نمایندگی تعمیرات جارو برقی پاناسونیک اهواز

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در اهواز

جاروبرقی از لوازم مهمی است که در هرخانه ای وجود آن لازم است و کمک خیلی زیادی به خانم ها در تمیزی و نظافت می کند اما ممکن است پس از استفاده زیاد طی مدت طولانی خراب شود و دچار ایراداتی شود و چنانچه خراب شد حتما با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک خدمات اهواز تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک باید به موقع انجام شود تا مشکلات احتمالی مانند جمع شدن خاک درون موتور، کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای داخلی، پارگی و قطع و وصلی سیم برق، خراب شدن کلید روشن و خاموش و درجه تنظیم دور موتور جاروبرقی و… پس از عیب یابی رفع شود و در واقع عمر آن افزایش می یابد.

در زمان تعمیر جاروبرقی پاناسونیک اگر نیاز به تعویض قطعه باشد توسط متخصصان خدمات اهواز با دقت مورد بررسی قرار می گیرند و از قطعات اصلی برای تعویض استفاده می شود.

تمامی قطعات، سیم کشی و عملکرد موتور مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند، همچنین در صورت نیاز تعویض فیلتر نیز انجام می شود.

مرکز تعمیرات جاروبرقی مطمئن :

هنگام بروز این مشکلات با متخصصان و تکنسین های خدمات اهواز تماس گرفته و از آنها برای تعمیر جاروبرقی خود دعوت نمایید و تعمیر جاروبرقی خود را به متخصصان ما بسپارید تا با مهارت و دانش کافی که دارند تعمیر را به درستی انجام می دهند.

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در اهواز یکی از معتبر ترین نمایندگی های کشور است. اهواز خدمات با بیش از 14 سال سابقه در زمینه تعمیرات برندهای مختلف در حال خدمت رسانی به مشتریان است. جاروبرقی پاناسونیک یکی از وسایل پرقدرت و خوب است. اما گاهی مشکلاتی برای این برند بوجود می آید. اهواز خدمات با داشتن بهترین متخصصین در حوزه تعمیرات به صورت 24 ساعته در حال پاسخگویی به مشتریان است. ضمانت نامه تعمیرات از جمله مواردی است که باعث شده است اهواز خدمات بتواند اعتماد و رضایت مشتری را جلب کند. به هر دلیل دستگاه بعد از رفع مشکل در یک بازه زمانی مشخص، دوباره دچار مشکل شود، متخصصین اهواز خدمات بدون دریافت هزینه ای به رفع مشکل می پردازند. این مجموعه برای علاقه مندان به اموزش تعمیرات وسایل برقی کلاس هایی برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آموزش با کارشناسان اهواز خدمات تماس حاصل فرمایید. متخصصان اهواز خدمات از ابتدا تا حرفه ای شدن در کنار شما خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی اهواز خدمات وارد سایت این مجموعه شوید. فرم درخواست تکنسین در سایت اهواز خدمات وجود دارد. درخواست و مشکل دستگاه خود را به این صورت آنلاین ثبت کنید. کارشناسان اهواز خدمات در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. ممکن است مشکل دستگاه با راهنمایی ها برطرف شود. در غیر این صورت متخصصین اهواز خدمات بای تعمیر و عیب یابی به محل شما اعزام می شوند.

علت ضعیف کار کردن جاروبرقی پاناسونیک چیست؟

اگر هنگام کار کردن با جاروبرقی پاناسونیک متوجه ضعیف کار کردن آن شدید، اصلا نگران نباشید. به احتمال زیاد مخزن جاروبرقی پاناسونیک از گرد و غبار پر شده است. باید به صورت مداوم کیسه و مخزن جاروبرقی پاناسونیک را هر ماه چک کنید. در صورت پر بودن کیسه دستگاه، خیلی سریع نسبت به خالی کردن و تعویض آن اقدام کنید. گاهی هم برس های جاروبرقی پاناسونیک به خوبی چرخش ندارند. این موضوع هم باعث می شود تا جاروبرقی قدرت کافی نداشته باشد و ضعیف کار کند. در صورت ضعیف کار کردن جاروبرقی پاناسونیک، ابتدا خودتان عوامل جانبی مانند مخزن، کیسه، برس لوله ها و… را چک کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل باید به سراغ موتور آن رفت. بررسی موتور جاروبرقی پاناسونیک، کاری تخصصی است. بهتر است این کار را به متخصصین نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در اهواز بسپارید.

