نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز

این روزها ماشین ظرفشویی به پای ثابت آشپزخانه های امروزی و مدرن تبدیل شده است و در چیدمان آشپزخانه ها حتما جای آن لحاظ می شود، ماشین های ظرفشویی در اندازه های متفاوت و برای استفاده های گوناگونی وجود دارد نوع خانگی آن به دو حالت ایستاده و رومیزی موجود است و انواع نیمه صنعتی و صنعتی آن برای استفاده در آشپزخانه رستوران ها و هتل ها استفاده میشود، پیشنهاد می شود جهت تعمیرات خود به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود خدمات اهواز تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی کنوود از مناسب ترین انتخاب ها برای خرید است که با تکنولوژی خاصی که دارد مورد توجه قرار گرفته است، البته باید توجه داشته باشید که همه لوازم های خانگی خراب می شوند و به تعمیر نیاز پیدا می کنند.

ماشین ظرفشویی با فنناوری پیشرفته خود در هنگام خراب شدن نیاز به تعمیر درست و دقیق دارد که تکنسین های خدمات اهواز با دانش و مهارت خود عیب یای دستگاه را به طور دقیق انجام می دهند و بعد برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود خود را به تکنسین های اهواز خدمات بسپارید.

نمایندگی ظرفشویی کنوود اهواز:

کنوود از آن دسته از برندهای باکیفیت و درجه یک است که از خرید آن هیچ وقت پشیمان نخواهید شد. برند کنوود برندی پرقدرت است پس اگر مشکلی هم برای آن پیش بیاید، نیاز به تعمیرکاران و متخصصان کاربلد و باتجربه دارد. هر کسی نمی‌تواند این برند را تعمیر کند. نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز دارای بهترین و مجرب ترین کارشناسان و متخصصان برای تعمیرات برند کنوود است. بهترین کار کمک از یک متخصص مجرب است. هنگام خرابی ماشین ظرفشویی کنوود اصلا نگران نباشید و فقط کار را به کاردان بسپارید.

نحوه‌ی ارتباط با نمایندگی ظرفشویی کنوود اهواز:

اهواز خدمات به صورت آنلاین و شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مردم شریف است. پس اصلا نگران نباشید و در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با کارشناسان اهواز خدمات ارتباط برقرار کنید. خیلی راحت به سایت ahvaz khadamat. Com مراجعه کنید و در قسمت تماس با ما، فرم درخواست تکنسین تعمیرات را پر کنید. در این فرم مشخصات خود و مشکل دستگاه را بنویسید.

کارشناسان مجموعه اهواز خدمات در کمترین زمان با شما تماس می‌گیرند و مشاوره‌هایی را به شما می‌دهند. ممکن است در همان پای تلفن با دادن اطلاعاتی از سمت کارشناسان اهواز خدمات، خودتان بتوانید مشکل را برطرف کنید. اگر هم نتوانستید نگرانی وجود ندارد، متخصصین این مجموعه در کمترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر می‌شوند و مشکل ماشین ظرفشویی کنوود شما را برطرف می‌کنند. نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز بسیار خوش قول و خوش رفتار هستند. جهت ارتباط مستقیم با اهواز خدمات، می‌توانید با شماره 06133849005 تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی ظرفشویی کنوود اهواز:

خدماتی که یک نمایندگی به مشتریان می‌دهد، بسیار اهمیت دارد. پس سعی کنید نمایندگی را انتخاب کنید که بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. مشاوره تعمیرات در این کار بسیار اهمیت دارد. این که متخصصین وقت بگذارند و به شما مشاوره دهند بسیار ارزشمند است. پس این موضوع هم جزء خدمات اصلی نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز است. در دسترس بودن به صورت 24 ساعته هم از دیگر خدمات این مجموعه است. آموزش تعمیر هم در مجموعه اهواز خدمات وجود دارد، پس اگر علاقه مند به این کار هستید حتما از کارشناسان نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز کمک بگیرید و در این کار همراه آنان باشید. گارانتی تعمیرات هم بسیار برای مشتریان حائز اهمیت است که به این موضوع در اهواز خدمات بسیار توجه شده است.  اگر ماشین ظرفشویی کنوود شما در یک بازه‌ی زمانی مشخصی دوباره خراب شود، می‌توانید این بار بدون هیچ هزینه ای آن را تعمیر کنید.              

نکات سرویس و نگهداری ظرفشویی کنوود اهواز:

تمیز کردن ماشین ظرفشویی کنوود یکی از مواردی است که باعث جلوگیری از آسیب آن است و برای نگهداری صحیح آن لازم است. تمیز کردن ماشین ظرفشویی کنوود به معنی شستشو داخلی و بیرونی آن است.

