نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز

برند مدیا دارای نمایندگی های مختلف در مناطق مختلف کشور ایران است. هر کدام از این نمایندگی ها دارای مجوزهای استاندارد هستند. نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز یکی از نمایندگی های معتبر در شهر اهواز است. برای ارتباط راحت می‌توانید به سایت اهواز خدمات مراجعه کنید.

با مراجعه به سایت این سایت می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد برندهای مختلف وسایل برقی به دست آورید. در صورت بروز هر گونه مشکلی برای لباسشویی مدیا خود می‌توانید به سایت اهواز خدمات مراجعه کنید. در این سایت بخشی به نام فرم درخواست تکنسین وجود دارد. اطلاعات خواسته شده را به طور دقیق پر کنید. مشکل دستگاه و برند ان را هم با جزئیات وارد کنید. اهواز خدمات، خدمات مختلفی را برای تعمیر ماشین لباسشویی هایی با برند های مختلف ارائه می دهد که از این خدمات می توان به تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اهواز، تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اهواز و غیره اشاره کرد

کارشناسان اهواز خدمات در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. اگر ثبت اینترنتی برای شما مشکل است، با شماره تماس 06133849005 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان این مجموعه به صورت 24 ساعته درحال پاسخگویی به مشتریان هستند.

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در شهر اهواز

نحوه ارائه خدمات اهواز خدمات:

خدمات یک نمایندگی بازگوی اعتبار آن نمایندگی است. هر نمایندگی دارای یکسری خدماتی برای مشتریان است. اهواز خدمات هم دارای خدمات بسیار خوب و کاملی برای مشتریان است. ارائه ی گارانتی تعمیرات از بهترین خدمات این مجموعه است. بدین معنی که اگر پس از اتمام کار تعمیرات توسط متخصصین اهواز خدمات، در یک بازه زمانی مشخصی مشکلی برای آن دستگاه بوجود بیاید، متخصصین این مجموعه بدون دریافت هزینه‌ای به بررسی دوباره دستگاه می‌پردازند.

متخصصین اهواز خدمات بهترین و باتجربه ترین متخصصین را برای بررسی و رفع ایراد دستگاه به محل سکونت شما اعزام می‌کنند. متخصصین نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز با بیش از 14 سال سابقه کاری در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستند. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری تعمیرات لوازم خانگی هستید با نمایندگی اهواز خدمات تماس بگیرید.

کارشناسان این مجموعه مشاوره های لازم برای آموزش‌ها را به شما خواهند داد. زیر نظر بهترین متخصصین آموزش ها را فرا خواهید گرفت. متخصصین اهواز خدمات تا حرفه ای شدن در کنار شما هستند. متخصصین این مجموعه به صورت مرحله ای و ساده تمامی نکات آموزشی را به شما آموزش خواهند داد.

اهواز خدمات علاوه بر خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز خدمات دیگری مانند تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز و تعمیر جاروبرقی در اهواز را ارائه می دهد.

نکات نصب صحیح لباسشویی مدیا:

 • لباسشویی مدیا را بر روی سطح صاف و بدون شیب قرار دهید. موکت و کارتن و … در زیر دستگاه قرار ندهید. این اجسام باعث می شود تا دستگاه به خوبی تراز نشود.
 • حتما از محافظ برای اتصال دستگاه به برق استفاده کنید.
 • لباسشویی مدیا را کاملا تراز کنید. از مقوا و وسایل دیگر برای تراز کردن لباسشویی مدیا استفاده نکنید.
 • لباسشویی مدیا را در فضای باز نگذارید. نور شدید آفتاب و باد و باران باعث آسیب به دستگاه می‌شوند.
 • پایه‌های لباسشویی مدیا باید کاملا بر روی زمین قرار گرفته باشند.
 • لباسشویی مدیا دارای پیچ های حمل و نقل است. بعد از حمل پیچ ها را باز کنید و آنها را نگهداری کنید. در حمل و نقل بعدی دوباره آنها را ببندید.

چگونگی تراز کردن لباسشویی مدیا:

تراز کردن لباسشویی مدیا یکی از اساسی ترین کارها است. زیرا اگر لباسشویی تراز نباشد، باعث ایجاد لرزش و سر و صداهای آزار دهنده می شود. در ادامه شما را با نحوه تراز کردن آشنا می کنیم.

