نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا اهواز

ماشین لباسشویی از لوازم ضروری است که باید در هر خانه باشد تا شستن لباس ها راحت تر و تمیز تر انجام گیرد و در زمان و وقت صرفه جویی شود در صورت خرابی ماشین لباسشویی خود با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا خدمات اهواز تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی توشیبا با فناوری خاص خود به خوبی لباس ها را می شوید و تمامی لکه ها و کثیفی ها را ازبین می برد، نگهداری درست یکی از شرط های دیر خراب شدن و عمر طولانی ماشین لباسشویی است و نگهداری صحیح عملکرد آن را هم بالا می برد.

اما باید توجه داشته باشید بعد از مدتی مصرف طولانی و گذشت زمان ممکن است مشکلاتی برای لباسشویی ایجاد شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشد که باید به تعمیر آن اقدام نمایید.

تعمیر باید به دست یک تکنسین ماهر انجام شود تا با دانش خود تعمیر را به درستی انجام دهد و عیب یابی صحیحی صورت بگیرد.

ما با متخصصان و تکنسین های با تجربه ای که داریم به صورت حرفه ای تعمیر را انجام می دهیم و با اعتمادی که به ما می کنید انگیزه ما را بیشتر می کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا خود را به متخصصان خدمات اهواز بسپارید.

نحوه تماس با نمایندگی اهواز خدمات:

تمامی برندهای نام‌آشنا و معتبر در دنیا دارای نمایندگی‌های معتبر و خوب هستند.  اما بهتر است با این نمایندگی‌های خوب آشنا شوید. اهمیت و جلب رضایت مشتری از جمله مواردی است که نمایندگی برندهای مختلف باید به آن توجه کنند. احترام به مشتری از جمله این موارد است. ارتباط  آسان و راحت با نمایندگی باعث می‌شود تا مشتریان آن برند احساس رضایت داشته باشند. نمایندگی لباسشویی توشیبا در اهواز یکی از همین نمایندگی‌های خوب و متبحر است. کارشناسان با تجربه این نمایندگی به صورت 24 ساعته در حال پاسخگویی به مشتریان هستند. در صورت بروز هرگونه سوال و مشکلی می‌توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید. برای ارتباط آسان می‌توانید وارد سایت اهواز خدمات شوید. در سایت قسمتی برای درخواست فرم تکنسین وجود دارد. این فرم را با دقت کامل نمایید. مشکل دستگاه خود را به طور دقیق در این فرم وارد نمایید. متخصصین اهواز خدمات در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

خدمات نمایندگی اهواز خدمات:

نحوه ارائه خدمات از جمله مواردی است که در جلب رضایت مشتری تاثیر زیادی دارد. مجموعه اهواز خدمات بهترین خدمات را برای مشتریان در نظر گرفته است. سرعت پاسخگویی و ارتباط 24 ساعته با مشتریان یک از همین خدمات مناسب این مجموعه است. نمایندگی لباسشویی توشیبا در اهواز بهترین متخصصان را برای تعمیرات در محل اعزام می‌نماید. خبر خوب این است که علاقه مندان در زمینه تعمیرات می‌توانند برای آموزش با نمایندگی اهواز خدمات تماس بگیرند. تیم مجرب اهواز خدمات تا حرفه‌ای شدن در کنار شما می‌مانند. نمایندگی اهواز خدمات با بیش از 14 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در برندهای مختلف در خدمت شما عزیزان است.

 

 

سرویس و نگهداری لباسشویی توشیبا اهواز خدمات:

نکات سرویس و نگهداری از لباسشویی در هر برندی بسیار حائز اهمیت است. طول عمر مفید لباسشویی توشیبا حدود 10 تا 12 سال است. اما اگر نگهداری صحیح و درستی از آن شود، این طول عمر افزایش می‌یابد. پس بهتر است نکاتی که در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم را با دقت مطالعه کنید. در صورت ایجاد هرگونه سوالی می‌توانید با نمایندگی لباسشویی توشیبا در اهواز تماس بگیرید. کارشناسان اهواز خدمات با صبر و حوصله کامل به سوالات شما پاسخ خواهند داد. از مشاوره‌های مفید و رایگان این مجموعه بهره ببرید.

