تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

یکی از پر استفاده ترین وسیله خانگی امروزه ماشین لباسشویی است که نقش مهمی در پاکیزه کردن لباس ها، پارچه ها و خیلی چیز های دیگر است، سال هاست که برای راحت شستن لباس مورد توجه قرار گرفته است، قدیم ها مردم برای شستن لباس، پارچه، پتو و… از نیروی خودشان استفاده می کردند و با دستانشان به شست و شو می پرداختند، اما حال برای شستشو از لباسشویی های پیشرفته استفاده می کنند و در زمان و انرژی خود صرفه جویی میکنند و با توجه به استفاده زیاد ممکن است به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز پیدا کنید.

شست و شو با دست معایب خیلی زیادی با خود به همراه دارد:

بعد از مدت کمی پوست دست را از بین میبرد و باعث چروک و پیری آن میشود، چون درحال شستن مدتی دست ها در تماس با آب و مواد شوینده هستند موجب درد دست می شود و ممکن است به اعضا های دیگربدن آسیب برساند مانند کمر و گردن!

برای شستن چند دست لباس انرژی خیلی زیادی صرف می شود، شما فرض کنید لباس را خیس کنید و آن را آغشته به شوینده کنیم و بعد شروع به شستن آن کنیم و سپس به آب کشی لباس بپردازیم.

زمان زیادی می خواهد که این مراحل طی شوند به همین خاطر وقت خود را از دست می دهیم، اما با استفاده از ماشین لباسشویی شستشو سریع تر صورت میگیرد و زمان زیادی صرف نخواهیم کرد.

ماشین لباسشویی چون در ارتباط با برق است از حساسیت بالایی برخوردار است و در هنگام خرید باید دقت کافی را داشته باشید، امکان خرابی در همه دستگاه ها وجود دارد حتی ممکن است برند های خیلی خوب و معروف خراب شوند و به تعمیر ماشین لباسشویی احتیاج داشته باشند و برای اینکه خرابی آن زیاد نشود باید چند سال یک بار سرویس شود و از پرداخت هزینه بیشتر جلوگیری می کند.

اگر به تعمیر ماشین لباسشویی احتیاج دارید و شما تجربه کافی و تخصص نسبت به تعمیر آن ندارید سرخود به آن دست نزنید ممکن است مشکل را نه تنها بر طرف نکنید بلکه باعث شوید خرابی دیگری هم به وجود بی آید و اگر برای تعمیر دستگاهتان از یک تعمیرکار بی تجربه استفاده کنید امکان اینکه خرابی بزرگ تر شود و هزینه تعمیر لوازم خانگی دوباره داشته باشد و زمان خود را تلف کرده اید، پس باید به این موضوع حتما توجه داشته باشید که تعمیر باید به دست افراد متخصص و ماهر صورت گیرد.

بسیاری از مردم پس از خراب شدن ماشین لباسشویی خود به فکر تعمیر ماشین لباسشویی میرسند و برای تعمیر اقدام میکنند اما اشتباه میکنند، اول اینکه هزینه خیلی بیشتر می شود و دوم اگرهر ساله به صورت منظم دستگاه را سرویس کنند عیب های کوچک آن از بین می رود و به صورت کامل خراب نمی شود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیادی نیست، حتی ممکن است این خرابی های بزرگ منجر به تعویض و خرید یک ماشین لباسشویی جدید شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز

پس به سرویس کردن و تعمیر ماشین لباسشویی توجه زیادی داشته باشید و از هر گونه اتفاقی جلوگیری کنید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی:

 1. خالی نکردن آب کثیف مخزن: فیلتر آب کثیف است و باید شلنگ و پمپ آب بررسی شود.
 2. داشتن برق اما کار نکردن لباس شویی
 3. بیش از حد مخزن پر شود.
 4. گرم نشدن آب داخل مخزن
 5. کار نکردن دور تند
 6. به خوبی نشستن لباس ها
 7. صدا دادن و تکان خوردن در حین کار
 8. در لباس شویی بسته نمی شود و یا بسته شده و قفل شده باز نمی شود.
 9. خشک کن کار نمی کند
 10. لاستیک دور درب دچار مشکل شده و درست سرجای خودش قرار نمی گیرد.
 11. لباس شویی در حین کار برق می دهد.
 12. لباس شویی درست نمیچرخد.
 13. تایمر آن دچار مشکل شده است.
 14. لباس شویی نشتی دارد.
 15. لباس ها پس از شستن بوی بدی می گیرند.
 16. ماشین لباس شویی در هنگام آب گیری صدای زیادی ایجاد می کند و می لرزد.
 17. در هنگام شست و شو آب دستگاه گرم نمی شود.

