نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی اهواز

خرید ماشین لباسشویی ال جی از مناسب ترین انتخاب هایی است که همه مردم انجام می دهند، انتخاب این ماشین لباسشویی به دلیل با کیفیت بودن دستگاه در تمامی اندازه ها درست ترین انتخاب است در این مطلب توضیح می دهیم که اگر ماشین لباسشویی ال جی شما خراب شد تعمیراتتان را به کدام نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بسپارید.

ماشین لباسشویی، یکی از مهم‌ ترین وسایل آشپزخانه که وظیفهٔ شستشو لباس را بر عهده دارد جزو لوازم اصلی هر خانه‌ای است، همانطور که میدانید ماشین لباسشویی جزو وسایل ضروری زندگی است و خرابی و مشکلات آنها گاهی هزینه بر و وقت گیر است باید تعمیر به صورت تخصصی و با مهارت کافی انجام شود زیرا اگر مهارت و دانش کافی نباشد مشکلات بزرگتری برای ماشین لباسشویی ال جی شما ایجاد می شود و تعمیر ماشین لباسشویی دردسرساز است.

از مشکلات متداولی که برای ماشین لباسشویی ایجاد می شود می توان به خوب نشستن، نچرخیدن دیگ، نشتی آب داخل، صدا و لرزش زیاد و غیره اشاره کرد که باید عیب یابی به صورت دقیق و درست انجام گیرد تا تعمیر با کیفیتی داشته باشیم.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مطمئن:

عیب‌ یابی و انجام تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نیازمند دانش فنی است، البته قبل از اینکه بتوانید مشکل را حل کنید باید منشأ مشکل را پیدا کنید ماشین لباسشویی اگر به‌ طور منظم و سالیانه سرویس شود، خرابی‌ ها و مشکلات آن‌ ها به میزان چشمگیری کاهش می‌یابد، پیشنهاد می ‌شود که از تعمیرکاران معتبر برای سرویس ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، خدمات اهواز با داشتن بهترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

نحوه‌ی تماس با نمایندگی الجی اهواز:

ارتباط آسان و راحت یکی از مهم ترین مسائلی است که نمایندگی لباسشویی ال‌جی در اهواز به عنوان مسئله‌ای شاخص به آن نگاه کرده است. مشتریان خیلی راحت می‌توانند به سایت ahvaz khadamat. Com مراجعه کنند و اطلاعات تماس با متخصصان اهواز خدمات را بدست آورند. در دسترس بودن همیشگی این کارشناسان یکی از جنبه‌های مثبت این مجموعه است. بهترین روش برای ارتباط با متخصصین، تکمیل فرم درخواست تکنسین تعمیرات است. اطلاعاتی اعم از مشخصات فردی و شماره تماس و مشکل پیش آمده‌ی دستگاه را وارد کنید. کارشناسان باتجربه اهواز خدمات در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. یکی دیگر از راه‌های ارتباطی سریع با اهواز خدمات شماره گیری تلفن 06133849005 است.

 

خدمات نمایندگی لباسشویی ال جی اهواز:

اهواز خدمات با بیش از نیم قرن تجربه بهترین و بی نظیرترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

دلیل انتخاب نمایندگی لباسشویی ال‌جی در اهواز چیست؟ اهواز خدمات بهترین و باتجربه‌ترین تکنسین‌ها را به محل اعزام می‌کند. تمامی خدمات دارای گارانتی‌های معتبر است. بدین منظور که هنگام بروز مشکل مجدد در بازه‌ی زمانی مشخص، متخصصین اهواز خدمات هزینه‌ای از مشتری دریافت نخواهند کرد. تخصصی مجموعه در کوتاه‌ترین زمان به محل اعزام می‌شوند و حدالامکان مشکل را در همان روز برطرف خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اورجینال همان برند استفاده خواهند کرد.

در ابتدا با مشاوره‌های رایگان مشاورین اهواز خدمات، ممکن است خودتان به راحتی پی به مشکل ببرید و بتوانید آن را برطرف کنید. در غیر این صورت متخصصین همان برند به محل سکونت شما اعزام خواهند شد.