 • با تراز کردن لباسشویی مدیا باعث افزایش عمر مفید دستگاه می‌شوید.
 • باید پایه ها تنظیم شوند و در سطح صاف قرار بگیرند. هر چهار پایه لباسشویی مدیا باید ثابت و محکم روی زمین قرار گرفته باشند.
 • بعد از اینکه پایه ها ثابت شدند باید مهره های قفل را به سمت بالا بکشید.

تراز کردن لباسشویی مدیا کاری بسیار مهم و اساسی است. اگر فرد فنی نیستید، با نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز تماس بگیرید. متخصصین این مجموعه برای تراز کردن دستگاه به محل سکونت شما اعزام می شوند.

 

نحوه شستشوی لباس‌ها در لباسشویی مدیا:

 • لباس های یکرنگ را باهم شستشو دهید. در این حالت لباس ها داخل دستگاه رنگ نمی گیرند.
 • درب دستگاه را به خوبی ببندید.
 • از مواد شوینده بیش از حد استفاده کنید.
 • لباس های هم جنس را با هم در دیگ لباسشویی مدیا برای شستشو قرار دهید.
 • قبل از قرار دادن لباس ها داخل دستگاه جیب آنها را بررسی کنید. زیرا هیچ گونه جسم خارجی نباید وارد لباسشویی مدیا شود. این اجسام در بین شیلنگ های لباسشویی مدیا گیر می کنند و ایجاد گرفتگی می کنند.

پنل نمایشگر لباسشویی مدیا:

دکمه های مختلفی بر روی پنل لباسشویی مدیا قرار دارد. هر کدام از این دکمه ها دارای وظیفه مشخصی هستند. بهتر است با این موارد آشنا شوید تا استفاده صحیح تری از لباسشویی مدیا داشته باشید.

دکمه Start/ Pause: برای روشن و متوقف کردن لباسشویی مدیا از این دکمه باید استفاده کنید.

دکمه Off: برای خاموش کردن دستگاه از این دکمه استفاده کنید. نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز

دکمه Quick 15: اگر عجله دارید از این دکمه برای شروع برنامه استفاده کنید. با این برنامه لباس ها خیلی سریع در تایم 15 دقیقه شسته می شوند.

دکمه Eco: با این قابلیت مصرف انرژی در لباسشویی مدیا کاهش پیدا می کند.

دکمه Temp: برای تنظیم دمای آب در لباسشویی مدیا از این دکمه استفاده کنید.

دکمهDelay : این قابلیت در لباسشویی مدیا باعث می شود تا دستگاه دیرتر خاموش شود. زمان هایی که خانه نیستید می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

دکمه Speed: این دکمه سرعت چرخش لباسشویی مدیا را بالا می برد.

در صورت کار نکردن هر کدام از این قابلیت های لباسشویی مدیا با نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز تماس بگیرید. کارشناسان اهواز خدمات به بررسی دقیق مشکل دستگاه شما می پردازند.

تعمیر لباسشویی مدیا در شهر اهوازانتخاب برنامه مناسب در پنل نمایشگر لباسشویی مدیا برای شستشوی صحیح:

در لباسشویی مدیا قابلیت هایی برای شستشوی مناسب لباس ها وجود دارد. لباس ها باید با توجه به جنس و رنگ و … با هم برای شستشو قرار بگیرند. هر نوع لباسی نیاز به دما و مدت زمان مشخصی برای شستشو دارد. با این قابلیت ها بهترین برنامه را برای شستشوی لباس های خود می توانید انتخاب کنید.

Wool: برای شستشوی لباس هایی که جنس پشمی دارند از این قابلیت استفاده کنید. برای شستن لباس های پشمی از شوینده های مخصوص لباس های پشمی استفاده کنید.

Cotton: این دکمه مخصوص شستشوی لباس های کتان است. لباس های کتان را باهم داخل دیگ لباسشویی مدیا قرار دهید تا به راحتی و بدون هیچ گونه آسیبی با این برنامه شسته شوند.

Baby Care: برای شستشوی لباس های نوزادان و کودکان از این برنامه استفاده کنید. تمام مواد حساسیت زا با این برنامه از روی لباس ها از بین می رود.

نکاتی که باعث حفظ انرژی بیشتر در لباسشویی مدیا می شود:

 • در مقدار مواد شوینده هنگام شستشو دقت کنید. در این موضوع افراط و تفریط نداشته باشید.
 • ریختن مواد شوینده بیش از حد، باعث آسیب به لباسشویی مدیا می شود و به هیچ عنوان در تمیزی بیشتر لباس ها تاثیری ندارد.
 • اگر لباس های شما بسیار کم است باید در انتخاب برنامه شستشوی خود دقت کنید. برنامه ای را انتخاب کنید که درجه حرارت پایین تری دارد. نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز
 • مدت زمان شستشو هم در این حالت باید کمتر باشد.
 • همانطور که در بالا گفتیم دکمه Eco هم باعث صرفه جویی در مصرف آب و برق می شود.

