نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش اهواز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش اهواز

ظرفشویی های بوش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین فناوری های به کار رفته در این دستگاه ها بسیار پیشرفته است، در صورتیکه دستگاه بوش شما دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر دارد، ما می توانیم در تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما، این وسیله پر کاربرد کمک نماییم، اگر می خواهید خیالتان از بابت تعمیرات راحت باشد تعمیرات خود را به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش خدمات اهواز بسپارید.

ماشین ظرفشویی بوش انتخاب مناسبی برای شما است چرا که از فناوری بالایی برخوردار است که باعث راحتی خانم های عزیز می شود و به آن ها در کار خانه کمک می کند و در وقت آن ها صرفه جویی می کند تا آنها به تمامی کار های خانه خود برسند.

تماس با تعمیرکار بوش مطمئن :

ماشین ظرفشویی شما ممکن است بد از مدتی ایراد هایی پیدا کند و مشکلاتی ایجاد شود و کارکرد دستگاه دچار اختلال شود، در این موارد شما با یک تعمیرکار خوب باید تماس بگیرید تا مراحل تعمیر را به خوبی انجام دهند.

متخصصان خدمات اهواز با استفاده از مهارت و دانشی که دارند تمامی کارهای تعمیر را با قطعات فابریک انجام می دهند تا رضایت شما جلب شود، با متخصصان ما نگرانی نداشته باشید.

نمایندگی ظرفشویی بوش اهواز:

بوش یکی از بهترین برندهای موجود در بازار برای ماشین ظرفشویی است. به هر حال این برند بسیار بر سر زبان‌ها افتاده است. اگر ماشین ظرفشویی بوش شما دچار مشکلاتی شود ممکن است دچار نگرانی شوید زیرا قیمت ماشین ظرفشویی بوش کمی بالا است. اما فقط کافی است یک نمایندگی خوب و کاربلد را بشناسید تا دیگر نگرانی نداشته باشید. نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز از بهترین متخصصان و کارشناسان مجرب تشکیل شده است و آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نحوه‌ی ارتباط با نمایندگی ظرفشویی بوش اهواز:

تعمیرگاه و نمایندگی اهواز خدمات با بهترین و درخشان ترین سوابق کاری به صورت 24 ساعته در خدمت شما است. خیلی راحت می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت ahvaz khadamat. Com تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را بگویید. تعمیرکاران متخصص در کمترین زمان در منزل شما حضور می‌یابند و دستگاه شما را بررسی می‌کنند. هم چنین در سایت فرمی وجود دارد که می‌توانید مشخصات فردی خود را در آن وارد بنمایید و مشکل دستگاه را همان جا ثبت کنید. متخصصان اهواز خدمات در کوتاه ترین زمان با شما تماس می‌گیرند و راهنمایی های لازم را به شما می‌دهند.

خدمات نمایندگی ظرفشویی بوش اهواز:

بهتر است در ابتدا بدانیم اهواز خدمات چه خدماتی را برای مشتری در نظر گرفته است. چه چیزی باعث شده است که اهواز خدمات نسبت به نمایندگی‌های دیگر متمایز باشد؟ گارانتی تعمیرات از برجسته ترین و بهترین خدماتی است که اهواز خدمات به مشتری می‌دهد، با این کار خیال مشتری راحت می‌شود که اگر باز هم مجددا مشکلی برای دستگاه پیش آمد، متحمل هزینه‌ای مجدد نمی‌شود. بهره گیری از نیروهای متخصص و باتجربه در زمینه تعمیرات وسایل برقی بوش، از دیگر دلایل انتخاب اهواز خدمات است. سرعت ارائه خدمات آنها بسیار بالا است. تجربه و سابقه درخشان ahvazkhadamat.Com هم بر سر زبان‌ها افتاده است و از دیگر دلایل انتخاب این مجموعه است.

نکات سرویس و نگهداری ظرفشویی بوش اهواز:

بهتر است اطلاعاتی در مورد نگهداری صحیح از ماشین ظرفشویی بوش داشته باشید، تا عمر طولانی تری داشته باشد. اولین مورد این است که بدانید از چه شوینده‌ای برای آن استفاده کنید. در کل 3 نوع شوینده برای ماشین ظرفشویی بوش مناسب است.