اگر شما هم علاقه‌مند به کسب آموزش در زمینه تعمیرات هستید، همین حالا با مجموعه اهواز خدمات تماس بگیرید. قطعا متخصصین متبحرو حرفه‌ای تا آخر همراه شما خواهند بود و شما را در این زمینه همراهی خواهند کرد. تمامی این خدمات برای راحتی مشتریان توسط تیم اهواز خدمات در نظر گرفته شده است.

 

نکات سرویس و نگهداری لباسشویی ال‌جی:

هر وسیله‌ی برقی دارای یک طول عمر مشخصی است. لباسشویی ال‌جی هم دارای 12 سال طول عمر مفید است. اما با حفظ و نگهداری صحیح می‌توانید مدت زمان بیشتری از لباسشویی ال‌جی خود استفاده کنید.

سعی کنید هر شش ماه یکبار نسبت به سرویس لباسشویی ال‌جی اقدام کنید. بعد از این که لباسشویی خاموش شد و شستشو به پایان رسید،  درب لباسشویی را برای مدت زمانی باز نگه دارید تا هوا به خوبی جریان یابد. سپس با یک دستمال تمیز و خشک، لاستیک دور درب لباسشویی را خشک کنید. شوینده‌های مرغوب و مناسب برای شستشوی لباس‌ها انتخاب کنید. به تاریخ انقضای شوینده‌ها توجه نمایید. مهم‌ترین مسئله این است که بیش از حد توان لباسشویی ال‌جی، لباس داخل آن قرار ندهید. حتما به نظافت بیرونی و درونی لباسشویی ال‌جی توجه نمایید. جرم گیری لباسشویی ال‌جی، تمیز کردن پمپ تخلیه و فیلتر از اصول نگهداری لباسشویی ال‌جی است.

در ادامه به بررسی سرویس چندین قطعه در لباسشویی ال‌جی می‌پردازیم. با بررسی این قطعات مشکل جدی برای لباسشویی ال‌جی شما پیش نمی‌آید و سال‌های بیشتری می‌توانید از آن استفاده کنید.

سرویس شیر برقی لباسشویی ال‌جی:

آب شهری از طریق شیلنگ ورودی وارد شیر برقی می‌شود. شیر برقی هم آب ورودی به داخل ماشین لباسشویی ال‌جی را کنترل می‌کند. شیر برقی هم توسط هیدروستات کنترل می‌شود. همانطور که ملاحظه می‌کنید تمامی قطعات در ارتباط با یکدیگر هستند. بهتر است حتما از فیلتر لباسشویی استفاده کنید زیرا املاح موجود در آب باعث بروز مشکل در شیر برقی می‌شوند.

 

سرویس تایمر ماشین لباسشویی ال‌جی:

در واقع تایمر نوعی تنظیم زمان است. این کنترل کننده‌های زمان در برنامه‌های مختلف ماشین لباسشویی ال‌جی کار می‌کنند. تایمرها می‌توانند مکانیکی و یا هایبرید پیشرفته باشند. نکته مهم این است که اگر تایمر ماشین لباسشویی ال‌جی شما مکانیکی است، خیلی آرام آن را بچرخانید. در حین شستشوی لباسشویی هم از دست زدن به تایمر خودداری کنید. اگر هم تایمر لباسشویی الکترونیکی است باید توجه داشته باشید که با آب برخوردی نداشته باشد.

قطعات دیگر ماشین لباسشویی ال‌جی هم نیاز به سرویس و نگهداری صحیح به همین منوال دارند. توجه شما به این موضوعات باعث عمر بهینه و بیشتر ماشین لباسشویی ال‌جی می‌شود.

توجه داشته باشید که از شستشوهای پشت سر هم و بدون استراحت ماشین لباسشویی خودداری کنید. حتما هنگام گذاشتن لباس‌ها جیب‌های آنها را چک کنید تا وسیله‌ای کاغذی و فلزی و … وارد لباسشویی ال‌جی نشود.

