نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اهواز

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اهواز: 

امروزه وسایل برقی در منازل بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و جارو برقی یکی از پر استفاده ترین وسایل خانگی است که  از آن همه روزه استفاده میکنند، باعث تمیزی و پاکیزگی منازل می شود به همین دلیل مورد توجه بسیاری از مردم جامعه  قرار گرفته است، نبود جارو برقی در خانه کار خانم ها را سخت می کند چرا که استفاده از آن در زمان و انرژی صرفه جویی میکند و باعث سریع تمیز شدن کثیفی ها می شود و مثل سایر لوازم خانگی ممکن است به تعمیر جاروبرقی نیاز پیدا کنیم. 

 

تعمیرات جارو برقی در استان اهواز

در حین استفاده از جارو برقی ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم اشیاء داخل لوله گیر کند و یا سیم کشی آن دچار مشکل شود اما اگر اطلاعات کافی نداریم نباید سرخود به آن دست بزنیم و بخواهیم آن را تعمیرش کنیم نه تنها تعمیر نمیشود بلکه باعث خرابی بیشتر آن می شویم، وقتی ما برای تعمیر لوازم خانگی از جمله جاروبرقی اقدام کنیم به دلیل بلد نبودن به دستگاه فشار وارد می کنیم و این باعث می شود از عمر مفید آن کم شود و وسیله زود تر از کار بیوفتد. 

نحوه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی: 

این خرابی دستگاه ربطی به برند آن ندارد ممکن است برای هر یک از برند ها اتفاق بیوفتد، این بستگی به نگهداری شما از دستگاه تان دارد، اما باز هم مشکلات کوچکی به وجود می آید.

باید توجه داشته باشید که خرابی دستگاه فقط به خاطر نگهداری آن نیست و عوامل دیگری همچون استفاده غلط از آن، دست کاری اشتباه برای برطرف کردن مشکل آن، مشکلات سیم کشی آن، موتور، فن، کابل برق و…

جارو برقی وسیله ای است که به برق وصل است بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد، و اگر در تعمیر آن دیر کنیم یا پشت گوش بیندازیم باعث میشود محل زندگی ما کثیف باشد و این ما را آشفته میکند.

پس باید از آن مراقبت کنیم و هرگونه مشکلی که در آن به وجود آمد سریع به تعمیر آن اقدام کنیم، ما بیشتر اوقات وقتی جارو برقی مان روشن نمیشود و دیگر کار نمی کند به این  فکر می رسیم که باید آن را تعمیر کنیم، اما ما می توانیم جارو برقی خود را هر ساله سرویس کنیم که مشکلات کوچک و عیب های آن را با هزینه کم تری و سپردن به یک تعمیرگاه معتبر رفع کنیم  و به عمر آن بیفزاییم، به موقع تعمیر جاروبرقی را انجام دهیم تا جاروبرقی سالم تری داشته باشید. 

به طور کلی برای تعمیر انواع جاروبرقی باید با دروش های عیبیابی آن آشنایی کافی داشته باشید. همچنین در صورت تمایل میتوانید از نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اهواز بهره مند شوید. 

شما علاوه بر خدمات تعمیر جاروبرقی می توانید از سایر خدمات اهواز خدمات مانند تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز نیز بهره مند شوید.

 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در شهر اهواز

به سرویس جاروبرقی مانند یک پیشگیری از بیماری نگاه کنید.

تعمیر یک اقدام مهم است و باید تعمیر به دست یک تکنسین خوب و ماهر انجام گیرد تا بتواند تشخیص دهد مشکل از کجای دستگاه است و توانایی رفع آن را به درستی و حرفه ای داشته باشد، چون کوچک ترین اشتباه باعث بهم ریخته گی سیستم دستگاه می شود.

تعمیرات جاروبرقی یک کار با ظرافت است و باید دقت داشته باشند و حرفه ای عمل کنند تا نتیجه خوبی حاصل شود، اگر که با دقت انجام نشود ممکن است مشکلات دیگری هم برای دستگاه به وجود بی آید وحتی موجب خرابی آن هم شود.