شستشوی داخل ماشین ظرفشویی کنوود:

سعی کنید هر چند ماه یکبار داخل ماشین ظرفشویی کنوود را بشویید.

حتما از شوینده های مخصوص برای شستشو داخل ماشین ظرفشویی کنوود استفاده کنید.

فراموش نکنید که قبل از شستشوی آن، ماشین ظرفشویی کنوود را از برق بکشید تا کاملا ایمن کار کنید.

 

شستشوی خارج ماشین ظرفشویی کنوود:

با آب و مواد شوینده غیر ساینده و یک دستمال تمیز، روی دستگاه را تمیز کنید.

 

بررسی نمک ماشین ظرفشویی کنوود:

نمک ماشین ظرفشویی با نمک خوراکی که در غذا استفاده می‌کنیم کاملا فرق دارد. این نمک دارای کریستال‌های بزرگتری است و دارای درجه بندی است. نمک ماشین ظرفشویی کنوود باید فاقد موادی مانند ید باشد. این نمک دارای موادی مانند آهن و منگنز است.

 

همه‌ی این موارد و نکات سرویس را کارشناسان در نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز به شما می‌دهند و می‌توانید از مشاوره‌های رایگان آنها استفاده کنید.                                            

عیب یابی ماشین ظرفشویی کنوود اهواز:          

موضوع عیب یابی بسیار حساس است و نیازمند فردی متخصص است. عیب یابی باید به درستی صورت بگیرد تا بتوان ماشین ظرفشویی کنوود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کرد. متخصصین نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز به بهترین حالت ممکن این کار را انجام می‌دهند. شما هم بهتر است اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید. معمولا اولین مشکل درست نشستن ظروف است.

چرا ظروف به خوبی شسته نمی‌شود؟

 • دقت کنید تا مواد شوینده مرغوب و باکیفیت باشد.
 • بررسی کنید به خوبی آبگیری انجام شود.
 • مطمئن شوید که ظروف به خوبی و منظم چیده شده باشند.
 • مطمئن شوید که تخلیه به خوبی انجام می‌شود.

در ماشین ظرفشویی کنوود برنامه هایی برای تنظیم فشار و سختی آب وجود دارد. حواستان به این موضوع باشد. معمولا همین فشار آب و سختی آب است که باعث تمیز شسته نشدن ظروف می‌شود. این موارد باید کاملا بررسی شوند.

 

 

 

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی کنوود چیست؟

 • برد الکتریکی
 • پریز برق
 • دوشاخه دستگاه

اولین اقدامی که می‌کنید، این است که مطمئن شوید، ماشین ظرفشویی کنوود شما به برق متصل است و این جریان برق برقرار است. برد الکتریکی و موتور الکتریکی هم از دیگر علت های روشن نشدن ماشین ظرفشویی کنوود است. ممکن است چفت در هم خراب شده باشد، این موضوع هم باعث می‌شود که درب ماشین ظرفشویی کنوود به خوبی بسته نشود، در نتیجه دستگاه روشن نمی‌شود.

 

 

چرا کلیدهای ماشین ظرفشویی کنوود کار نمی‌کند؟

این مشکل مربوط به برد الکتریکی ماشین ظرفشویی کنوود است. تعمیر برد الکتریکی بسیار تخصصی است، بهتر است این کار را به متخصص مربوط به خودش بسپارید. در این زمان خیلی سریع به نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز تماس بگیرید و اجازه دهید کارشناسان مربوطه به خوبی به تعمیر برد الکتریکی دستگاه بپردازند.

چرا بعد از شستشو لکه روی ظروف باقی می‌ماند؟

این سوال تعداد زیادی از مردم است. ابتدا مطمئن شوید که به درستی برنامه ها را به دستگاه وارد کرده‌اید. حتما از نمک دانه درشت استفاده کنید. استفاده از جلا دهنده را فراموش نکنید که نقش موثری در تمیزی و درخشانی ظروف شما دارد.

چرا ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی خشک نمی‌شود؟

المنت و پمپ تخلیه آب در این موضوع دخیل هستند. المنت گرمایی ماشین ظرفشویی در خشک شدن ظروف موثر است. ممکن است، المنت گرمایی دچار ایراد شده باشد. 

چرا ماشین ظرفشویی کنوود صدا می‌دهد؟

ممکن است، پمپ ماشین ظرفشویی مشکل پیدا کرده باشد.