قرارگیری لباسشویی در یک سطح صاف از مهم‌ترین مسائل است. مکان قرار گیری لباسشویی ال‌جی باید تراز و یکدست باشد. بدین صورت از بروز سر و صدا هم جلوگیری می‌شود. بهتر است بعد از اتمام کار تمامی لباس‌ها را خارج کنید تا رطوبت بوجود نیاید. رطوبت عامل رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها است. با خشک کردن محیط از وجود آنها جلوگیری کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل جدی و یا هر سوالی با کارشناسان نمایندگی لباسشویی ال‌جی در اهواز ارتباط برقرار کنید تا مشکل شما برطرف شود. کارشناسان اهواز خدمات با صبر و حوصله پاسخگوی مشتریان خواهند بود.

 

 

عیب یابی ماشین لباسشویی ال‌جی:

در این موضوع سعی داریم یکسری از دلایل مشکلات لباسشویی ال‌جی را بررسی کنیم. با خواندن این مطلب حتما اطلاعات شما در مورد خیلی از مشکلات بوجود آمده بیشتر می‌شود. به این ترتیب گاهیی ممکن است خودتان هم بتوانید مشکل را برطرف کنید. اما توجه داشته باشید که خیلی از مشکلات تخصصی هستند و حتما باید توسط یک متخصص متبحر بررسی گردد. در این موارد تنها با نمایندگی لباسشویی ال‌جی در اهواز تماس بگیرید تا مشکل جدی‌تری بوجود نیاید. مسئله قابل توجه این است که بعد از بروز مشکل در ماشین لباسشویی ال‌جی، عیب یابی یکی از مهم‌ترین مسائل در این زمینه است. عیب یابی به منظور تشخیص درست مشکل دستگاه است. همیشه پیدا کردن ایراد کار راحت نیست. زیرا همانطور که گفتیم قطعات ماشین لباسشویی کاملا مرتبط با یکدیگر هستند. پس آگاهی از ارتباط و شناخت قطعات از مهم‌ترین عوامل عیب یابی است. البته تجربه و تخصص و مهارت در این زمینه هم حرف اول را می‌زند. متخصصین اهواز خدمات با تخصص و مهارت و تجربه کافی در بحث عیب‌یابی سالهاست که در خدمت مشتریان هستند.

 

علت سرو صدا و لرزش ماشین لباسشویی ال‌جی:

 • اولین مورد در بروز این مشکل، بررسی تراز بودن لباسشویی ال‌جی است. اطمینان حاصل کنید که پایه‌ها به طور متوازن روی سطح صاف قرار دارند.
 • از قرار دادن حجم بیش از حد البسه در لباسشویی ال‌جی خودداری کنید. این کار باعث بوجود آمدن یک سطح نامتوازن در درون دیگ لباسشویی ال‌جی شود. در نتیجه سر و صدا ایجاد می‌شود.
 • توجه داشته باشید که اشیای خارجی مانند سوزن، سکه و … درون لباشویی قرار نگیرد. این اجسام می‌توانند وارد پمپ یا درام دستگاه شوند و سرو صدا ایجاد شود.
 • ممکن است کمک‌های لباسشویی دچار مشکل شده باشند.
 • وزنه بتنی روی دیگ لباسشویی ال‌جی وجود دارد. بروز مشکل در این وزنه می‌تواند دلیل دیگر ایجاد سر و صدا باشد.

