نمایندگی تعمیرات جارو برقی فیلیپس اهواز

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس اهواز 

جاروبرقی ها از جمله دستگاه هایی برای نظافت می باشند جایگاه ویژه ایی در بین همه مردم داشته و به واسطه کیفیت نظافتی بالاتری که نسبت به شیوه های سنتی دارد، کاربرد فراوانی یافته است، دستگاه های جاروبرقی خانگی به واسطه تکنولوژی پیشرفته شان نسبت به شیوه های سنتی نظافت بسیار کار آمد تر می باشند و بهترین گزینه برای نظافت منازل و محیط کار و… می باشند، چنانچه جاروبرقی فیلیپس شما دچار خرابی شده با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس خدمات اهواز تماس بگیرید.

جاروبرقی فیلیپس از جاروبرقی هایی است که با توجه به قابلیت هایی که دارد از مناسب ترین انتخاب هایی است که برای هر خانه ای لازم است.

جاروبرقی پس از استفاده طی مدت طولانی دچار ایرادات و مشکلاتی می شود و به تعمیر احتیاج پیدا می کند که باید به دست یک تکنسین و متخصص ماهر انجام شود تا به درستی عیب یابی و تعمیر شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

در هنگام خراب شدن جاروبرقی خود با متخصصان خدمات اهواز تماس بگیرید و تعمیر را به آن ها بسپارید.

خدمات اهواز خدمات:

فیلیپس یکی از برندهای نام آشنا و قوی در جهان است. فیلیپس دارای نمایندگی های معتبر و مختلفی در کشور ما است و انتخاب یک نمایندگی خوب بسیار اهمیت دارد. هر برندی هر چقدر هم که خوب باشد گاهی ممکن است دچار ایراداتی شود. اهواز خدمات، نمایندگی جاروبرقی فیلیپس در اهواز است. این نمایندگی دارای مجوز و استاندارهای لازم برای تعمیرات محصولات فیلیپس است .اهواز خدمات دارای متخصصین متبحر و کاربلد در حوزه تعمیرات فیلیپس است. متخصصین در این مجموعه دارای چندین سال تجربه کاری و دانش و اگاهی کافی هستند. در صورت بروز هر نوع مشکلی می توانید با کارشناسان اهواز خدمات تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه به صورت 24 ساعته در حال پاسخگویی به مشتریان هستند. اهواز خدمات دارای بیش از 14 سال سابقه تعمیرات دارد. برای اطلاعات بیشتر وارد سایت اهواز خدمات شوید. با شماره های موجود در سایت می توانید تماس بگیرید. حتی به صورت آنلاین هم می توانید فرم درخواست تکنسین را پر کنید. کارشناسان اهواز خدمات در کمترین زمان ممکن به محل سکونت شما برای بررسی بیشتر اعزام می شوند.

 

نکات مورد توجه در استفاده از جاروبرقی فیلیپس:

⦁ جاروبرقی فیلیپس طراحی بخصوصی دارد که برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. برای مصارف صنعتی به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید.زیرا دستگاه آسیب می بیند.
⦁ اگر مدت زمان طولانی ( بیش از نیم ساعت ) به جاروبرقی احتیاج دارید، آن را برای مدتی کوتاه از برق بکشید و استراحت دهید. استفاده مدارم از جاروبرقی فیلیپس باعث داغ کردن آن و آسیب به موتور جاروبرقی فیلیپس می شود.
⦁ قبل از استفاده از جاروبرقی فیلیپس، به دفترچه راهنمای آن نگاه بیندازید و اطلاعات کافی را بدست آورید. در سرویس و نگهداری جاروبرقی فیلیپس دقت فرمایید.
⦁ کیسه جاروبرقی را بررسی کنید. در صورت پر شدن آن را تعویض کنید.
⦁ زمان استفاده از جاروبرقی فیلیپس، از کشیدن سیم آن بپرهیزید.
⦁ هنگام جارو کشیدن، از کشیدن بدنه جاروبرقی خودداری کنید. برای تغییر مکان جاروبرقی فیلیپس را با دست جا به جا کنید.
⦁ بدنه جاروبرقی فیلیپس را گاهی تمیز کنید. از پاشیدن اسپری آب بر روی بدنه دستگاه خودداری کنید. با دستمال تمیز و نمناک جاروبرقی فیلیپس را تمیز کنید.
⦁ خزطومی، برس و … جاروبرقی هم باید گاهی تمیز شوند.
⦁ مدت زمان طولانی دور تند جاروبرقی فیلیپس را به کار نیندازید.
⦁ برای تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی فیلیپس، با نمایندگی جاروبرقی فیلیپس در اهواز تماس بگیرید. متخصصین در اهواز خدمات از قطعات اورجینال و باکیفیت برای تعویض استفاده خواهند کرد.