 • قرص ماشین ظرفشویی بوش، نمک ظرفشویی بوش، مایع جلا دهنده برای ماشین ظرفشویی بوش مورد نیاز است. قرص ماشین ظرفشویی یک محلول کامل است و به تنهایی نیازهای ماشین ظرفشویی بوش را برطرف می‌کند. قرص ماشین ظرفشویی هم یک محلول برای شستشو و هم جلا دهنده و هم جرم گیر است و همه این کارها را انجام می‌دهد. سعی کنید از یک قرص ظرفشویی خوب و باکیفیت برای ماشین ظرفشویی بوش استفاده کنید.
 • نمک ماشین ظرفشویی: نمک ماشین ظرفشویی در 5 دقیقه آخر رزین را تمیز می‌کند و می‌شوید. شاید برایتان سوال باشد که رزین چیست؟ همانطور که می‌دانید آب دارای سختی است. رزین قطعه‌ای است که این سختی آب را می‌گیرد. در واقع سختی آب در رزین جمع می‌شود و بعد از مدتی نیاز به تمیز کردن دارد، که نمک این کار را انجام می‌دهد.
 • مایع جلادهنده: دلیل استفاده از مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی بوش چیست؟ ممکن است به نظرتان بی اهمیت بیاید و توجهی به آن نکنید. اما باید بدانید که علت بوجود آمدن خش و لک در ظرف‌ها استفاده نکردن از مایع جلا دهنده است. این مایع جلا دهنده کار خود را در دقایق آخر شروع می‌کند و همراه با بخار آب، ظرف‌ها را درخشان و براق می‌کند. علت لک شدن ظرفها استفاده کم از مایع جلا دهنده و علت خش افتادن در ظرفها هم استفاده زیاد از مایع جلا دهنده است.

به هر حال اگر با انجام دادن این کارها باز هم مشکل برطرف نشد، با کارشناسان نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز به شماره 06133849005 تماس بگیرید و از آنها مشاوره بگیرید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش اهواز:   

در این بخش اطلاعاتی در موضوع عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش به شما می‌دهیم اما توجه داشته باشید که اگر مشکل اساسی است، حتما با نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز تماس بگیرید و خودسرانه تعمیر نکنید که ممکن است دردسر ساز شود. قطعا سوالات زیادی در این بخش وجود دارد که ذهن شما را مشغول کرده است. در ادامه سعی می‌کنیم به سوال‌های شما پاسخ دهیم.