 

علت نشتی آب در لباسشویی ال‌جی:

گاهی پیش می‌آید که ماشین لباسشویی ال‌جی دچار نشتی آب می‌شود. کف کردن بیش از حد و خارج شدن کف هم جزء این مشکل است. در این مواقع ابتدا باید شیلنگ تخلیه بررسی شود. مسدود شدن شیلنگ تخلیه، خم یا توخوردگی شیلنگ تخلیه، تا شدگی شیلنگ آب ورودی،مسدود شدن فیلتر شیلنگ وردوی،  مسدود شدن فیلتر تخلیه و … از دلایل ایجاد نشتی آب در لباسشویی ال‌جی هستند. توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از مواد شوینده و یا استفاده از شوینده‌های نامرغوب هم باعث نشتی آب می‌شوند. گاهی هم پیش می‌اید که لاستیکی که دور درب ماشین لباسشویی ال‌جی نصب است دچار پارگی شده باشد و یا دربیاید که در این صورت نشتی آب پیش می‌آید. ‌

 

علت خاموش شدن لباسشویی ال‌جی:

اگر هنگام کار ماشین لباسشویی ال‌جی ناگهان خاموش شود، باید ابتدا دوشاخه برق چک شود. اگر مشکلی در تایمر و یا برد الکترونیکی دستگاه هم پیش آمده باشد باعث خاموش شدن آن می‌شود. اگر مشکل سوختن قطعه‌ای از دستگاه باشد، آن قطعه باید تعویض شود. برای تعویض حتما با نمایندگی لباسشویی ال‌جی در اهواز تماس بگیرید تا قطعات اورجینال و استاندارد را به شما ارائه دهند.

 

علت کار نکردن خشک کن لباسشویی ال‌جی:

در این موارد باید مجموعه کلیدها، موتور دستگاه، برد تنظیم دور، خازن راه انداز بررسی شود. مسدود شدگی در شیلنگ تخلیه و فیلتر پمپ هم می‌تواند باعث کار نکردن خشک کن لباسشویی ال‌جی شود. اگر مجموعه لباس‌ها هم بیشتر از حد توان و وزن دستگاه باشد، امکان بروز این مشکل وجود دارد.

 

علت خوب شسته نشدن لباس‌ها در لباسشویی ال‌جی:

یکی از مشکلات رایج مشتریان نارضایتی آنها از خوب شسته نشدن لباسها است. در این موارد لباسشویی خوب عملیات آبگیری را انجام نمی‌دهد. المنت لباسشویی اگر دچار گرفتگی رسوب باشد، این مشکل بوجود می‌آید. استفاده از موارد شوینده نامرغوب هم بی تاثیر نیست. شیر برقی و هیدروستات هم حتما باید چک شود.

 

 

علت روشن نشدن لباسشویی ال‌جی:

ابتدا مطمئن شوید که دوشاخه به برق متصل است. خرابی مجموعه کلید، خرابی برد و موتور دستگاه، قفل در، خوب بسته نشدن درب لباسشویی ال‌جی از مواردی است که باید بررسی شود.

 

علت وجود برق در بدنه لباسشویی ال‌جی:

 • ممکن است سیستم برق کشی دچار ایراد شده باشد.
 • اگر موتور دستگاه بسوزد باعث اتصال به بدنه می‌شود.
 • سیم ارت اگر به دستگاه متصل نباشد، باعث ایجاد برق در بدنه می‌شود.
 • تنظیم نبودن لولای در و یا شکستگی آن
 • خازن پارازیت گیر دستگاه هم دارای نشت برق است.   

 

 •    علت تخلیه نکردن آب در لباسشویی ال‌جی:

مسدود شدن فیلتر پمپ یا شیلنگ تخلیه از شایع ترین علت این مشکل است. شیلنگ خروجی آب حتما باید از نظر گرفتگی بررسی شود. خراب بودن الکترو پمپ و پمپ تخلیه از دیگر علت‌های تخلیه نشدن آب  در لباسشویی ال‌جی است.

 

علت کار نکردن کلیدهای لباسشویی ال‌جی:

در رابطه با این مشکل باید تایمر و برد الکترونیکی دستگاه بررسی شود.

علت بسته نشدن درب لباسشویی ال‌جی:

در این حالت باید حتما به بررسی میکروسوئیچ دستگاه و یا قفل آن پرداخت.