قطع مکش جاروبرقی پاناسونیک:

زمانی که مکش جاروبرقی پاناسونیک قطع می شود، یعنی یک مشکل جدی برای جاروبرقی پاناسونیک شما پیش آمده است. این موضوع ممکن است هزینه بالایی راهم در بر داشته باشد. اما به هر حال باید بررسی دقیق صورت بگیرد تا متوجه شوید مشکل از کدام قسمت دستگاه است.
در ابتدا باید قسمت های مختلف جاروبرقی را از نظر گرد وغبار بررسی کرد. لوله، شیلنگ، کیسه، مسدودیت واشر، غلتک و … ممکن است عامل قطع و یا ضعیف شدن مکش جاروبرقی پاناسونیک باشند.
غلتک ها را به صورت کامل و دقیق بررسی کنید. پس از تمیز کردن غلتک ها دوباره آن ها را درون جاروبرقی پاناسونیک جایگذاری کنید.
کیسه جاروبرقی پاناسونیک ممکن است از گرد و غبار و آشغال ها پر شده باشد. اگر در زمان مناسب تخلیه نشود، باعث می شود آسیب شدیدی به موتور دستگاه وارد شود. قدرت مکش جاروبرقی هم در این حالت حسابی کاهش می یابد. پس به محض پر شدن مخزن و کیسه خیلی سریع نسبت به تخلیه آن اقدام کنید.
لوله و شیلنگ دستگاه هم باید چک شوند. این قطعات به هر دلیلی ممکن است دچار شکستگی، پیچ خوردگی و آسیب شوند. از سلامت آنها مطمئن شوید. زیرا این نوع مشکلات هم باعث ضعیف شدن قدرت مکش جاروبرقی پاناسونیک می شوند.
تسمه و واشر جاروبرقی پاناسونیک هم از قطعات دیگر هستند که باید برای عیب یابی بررسی شوند.

تعمیر و بررسی فیلتر جاروبرقی پاناسونیک:

فیلتر جاروبرقی یکی از قطعات مهم و اساسی است. این فیلتر نقش ضروری در عملکرد صحیح جاروبرقی پاناسونیک دارد. زمانی که جاروبرقی شروع به کار می کند، زباله ها به همراه هوا و گرد و غبار وارد فیلتر جاروبرقی پاناسونیک می شوند. فیلتر جاروبرقی پاناسونیک باید ذرات غبار را از هواجدا کند. در غیر این صورت هوای منزل آلوده خواهد شد. در طی مدت زمان های مشخصی، فیلتر جاروبرقی پاناسونیک را تمیز کنید. مسدود شدن و گرفتگی فیلتر جاروبرقی پاناسونیک باعث آسیب شدید به موتور دستگاه می شود. حتی ممکن است جاروبرقی را بسوزاند.

 

نکات اساسی در نگهداری صحیح جاروبرقی پاناسونیک

نکات مهم برای نگهداری صحیح از جاروبرقی پاناسونیک:

جاروبرقی پاناسونیک را از دسترس کودکان دور نگه دارید.
قطعات مختلف جاروبرقی را به طور دقیق و منظم بررسی کنید.
محیط مناسبی برای نگهداری از جاروبرقی پاناسونیک در نظر بگیرید. آن را از رطوبت و نور مستقیم آفتاب دور نگه دارید.
برای کارهای صنعتی به هیچ عنوان از جاروبرقی پاناسونیک استفاده نکنید. تنها برای مصارف خانگی از آن استفاده کنید.
نسبت به سرویس و عیب یابی جاروبرقی پاناسونیک حساسیت به خرج دهید.

با رعایت این موارد می توانید عمر مفید جاروبرقی خود را افزایش دهید. با این حال هنگام بوجود آمدن مشکلی در دستگاه، اگر خودتان قادر به رفع آن نبودید، با نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در اهواز تماس بگیرید. کارشناسان اهواز خدمات با صبر و حوصله به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

علت ضعیف شدن جاروبرقی پاناسونیک:
زمانی که کلکتور جاروبرقی پاناسونیک خراب می شود، قدرت جاروبرقی پاناسونیک کاهش می یابد. خراب شدن زغال دستگاه و یاتاقان ها و نیم سوز شدن موتور جاروبرقی پاناسونیک هم از جمله عواملی هستند که موجب ضعیف شدن جاروبرقی پاناسونیک می شوند.
تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک:

ممکن است سیم جمع کن جاروبرقی دچار ایراد شود. در این حالت اگر مشکل برطرف نشود، سیم برق دستگاه هم دچار مشکل میشود. اگر سیم جمع کن از حالت فنذی خود خارج شود، به درستی سیم جاروبرقی پاناسونیک را جمع نمی کند. در نتیجه سیم هم به دور قرقره جمع نمی شود.

چرخ های جاروبرقی پاناسونیک:

چرخ های جاروبرقی پاناسونیک ممکن است حین کار و یا به هر علت دیگری دچار شکستگی شوند. در این حالت با نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در اهواز تماس بگیرید تا چرخ های جدید و باضمانت را برای دستگاه شما جایگزین کنند. متخصصین اهواز خدمات از قطعات اورجینال و کاملا استاندارد برای تعویض قطعات معیوب استفاده می کنند.