این ها یک سری از عیب ها وسوالات رایج است که بیشتر اوقات برای لباسشویی بوجود می آید و همه مردم این سوال ها برایشان پیش می آید و می پرسند و باید توجه داشته باشند با همین مشکل های کوچک از مشکل های بزرگ تر جلوگیری می کنید اما گاهی اوقات نیز مشکلات بزرگ تر است و شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی پیدا میکنید.

ابتدا برای تعمیر ماشین لباسشویی با توجه به مشکلی که پیش آمده باید تشخیص بدهیم خرابی از کدام قسمت ها است که آن را تعمیر یا تعویض کنیم، که تشخیص آن توسط یک تعمیرکار و یک تکنسین ماهر انجام میگیرد، امروزه مراکز وشرکت های بسیار خوبی تاسیس شده است که در آن تکنسین و تعمیرکار های ماهری آموزش دیده می شوند تا به نحوه خیلی خوبی به مردم خدمت برسانند و مشکلات و خرابی های لوازم خانگی از بین ببرند.

به این نکته توجه کنید که در هنگام نصب ماشین لباسشویی خود از یک متخصص با تجربه و ماهر استفاده کنید چون اگر راه اندازی آن خوب و بدون مشکل باشد خراب شدن قطعات آن کم تر میشود.

پاسخ به سوالات متداول تعمیر ماشین لباسشویی:

1- چرا لباسشویی در هنگام کار صدا می دهد؟

به دلیل حجم زیاد لباس ها، خراب شدن بلبرینگ ها

2- چرا لباسشویی نشتی می دهد؟

ممکن است شلنگ ها و لاستیک درب دچار مشکل شده باشد.

3- چرا ماشین لباسشویی نمی چرخد؟

چون حجم لباس ها زیاد است و باعث می شود به خوبی نچرخد.

4- چرا در هنگام کار آب داخل گر نمی شود؟

سیم رابط و یا ترمستات دچار مشکل شده است.

5- به چه دلیل لباس ها بوی بدی می گیرد؟

دلیل اصلی آن رشد کثیفی در داخل درز ها است و تمیز کردن پمپ تخلیه است.

6- چرا در هنگام کار ماشین لباسشویی خاموش می شود؟

خرابی پریز برق آن و از کار افتادن تایمر دستگاه

کمی از مشکلات کوچک را می توان حل کرد اما برای تعمیر ماشین لباسشویی همیشه احتیاج به متخصص و تکنسین ماهر داریم که خوشبختانه متخصصان ما با دانش و علم و مهارت خود بخوبی مشکل را حل می کنند و با دوره های آموزشی و علمی قوی که دیده اند بهترین هستند و با تلاش برای جلب رضایت و اطمینان مشتری توانسته اند به بهترین شکل ممکن مشتری های همیشگی دریافت کنند و این باعث افتخار ما است که متخصصان با تجربه ی ما به مشتری های خوب ما خدمت می رسانند.

ما با استفاده از بهترین قطعات استاندارد تعمیری با کیفیت را برای شما عزیزان انجام می دهیم، همه روزه و در هر ساعتی فقط با تماس با تکنسین های ما خدمات با کیفیتی دریافت کنید و حتی در محل و یا منزل تعمیرانجام میگیرد و با ارائه دادن گارانتی و ضمانت با خیال آسوده و راحت تمامی تعمیرات خود را به ما بسپارید.

ما با ارائه بهترین خدمات برای جلب رضایت شما تلاش میکنم و حمایت شما مشتریان عزیز باعث می شود به بهترین نحوه ممکن به شما خدماتی عالی و کم هزینه ارائه کنیم، و قابل توجه شما عزیزان سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی خود را حتما به دست متخصصان با تجربه و مهارت و دانش بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.