 

 

علت تنظیم نبودن دمای آب در لباسشویی ال‌جی:

گاهی پیش می‌آید که آب درون لباسشویی گرم نمی‌شود و یا بیش از حد به جوش می‌آید. در این حالت باید ترموستات دستگاه چک شود. ممکن است این قطعه خراب شده باشد و یا مشکلی در اتصال سیم‌های آن بوجود آمده باشد. خرابی هیدروستات، تایمر، ترموستات بی متال از دیگر علت‌های بروز این مشکل است.

 

 

علت ارور در صفحه نمایش لباسشویی ال‌جی:

با مشاهده ارورها متوجه بروز یک مشکل در لباسشویی ال‌جی خود خواهید شد. هر کد اروری معنی خاصی می‌دهد. هر برندی دارای کد خطاهای مخصوص به خودش است لباسشویی ال‌جی هم دارای کد خطاهایی است که هنگام مواجهه با هر کدام حتما باید نسبت به رفع آن اقدام کنید. نمایندگی لباسشویی ال‌جی در اهواز شما را در رفع این خطاها همراهی خواهند کرد. حتما از مشاوره‌های رایگان متخصصین اهواز خدمات در این زمینه استفاده کنید.

 

ارورهای ماشین لباسشویی ال‌جی:

همانطور که گفتیم یکسری حروف انگلیسی همراه با اعداد گاهی بر روی صفحه نمایش لباسشویی ال‌جی مشاهده می‌شود. در این موارد باید به بررسی و معانی این کد خطاها بپردازید تا متوجه شوید چه مشکلی بوجود امده است. در ادامه به بررسی معانی ارورها در لباسشویی ال‌جی می‌پردازیم.

کدها مربوط به لباسشویی ال‌جی 

 • کد خطای CL لباسشویی ال‌جی: این کد خطا نشان می‌دهد که قفل کودک دچار ایراد شده است.

رفع خطا: در این حالت می‌توانید قفل کودک را باز و بسته کنید.

 • کد خطای OE لباسشویی ال‌جی: این ارور نشان‌دهنده بروز مشکل در تخلیه آب است.

رفع خطا: پمپ تخلیه و لوله خروجی باید بررسی شوند.

 • کد خطای IE لباسشویی ال‌جی: با مشاهده این خطا متوجه خواهید شد که آبگیری به میزان مناسب انجام نشده است.

رفع خطا: بهتر است شیر ورودی جریان آب بررسی شود. لوله ورودی آب از نظر انسداد و تاخوردگی بررسی شود.

 • کد خطای DE لباسشویی ال‌جی: این ارور نشان دهنده باز بودن درب لباسشویی ال‌جی است.

رفع خطا: درب دستگاه را باز و بسته کنید تا مطمئن شوید مشکل خاصی وجود ندارد.

 • کد خطای UE لباسشویی ال‌جی: این ارور نشان می‌دهد دستگاه در جایگاهش تراز نیست.

رفع خطا: مطمئن شوید که دستگاه را در سطحی صاف قرار داده‌اید. دستگاه باید در جایگاهش تراز باشد.

 • کد خطای SE لباسشویی ال‌جی: در این حالت دستگاه به شما نشان می‌دهد که موتور لباسشویی ال‌جی دچار مشکل شده است.

رفع خطا: موتور دستگاه بسیار حساس و تخصصی است. بهتر است از متخصصین متبحر و باتجربه در نمایندگی لباسشویی ال‌جی در اهواز کمک و مشاوره بگیرید.

 • کد خطای CE لباسشویی ال‌جی: در این مورد اتصال کوتاه در موتور لباسشویی ال‌جی وجود دارد.

رفع خطا: برد موتور دستگاه باید بررسی شود.

 • کد خطای LE لباسشویی ال‌جی: با مشاهده این خطا متوجه خواهید شد که موتور کارکرد خوبی ندارد.

رفع خطا: بهترین کار تماس با متخصصین برای بررسی موتور دستگاه است.

 • کد خطای FE لباسشویی ال‌جی: این ارور نشان می‌دهد که دستگاه عملیات آبگیری را بیش از حد انجام داده است.

رفع خطا: هیدروستات لباسشویی ال‌جی بررسی شود.