 

نکات راه اندازی لباسشویی توشیبا:

 • بهتر است در مرحله اول جعبه لباسشویی توشیبا را در حضور متخصصین مجموعه های نمایندگی باز کنید. در این صورت گارانتی لباسشویی توشیبا باطل نمی‌شود.
 • استفاده از محافظ برای اتصال لباسشویی به برق را فراموش نکنید.
 • مکان نصب لباسشویی باید کاملا صاف و بدون شیب باشد. از قرار دادن موکت، کارتن و … در زیر سطح لباسشویی پرهیز کنید.
 • بهتر است فضای مناسبی بین لباسشویی و دیواره‌ها و وسایل اطراف وجود داشته باشد. لباسشویی توشیبا باید از بدنه پشتی حدود 5 سانتی متر و از کناره‌ها حدود 3 سانتی متر فاصله داشته باشد. این کار باعث می‌شود هوا به صورت آزادانه در اطراف آن جریان داشته باشد.
 • از قرار دادن لباسشویی در فضای باز، خودداری کنید.
 • هیچ گونه وسایل گرمایشی را در اطراف لباسشویی توشیبا قرار ندهید.
 • لباسشویی توشیا باید کاملا تراز باشد. در غیر این صورت باعث ایجاد لرزش و صداهای ناهنجار می‌شود. این لرزش‌ها آسیب شدیدی به دستگاه و موتور آن وارد می‌کند. برای تراز کردن لباسشویی توشیبا می‌توانید از متخصصین نمایندگی لباسشویی توشیبا در اهواز کمک بگیرید.

 

 

قابلیت‌های لباسشویی توشیبا:

لباسشویی توشیبا دارای قابلیت‌های مختلفی است. در ادامه شما را با این قابلیت‌ها آشنا می‌کنیم.

 • قابلیت Delicate: لباس‌های نازک و حساس مانند لباس‌های حریر را می‌توانید با این قابلیت در لباسشویی توشیبا شستشو دهید.
 • قابلیت Blanket: با این قابلیت می‌توانید با توجه به ظرفیت لباسشویی توشیبا پتوی خود را شستشو دهید.
 • قابلیت Regular: این قابلیت یک قابلیت معمولی برای شستشوی لباس‌های نسبتا کثیف است.
 • قابلیت Soak: با توجه به دفترچه راهنمای توشیبا، لباس‌های حساس که امکان آسیب دارند را باید با این برنامه شستشو دهید.
 • قابلیت Wash: در این حالت باید تایم شستشو را متناسب با میزان کثیفی البسه تنظیم کنید.
 • قابلیت Rinse: با این قابلیت می‌توانید میزان آبکشی لباس‌ها را بیشتر کنید.
 • قابلیت Spin: با این قابلین زمان خشک کن را می‌توانید کم یا زیاد کنید. حتی می‌توانید کلا برنامه خشک کن را انتخاب نکنید.
 • قابلیت Water Level: سطح آبگیری لباسشویی با این قابلیت کم یا زیاد می‌شود.
 • قابلیت Tub Clean: این قابلیت برای شستشو و تمیزی دیگ لباسشویی تعبیه شده است. با جرم‌گیر و مواد شوینده و تنظیم این قابلیت دیگ لباسشویی را شستشو دهید.
 • قابلیت Extra Rinse: اگر مواد شوینده کیفیت خوبی نداشته باشد، لباس‌ها به خوبی شسته نمی‌شوند. حتی ممکن است مواد از روی لباس به خوبی پاک نشوند. برای حل این مشکل از قابلیت اکسترا رینز استفاده کنید.
 • قابلیت Child Lock: اگر بچه کودک در خانه دارید، هنگام راه اندازی لباسشویی این برنامه را فعال کنید. با این روش قفل کودک فعال می‌شود. در نتیجه خطری کودک شما را تهدید نخواهد کرد.
 • قابلیت  Half Load: هاف لود قابلیتی در لباسشویی توشیبا برای صرفه جویی در انرژی است. این قابلیت برای شستشوی لباس‌های کم است.
 • قابلیت Wool Wash: این قابلیت برای شستشوی لباس‌های پشمی در لباسشویی توشیبا قرار داده شده است. با این برنامه دیگر نیازی نیست که لباس‌های پشمی خود را با دست شستشو دهید.
 • قابلیت Pre Wash: اگر لباس‌های شما به مقدار زیادی کثیف هستند، ابتدا آنها را با این قابلیت شستشو دهید. کثیفی‌ها مقداری از بین بروند. سپس می‌توانید برنامه مورد نظر خود را برای ادامه انتخاب کنید.