حتی ممکن است به علت چیدمان نا مناسب ماشین ظرفشویی کنوود صدا بدهد.

 

 

علت بوی بد در ماشین ظرفشویی کنوود چیست؟

پمپ تخلیه و شلنگ خروجی فاضلاب را چک کنید. دستگاه را از هر گونه مواد غذایی پاک و تمیز کنید. از محلول سرکه و جوش شیرین استفاده کنید. محلول را در کف ماشین ظرفشویی بریزید. ظرفشویی را روشن کنید، اجازه دهید بدون ظرف شروع به شستن کند.

 

 

چرا آب نشتی می‌دهد؟ این مورد هم بسیار پیش آمده است که علت های مختلفی دارد. ممکن است بیشتر از حد توان دستگاه، ظرف در سبدها قرار داده باشید. خرابی پیچ و مهره ها هم از علت دیگر نشتی آب است.

 

 

علت قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی کنوود چیست؟ در این حالت ممکن است چفت درب خراب شده باشد که مانع از بسته شدن آن می‌شود. یا حتی ممکن است دستگاه تراز نشده باشد و اجازه قفل شدن درب را ندهد.

 

 

 

کدهای خطای ماشین ظرفشویی کنوود:

ماشین ظرفشویی کنوود دارای کدهای خطا است. هر زمانی که این کدهای خطا را مشاهده کردید، فورا با نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از متخصصین باتجربه آنها بگیرید. در ادامه به بررسی بعضی از این خطاها می‌پردازیم.

 • کد خطای F1 ماشین ظرفشویی کنوود: این مورد به معنی نشتی آب در ماشین ظرفشویی کنوود است.
 • کد خطای F2 ماشین ظرفشویی کنوود: بدین معنی است که عملیات تخلیه آب صورت نمی‌گیرد و آب از ماشین ظرفشویی کنوود خارج نمی‌شود.
 • کد خطای F3 ماشین ظرفشویی کنوود: نشان دهنده مشکل آب رسانی در ماشین ظرفشویی کنوود وجود دارد.
 • کد خطای F5 ماشین ظرفشویی کنوود: با دیدن این خطا متوجه می‌شوید که مقدار آب موجود در ماشین ظرفشویی کمتر از حد معمول و مورد نیاز است.
 • کد خطای F6 ماشین ظرفشویی کنوود: این خطا نشان دهنده خرابی سنسور گرمایی ماشین ظرفشویی کنوود است.
 • کد خطای F7 ماشین ظرفشویی کنوود: یعنی درجه حرارت ماشین ظرفشویی کنوود بسیار بالاتر از حد معمول است.
 • کد خطای F8 ماشین ظرفشویی کنوود: ماشین ظرفشویی کنوود نمی‌تواند آب داخلی را گرم کند.
 • کد خطای F9: این کد نشان دهنده این است که ماشین ظرفشویی کنوود را در جای مناسبی قرار نداده‌اید.
 • کد خطای FE ماشین ظرفشویی کنوود: نشان دهنده خرابی کارت الکترونیکی است.

 

قطعات و توضیحات قطعات ماشین ظرفشویی کنوود:

همه‌ی قطعات ماشین ظرفشویی کنوود دارای حساسیت هستند. هر کدام از قطعات که ایراد پیدا کرد، خیلی سریع به تعمیر آن بپردازید تا قطعه‌ی دیگر را دچار مشکل نکند. البته بهترین کار کمک گرفتن از یک تعمیرکار مجرب است که حرفه‌ای باشد. ممکن است قطعه خراب در ماشین ظرفشویی کنوود، نیاز به تعویض پیدا کند. متخصصان باتجربه و درجه یک در نمایندگی ظرفشویی کنوود در اهواز از قطعات اورجینال برای تعویض استفاده می‌کنند. از این بابت خیالتان حسابی راحت است. ماشین ظرفشویی کنوود دارای قطعات مختلفی است که برای آشنایی آنها را معرفی می‌کنیم.

قطعات انتقال دهنده: کابل ها ، سیم رابط، سوکت

قطعات مصرف کننده: المنت، پمپ تخلیه، شیر برقی

لاستیک آب بندی، فیلترها، سبدها، آب فشان ها، مخزن های نمک و رزین و جلا دهنده، هیتر، سیستم خشک کن ظروف و … از دیگر قطعات ماشین ظرفشویی کنوود است. رسیدگی و بررسی این قطعات کمک می‌کند تا دستگاه دچار خرابی نشود. پس بهتر است هر چند ماه یکبار این قطعات را بررسی کنید.