دلایل کاهش مکش جاروبرقی فیلیپس

 

علت کم شدن مکش جاروبرقی فیلیپس چیست؟

یکی از مواردی که در خرید جاروبرقی فیلیپس اهمیت دارد مکش آن است. خانم ها معمولا به مکش جاروبرقی توجه زیادی می کنند. جاروبرقی ها معمولا در طی زمان، قدرت مکش خود را از دست می دهند. این موضوع بی دلیل نیست. اشتباهات رایج در استفاده از جاروبرقی این مشکل را بوجود می آورد. در ادامه شما را با این موارد بیشتر آشنا می کنیم.
⦁ توجه به تنظیمات مکش جاروبرقی فیلیپس:
اولین چیزی که هنگام کم شدن مکش جاروبرقی باید به آن توجه کنید، تنظیمات جاروبرقی فیلیپس است. معمولا یک اهرم و یا درجه ای برای تنظیم مکش در جاروبرقی فیلیپس وجود دارد. برای جارو کردن قالی و فرش از درجه پایین تر استفاده کنید. برای جارو کردن کف و سرامیک از درجه بیشتری استفاده کنید.
⦁ پر بودن کیسه جاروبرقی فیلیپس:
پر بودن کیسه جاروبرقی فیلیپس، از دیگر دلایل کم شدن مکش آن است. کیسه جاروبرقی را هر چند وقت یکبار چک کنید. در صورتی که کیسه آن پر بود، نسبت به تعویض آن اقدام کنید. بر خی از جاروبرقی ها با صدای سوت مانندی پر بودن کیسه را اخطار می دهند. کیسه پر باعث می شود تا مکش جاروبرقی به مرور زمان کمتر و کمتر شود. اگر توجهی به آن نکنید در اخر آسیب شدیدی به دستگاه وارد می شود.
⦁ مسدود بودن لوله خرطومی جاروبرقی فیلیپس:
بعد ار بررسی کیسه جاروبرقی فیلیپس، به بررسی لوله خرطومی آن بپردازید. مسدود شدن لوله خرطومی از دیگر دلایل کاهش مکش جاروبرقی فیلیپس است. در لوله خرطومی ممکن است هر نوع آشغالی اعم از مو و کاغذ و … گیر کرده باشند. می توانید به وسیله یک میله نازک آشغال ها را از لوله خرطومی در بیاورید. این کار را با نهایت دقت انجام دهید تا آسیبی به لوله خرطومی دستگاه وارد نکنید.
⦁ مسدود شدن و گرفتگی سر جاروبرقی فیلیپس:
معمولا سر جاروبرقی فیلیپس توسط مو و پرز و … باعث گرفتگی در سر جاروبرقی می شوند. این موضوع باعث می‌شود تا جاروبرقی فیلیپس قدرت مکش خود را به مرور زمان از دست بدهد. توسط یک قیچی سعی کنید این موها را از سر جاروبرقی فیلیپس جدا کنید. سعی کنید با تمام دقت و حساسیت و آرامش این کار را انجام دهید تا آسیبی به جاروبرقی فیلیپس وارد نشود.

خرابی بلبرینگ های جاروبرقی فیلیپس، میتواند دلیلی بر صدای ناهنجار جاروبرقی باشد. خشک شدن بلبرینگ ها می تواند دلیلی بر این سر و صدا ها باشد. در صورت خرابی بلبرینگ ها نسبت به تعویض آنها اقدام کنید.
اگر پروانه موتور هم بشکند، سر و صداهای ناهنجاری از جاروبرقی فیلیپس به گوش میرسد.
کلکتور موتور هم بر اثر شکستگی بلبرینگ و یا تمام شدن زغال دچار ایراد می شود. این مشکل همراه با صدای غیر عادی از جاروبرقی فیلیپس است.
آسیب به موتور به هر دلیلی می تواند همرا ه با صدای غیر عادی و آزار دهنده برای جاروبرقی فیلیپس باشد. گاهی شکستگی پایه های نگهدارنده موتور دلیل ایجاد سرو صدا خواهد بود. برای بررسی موتور بهتر است خودتان دست به کار نشوید. موتور قلب دستگاه استو تعمیر آن هم کاری تخصصی است. برای بررسی موتور جاروبرقی فیلیپس، بهتر است با نمایندگی جاروبرقی فیلیپس در اهواز تماس بگیرید. متخصصین اهواز خدمات به صورت کامل و صحیح عیب یابی و رفع ان را انجام خواهند داد.