 • کد خطای TE ماشین لباسشویی ال‌جی: این کد خطا نشان می‌دهد دمای آب درون دستگاه بیش ار حد مجاز است.

رفع خطا: ترموستات دستگاه بررسی شود.

 • کد خطای PE لباسشویی ال‌جی: مشکلی در هیدروستات دستگاه بوجود آمده است.

رفع خطا: باید میکروسوئیچ آن چک شود.

 • کد خطای IE لباسشویی ال‌جی: با مشاهده این ارور متوجه مشکلی در ورودی آب خواهید شد.

رفع خطا: شیر ورودی جریان آب و لوله ورودی آب باید از نظر انسداد و یا تاخوردگی بررسی شوند.

 

 • کد خطای CD لباسشویی ال‌جی: شاید این کد به معنی خطا نباشد. این کد نشان دهنده ان است که لباس‌ها کاملا خشک شده‌اند.

رفع کد: می‌توانید دکمه Pause را فشار دهید.

 • کد خطای CL لباسشویی ال‌جی: این ارور نشان می‌دهد که قفل کودک به طور خودکار فعال شده است.

رفع خطا: بر روی دکمه قفل کودک انگشتتان را تا 3 ثانیه نگه دارید.

 • کد خطای DE لباسشویی ال‌جی: این هشدار بیان کننده این است که لباسشویی در مرحله‌ی قفل خودکار هنگام شروع دچار مشکل شده است.

رفع خطا: بهتر است از قرار دادن لباس‌های زیاد در لباسشویی ال‌جی خودداری کنید. ممکن است قفل درب دستگاه دچار خرابی شده باشد و نیاز به تعمیر پیدا کند.

 • کد خطای IE لباسشویی ال‌جی: این کد خطا نشان می‌دهد که آب به اندازه مناسب و استاندارد در دستگاه پر نمی‌شود.

رفع خطا: شیلنگ ورودی، فیلتر ورودی بررسی شوند.

 • کد خطای IE لباسشویی ال‌جی: این کد نشان می‌دهد آب ورودی کافی را ندارد.

رفع خطا: برد الکترونیکی، شیلنگ ورودی، فیلتر ورودی بررسی شود.

 • کد خطای PF لباسشویی ال‌جی: با مشاهده این ارور منوجه مشکل در قسمت برق رسانی دستگاه می‌شوید.

رفع خطا: برد الکترونیکی دستگاه بررسی شود.

 • کد خطای DE لباسشویی ال‌جی: این خطا نشان دهنده بروز مشکل در هیتر دستگاه است.

رفع خطا: المنت‌های حرارتی دستگاه بررسی شود.

 • کد خطای LE لباسشویی ال‌جی: موتور دستگاه قفل شده است.

رفع خطا: موتور دستگاه باید توسط متخصصین مجرب بررسی شود.

 • کد خطای FE لباسشویی ال‌جی: این ارور نشان می‌دهد آب از محفظه لباسشویی سرازیر شده است.

رفع خطا: هیدروستات و شیر برقی ورودی چک شود.

 • کد خطای OE لباسشویی ال‌جی: در این موارد تخلیه آب به درستی کار نمی‌کند و این ارور نشان داده می‌شود.

رفع خطا: پمپ تخلیه بررسی شود.

 • کد خطای UE لباسشویی ال‌جی: این ارور نشان می‌دهد دستگاه در جایگاه خودش بالانس نیست.

رفع خطا: دلیل نامتوازنی دستگاه را پیدا کنید و توازن قرارگیری را رعایت کنید.

توجه داشته باشید که هنگام بروز هر کد خطایی خیلی سریع نسبت به رفع آن اقدام کنید. اگر مشکل پیش آمده خارج از سطح تجربه و تخصص شما بود، با کارشناسان و متخصصین درجه یک نمایندگی لباسشویی ال‌جی در اهواز تماس بگیرید. اگر با مشاوره تلفنی متوجه ایراد دستگاه نشدید، درخواست حضور تکنسین در منزل را کنید.