشکل برطرف نشد، با نمایندگی لباسشویی دوو در اهواز تماس بگیرید. مشکل دستگاه را به طور کامل به کارشناسان توضیح دهید.

 

هشدارهای استفاده ار لباسشویی دوو:

 • ماشین لباسشویی دوو را به دور از لوازم برقی حرارتی و گرما و سرمای شدید قرار دهید.
 • سیم برق لباسشویی دوو را به گونه‌ای قرار دهید که آسیبی به آن وارد نشود.
 • اگر لباسشویی دوو نشتی داد، سریع نسبت به رفع آن اقدام نمایید. زیرا نشتی باعث اتصال برق میان سیم‌های پشت دستگاه می‌شود.
 • اگر بدنه لباسشویی دوو دارای برق است. دستگاه را از برق بکشید.
 • زمانی که لباسشویی دوو دچار مشکل شد، با نمایندگی لباسشویی دوو در اهواز تماس بگیرید. اگر تجربه‌ی فنی ندارید خودتان به آن دست نزنید زیرا ممکن است مشکل جدیدتری ایجاد کنید.
 • ماشین لباسشویی دوو خود به تنهایی دارای وزن بالایی است. پس برای جابه‌جایی آن نیاز به رعایت اصول خاصی است.
 • برای اتصال لباسشویی دوو از یک پریز جدا به تنهایی استفاده کنید.
 • اگر برند دوو را برای خرید لباسشویی انتخاب کرده‌اید، وزن و مدل آن را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.
 • انتخاب برنامه را با توجه به نوع و میزان لباس‌های خود انتخاب کنید.
 • حواستان به تایمر دستگاه باشد.
 • توجه داشته باشید که حتما بعد از اتمام شستشو، درب لباسشویی دوو را تا چند دقیقه باز بگذارید. با این کار هوا در داخل ان جریان می‌یابد. در نتیجه از ایجاد رطوبت جلوگیری می‌شود.
 • سالی یکبار نسبت به سرویس ماهیانه لباسشویی دوو اقدام نمایید.
 • بهتر است لباس‌ها را به میزان متعادل در لباسشویی دوو قرار دهید. میزان کم و اضافی آنها باعث اتلاف انرژی و آسیب  به دستگاه می‌شود.
 • همانطور که میزان لباس‌ها اهمیت دارد، میزان استفاده از مواد شوینده هم اهمیت دارد.
 • سعی کنید از قرص لباسشویی دوو به جای پودر و مایع استفاده کنید. این کار باعث می‌شود که قطعات دستگاه جرم نگیرند.
 • نسبت به شستشوی داخل و خارج لباسشویی دوو حساسیت به خرج دهید. ماهی یکبار به طور کامل داخل و خارج دستگاه را بشویید.

هر گونه سوال و مشکلی برای لباسشویی دوو شما بوجود آمد، با نمایندگی لباسشویی دوو در اهواز تماس بگیرید. قطعا کارشناسان باتجربه اهواز خدمات بهترین مشاوره‌ها را به شما خواهند داد.

 

عیب یابی ماشین لباسشویی دوو:

همیشه مهم ترین بخش قبل از تعمیر لباسشویی دوو بخش عیب یابی است. تشخیص درست و به موقع در این بخش باعث می‌شود، آسیب جدی و جدیدتری به دستگاه وارد نشود. در این بخش سعی داریم شما را با برخی از مشکلات بوجود امده و شایع در لباسشویی دوو آشنا کنیم. اما بهتر است خودتان دست به کار نشوید. زیرا تشخیص اشتباه در این بخش باعث می‌شود به بخش دیگر دستگاه هم صدمه وارد کنید. پس در این حالت با نمایندگی لباسشویی دوو در اهواز در ارتباط باشید.