 • چرا ماشین ظرفشویی بوش تخلیه نمی‌کند؟ برای بررسی و عیب یابی این موضوع درب ماشین ظرفشویی بوش را باز کنید. قفسه پایینی را بیرون بکشید تا بتوانید راحت به فیلتر دسترسی پیدا کنید. بخش بالایی فیلتر را با دست بگیرید و خلاف جهت عقربه ساعت بچرخانید و آن را بیرون بکشید. حالا لوله را حسابی زیر آب بگیرید و بشویید تا کاملا تمیز شود. سپس آن را خشک کنید. آبی که در مخزن وجود دارد را بیرون بکشید و باقی را توسط یک دستمال تمیز خشک کنید. پیچ‌هایی که پمپ تخلیه را نگه داشته ‌اند را در سمت چپ بیابید. حالا با استفاده از پیچ گوشتی مناسب تورکس شماره 5 را باز کنید. پوشش پمپ دارای یک زبانه است، آن را بگیرید و به بالا و به سمت جلو بکشانید. در این قسمت متوجه کثیفی و آشغال‌هایی به دور تیغه ایمپلر می‌شوید، آنها را کاملا جدا کنید تا تمیز شود. قطعه ای هم برای جلوگیری از آب برگشتی وجود دارد که نزدیک به ایمپلر قرار دارد. سطح آن را هم تمیز کنید و در صورت لزوم این قطعه جلوگیری از آب برگشتی را تعویض کنید. حالا که عملیات تمیزکاری را به خوبی انجام دادید، با استفاده از پیچ گوشتی دوباره قطعات را بر سر جای خودشان قرار دهید و در آخر فیلتر را جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا در جای خودش فیکس شود. احتمال زیاد مشکل باید برطرف شود، اما اگر باز هم مشکل بر طرف نگردید، با نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز ارتباط بگیرید و از کارشناسان خبره آنها درخواست کمک کنید.
 • علت سفیدک زدن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش: احتمالا در میزان پودر شستشو و مایع جلادهنده افراط و تفریط می‌کنید. ممکن است درب محفظه نمک به درستی بسته نشده باشد. ماشین ظرفشویی بوش دارای برنامه های مختلفی است که باید آن را تنظیم کنید، ممکن است برنامه شستشو را به درستی انتخاب نکرده باشید. علت دیگر این است که درجه حرارت آب ماشین ظرفشویی بوش تنظیم نباشد. یا حتی فشار آب کافی نباشد. بهتر است همه‌ی این موارد را چک کنید تا مشکل برطرف شود.
 • علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش: ابتدا مطمئن شوید که دوشاخه ماشین ظرفشویی بوش به برق متصل است. سپس بررسی کنید که درب ماشین ظرفشویی بوش را به درستی بسته‌اید. ممکن است واشر درب ماشین ظرفشویی مانع بسته شدن بشود و یا ظروف به خوبی چیده نشده باشند و مانع بسته شدن درب شوند. هم چنین دلیل دیگر روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش، می‌تواند مربوط به خرابی برد آن باشد. اگر ایراد از برد باشد، بهتر است سریع با نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز تماس بگیرید و خودتان دست به کار نشوید، زیرا این کار کاملا تخصصی است.
 • خرابی موتور ماشین ظرفشویی بوش هم مانع از روشن شدن و کار کردن دستگاه می‌شود. علت های زیادی برای کار نکردن موتور وجود دارد. برای تعمیر موتور دستگاه هم نه خودتان و نه کسی که تجربه و تخصص کافی ندارد، در آن دخالتی نکند زیرا ممکن است کار خرابتر شود و دیگر امیدی به تعمیر موتور دستگاه نباشد. در این مواقع تنها کار درست و اساسی مشاوره از نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز است تا با خیال راحت منتظر تعمیر دستگاه خود باشید. به قول معروف کار را باید به کاردان سپرد.
 • علت ایجاد سرو صدای ماشین ظرفشویی بوش: این مورد هم دلایل متفاوتی دارد. ممکن است پمپ دستگاه خراب شده باشد. ممکن است بازوهای آب پاش شکسته شده باشد. چیدمان نادرست ظروف هم می‌تواند باعث ایجاد سرو صدای اضافی شود. نحوه‌ی صحیح چیدمان در ماشین ظرفشویی بوش را از کارشناسان محترم نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز بپرسید، قطعا آنها با صبر و حوصله به شما توضیح خواهند داد.
 • علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی بوش: بهتر است ابتدا پمپ تخلیه را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد.
 • علت خشک نکردن ظروف بعد از شستشو در ماشین ظرفشویی بوش: در این مرحله هم باید ابتدا پمپ چک شود و سپس هم المنت پمپ بررسی شود.
کدهای خطای ماشین ظرفشویی بوش:  
 • کد خطای E01 یا F01: به معنی آسیب المنت حرارتی، می‌باشد.
 • کد خطای :E02 این کد خطا معمولا همراه با کد خطای E01 رخ می‌دهد. زمانی رخ می‌دهد که سنسور درجه حرارت به خوبی عمل نکند.
 • کد خطای E03: اگر ظرفشویی بوش شما در یک زمان مشخص آب پر نکند، این کد نشان داده می‌شود.
 • کد خطای E04: اگر آبپاش‌ها و سنسور کنترل فشار آب به درستی کار نکنند، این کد بر روی صفحه نمایشگر نشان داده می‌شود.
 • کد خطای E05: اگر مخزن ماشین ظرفشویی بوش پر شود، این ارور نمایان می‌شود.
 • کد خطای E06: خرابی سنسور کیفیت باعث ایجاد این کد می‌شود.
 • کد خطای E07: اگر ظروف به خوبی خشک نشوند این کد نمایان می‌شود.
 • کد خطای E08: اگر قسمت‌های بالایی ماشین ظرفشویی بوش، خالی از آب باشد این کد را خواهید دید.
 • کد خطای E09: مشکل در المنت خطی باعث ایجاد این خطا می‌شود.
 • کد خطای E10: با مشاهده این کد، یعنی مشکلی در المنت هیتر بوجود آمده است.

با مشاهده این کدها خودتان به راحتی می‌توانید معنی و مفهوم مشکل را متوجه شوید، اما اگر نتوانستید مشکل را برطرف کنید با نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز تماس بگیرید تا در کمترین زمان به منزل شما بیایند و دستگاه را بررسی کنند.

قطعات و توضیحات قطعات ظرفشویی بوش:

ماشین ظرفشویی بوش وسیله‌ای پیچیده است که دارای قطعات مختلفی است، این قطعات به طور پیوست شده در هماهنگی با یکدیگر هستند. مشکل و ایراد در هر کدام از این قطعات ممکن است در قطعه‌ای دیگر هم خرابی ایجاد کند. پس هنگام بروز مشکل، خیلی سریع اقدام به رفع آن کنید تا اجزای دیگر دچار خرابی نشوند.

جرم گیر ماشین ظرفشویی بوش، بوگیر ماشین ظرفشویی، پمپ ماشین ظرفشویی بوش، مهره آب پاش ماشین ظرفشویی بوش، سبد ماشین ظرفشویی بوش، کیت ماشین ظرفشویی بوش، مخزن نمک ماشین ظرفشویی بوش، رابط فنر، ترمیستور، مخزن مایع، پمپ تخلیه آب، پمپ آب، برد ماشین ظرفشویی، میکروسوییچ درب، واشر لاستیکی، موتور ماشین ظرفشویی و … از انواع قطعات به کار رفته در ماشین ظرفشویی هستند. همه‌ی این قطعات باید سالم و صحیح کار کنند تا ماشین ظرفشویی بوش شما به درستی کار کند. در خصوص وجود ایراد در هر کدام از قطعات بالا با متخصصان خبره و باتجربه نمایندگی ظرفشویی بوش در اهواز مشاوره بگیرید.