در صورت ایجاد مشکل در هر کدام از این برنامه‌ها می‌توانید با نمایندگی لباسشویی توشیبا در اهواز تماس بگیرید. متخصصین و کارشناسان باتجربه اهواز خدمات به صورت تلفنی مشاوره‌های لازم برای رفع مشکل را به شما خواهند داد. در غیر این صورت در کمترین زمان ممکن به محل سکونت شما جهت بررسی حضور می‌یابند.

 

 

نکات قابل توجه برای نگهداری صحیح لباسشویی توشیبا:

 • حتما لباسشویی توشیبا را هر شش ماه یکبار یا نهایت سالی یکبار سرویس کنید.
 • صافی فیلتر لباسشویی باید همیشه قبل و بعد از شستشو تمیز شود.
 • بعد از اتمام شستشو، درب لباسشویی توشیبا را برای مدت زمانی باز بگذارید. با این کار هوا به خوبی جریان می‌یابد و از ایجاد رطوبت جلوگیری می‌شود.
 • لاستیک دور درب لباسشویی را با یک دستمال تمیز بعد از هر بار شستشو تمیز نمایید.
 • از شوینده‌های باکیفیت به میزان مناسب برای شستشو استفاده نمایید.
 • پمپ تخلیه و فیلتر مرتبط با آن هم باید تمیز شود.
 • به ظرفیت لباسشویی توشیبا توجه نمایید. به همان اندازه بارگیری انجام دهید. تفریط و افراط در قرار دادن لباس‌ها نداشته باشید.
 • داخل و بیرون لباسشویی توشیبا را تمیز نمایید. گاهی لباسشویی توشیبا را بدون قرار دادن هیچ گونه لباسی روشن کنید. مواد شوینده را هم در محفظه جاپودری قرار دهید.
 • در زمان‌هایی که بیرون از خانه هستید، لباسشویی توشیبا را روشن نگذارید.
 • جرم گیری لباسشویی را هم انجام دهید.
 • استفاده از دمای خیلی بالا باعث می‌شود لباس‌ها آسیب ببینند و از عمر مفید آنها کم شود.
 • بهتر است فیلتر لباسشویی توشیبا را گاهی بیرون آورید و آن را تمیز نمایید.
 • از شوینده هایی که بیش از اندازه کف می‌کنند، استفاده نکنید.

 

بررسی شیلنگ‌های لباسشویی توشیبا:

شیلنگ‌های لباسشویی توشیبا باید هر از چندگاهی مورد بررسی قرار بگیرند. در غیر این صورت ممکن است آب فراوانی وارد خانه شود. شکاف و پوسیدگی امری طبیعی در لباسشویی است که ممکن است ایجاد شود. در این صورت باید خیلی سریع نسبت به تعویض آن اقدام کنید. شیلنگ‌ها معمولا دارای تاریخ انقضا هستند. بهتر است هر پنج سال یکبار آنها را تعویض کنید. در این حالت امکان پوسیدگی خیلی کاهش می‌یابد. مسیر شیلنگ‌ها را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشند.

 

قطعات مکانیکی ماشین لباسشویی توشیبا:

دیگ، ترموستات، هیتر، مجرای ترموستات، مجرای ورودی آب و مواد شوینده و … از قطعات مکانیکی لباسشویی توشیبا هستند. این قطعات برای تعمیر و سرویس دهی نیاز به تخصص دارند. برای همین اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید، به این قطعات دست نزنید. در این حالت بهتر است با نمایندگی لباسشویی توشیبا در اهواز تماس بگیرید. متخصصین اهواز خدمات در کمترین زمان ممکن مشکل لباسشویی شما را برطرف خواهند کرد. حتی به صورت تلفنی هم می‌توانید با مشاوران این مجموعه ارتباط برقرار کنید. با شماره های ثبت شده در سایت اهواز خدمات تماس بگیرید.