با نحوه کارکرد آن آشناییت دارین، جارو برقی به وسیله برق کار میکند ومتصل به جریان برق است و با مکشی که دارد آشغال ها را از روی سطوح جمع آوری میکند  و با استفاده از موتور و فن خود آشغال ها را به داخل کیسه می برد و در کیسه خود نگهداری میکند.

تعمیر جاروبرقی در اهواز را به خدمات اهواز بسپارید تا با گارانتی تعمیرات جاروبرقی در اهواز و نرخ اتحادیه تعمیرات مطمئنی را برای شما فراهم آوریم.

تعمیر جاروبرقی

مشکلاتی که در هنگام استفاده از جاروبرقی ممکن است با آن مواجه شویم: 

  1. روشن نشدن دستگاه
  2. مکش ضعیف دستگاه
  3. خاموش شدن ناگهانی دستگاه
  4. مشکلات در دسته و برس آن
  5. داغ شدن دستگاه

دلایل مشکلات رایج در تعمیر جاروبرقی:

روشن نشدن دستگاه ممکن است به دلیل کابل برق، موتور، دو شاخه جارو و یا کلید روشن و خاموش شدن و یا مدار سری موتور قطع شده است که این مشکل ایجاد شده است.

مکش ضعیف آن هم به دلیل پر شدن مخزن و کیسه و گیر کردن اشیا در لوله دستگاه می باشد و شاید لوله های رابط آن سوراخ شده باشد و موتور آن نیم سوز شده باشد چون قدرت خود را از دست داده است، فیلتر آن را هم حتما باید تمیز کنید.

در هنگام خاموش شدن ناگهانی آن کابل برق، فن، کلید و موتور را بررسی کنید.

اگر برس به فرش پرز می دهد دسته و غلتک آن دچار مشکل شده است و وقتی دستگاه داغ میکند ایراد از سیم کشی ساختمان و برق است.

 

تعمیرات جارو برقی بکو در استان اهوازسوالات رایج تعمیر جاروبرقی:

– وقتی پریز جارو برقی را به برق میزنیم جرقه میزند چرا این اتفاق می افتد؟

 از دلایل این اتفاق مشکل  در اتصال  به سیم کشی است و بلبرینگ ها را برررسی کنید.

– چرا جارو برقی صدای زیادی از خود ایجاد میکند؟

ممکن است چیزی داخل آن گیر کرده است با احتیاط با استفاده از یک وسیله مثل خودکار اشیا گیر کرده را از آن خارج نمایید و یا مشکل از پروانه های آن است.

– چرا هنگامی که موتور جارو برقی را روشن میکنیم قدرت زیادی ندارد؟

ممکن است موتور نیم سوز شده باشد وقتی این اتفاق می افتد قدرت آن کم می شود و دستگاه زیاد داغ می شود و یا حتی ممکن است ذغال آن خراب شده باشد وکلکتور کثیف یا خراب شده است. 

 

دریافت خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اهواز

هر یک از این مشکلات به دست متخصص خود انجام میگیرد و به خوبی و درستی این مشکلات بر طرف می شود.

اگر دیدید که جارو برقی تان با سرویس کردن و تعویض قطعات درست نمیشود و مشکلش از بین نمی رود و فقط هزینه بردار است بهتر است دستگاه جدیدی خریداری کنید، جارو برقی های قدیمی موتورشان خراب میشود بهتر است به جای این که تعمیرات جاروبرقی در اهواز انجام دهیم آن را تعویض کنیم.

اهواز خدمات برای بسیاری از برند های جاروبرقی خدمات ارائه می دهد که یکی از این خدمات تعمیر جاروبرقی فیلیپس می باشد که شما می توانید از طریق تماس گرفتن با نمایندگی جاروبرقی فیلیپس در اهواز از شرایط خدمات آگاهی بدست بیاورید.

 

به این مطلب امتیاز دهید