ریست کردن لباسشویی مدیا:

روش اول: ممکن است گاهی هنگام روشن کردن لباسشویی مدیا و کار کردن با آن به اشتباه دستتان به برنامه ای دیگر برخورد کند و تنظیمات لباسشویی خراب شود. در این حالت تنها کافی است لباسشویی مدیا را ریست کنید. دو روش برای ریست کردن لباسشویی مدیا وجود دارد.

در حالت اول کابل برق لباسشویی را از پریز بکشید. بعد از چند دقیقه دوباره آن را به برق متصل کنید. به همین ترتیب لباسشویی مدیا ریست می شود و تنظیمات آن مانند حالت اول می شود.

روش دوم: ابتدا مطمئن شوید که درب لباسشویی مدیا بسته است. سپس دکمه Spinspeed و Function را به طور سه بار متوالی فشار دهید. اگر این کار به طور صحیح انجام نشود، بر روی صفحه نمایشگر دستگاه علامت T1 ظاهر می شود. در این حالت لباسشویی مدیا خود را خاموش کنید و بعد از مدت زمانی دوباره روشن کنید. در این حالت لباسشویی مدیا دوباره به حالت اولیه باز می گردد. اگر دستگاه شما دچار مشکل اساسی تری بود، با نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز تماس بگیرید. متخصصین این مجموعه مشکل را به صورت اساسی برطرف خواهند کرد.

عیب یابی لباسشویی مدیا در اهواز:

اگر مشکلی برای لباسشویی مدیا پیش بیاید، در مرحله ی اول باید به عیب یابی دستگاه بپردازیم. اگر مشکل دستگاه به اشتباه تشخیص داده شود باعث می شود تا دستگاه دچار مشکل بیشتری شود. پس این مرحله حساسیت بالایی دارد. بهتر است توسط متخصصین بررسی شود. در ادامه شما را با برخی از مشکلات لباسشویی مدیا آشنا می کنیم.

 

ماشین لباسشویی مدیا راه اندازی نمی شود:

 • از اتصال پریز برق اطمینان حاصل کنید.
 • درب لباسشویی مدیا باید به طور کامل بسته باشد. آن را چک کنید.
 • شیر تغذیه آب باید باز شده باشد.
 • از فشار دادن دکمه Start اطمینان حاصل کنید.
 • دکمه Power هم باید فشار داده باشید.
 • سیم لباسشویی مدیا باید بررسی شود.

مشکل باز نشدن درب لباسشویی مدیا:

ممکن است بخاطر حفاظت و ایمنی درب لباسشویی قفل شده باشد. اگر میکروسوئیچ درب هم خراب شده باشد، این مشکل بوجود می آید. تخلیه آب مخزن لباسشویی را بررسی کنید تا آب در آن باقی نمانده باشد. نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز

در این مواقع بهتر است لباسشویی مدیا را ریست کنید.

 

ماشین لباسشویی مدیا آب را به خوبی گرم نمی کند:

ممکن است NTC آسیب دیده باشد. حتی ممکن است لوله گرمایش لباسشویی مدیا دچار ایراد شده باشد.

آب در لباسشویی مدیا نشت کرده است:

ممکن است لوله تخلیه لباسشویی دچار گرفتگی شده باشد. اتصال لوله ورودی یا شیلنگ خروجی شل شده است.

تمامی اتصالات آب در لوله ها باید بررسی شوند. شیلنگ خروجی هم باید چک و تمیز شود. شیلنگ های تخلیه هم باید بررسی شوند تا دچار گرفتگی نشده باشند. در صورت داشتن هر گونه سوالی با نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز تماس بگیرید. کارشناسان اهواز خدمات با صبر و حوصله پاسخگوی سوالات مشتریان هستند.  

علت رها شدن مواد باقی مانده در لباسشویی مدیا:

به احتمال زیاد از مواد شوینده بی کیفیت و نامرغوب استفاده شده است. حتما از مواد شوینده مخصوص لباسشویی استفاده کنید.

علت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی مدیا:

در این حالت ممکن است مواد شوینده به اندازه کافی ریخته نشده باشند. یا لباس ها بیش از حد کثیف باشند. بهتر است مواد شوینده را به اندازه مناسب داخل محفظه جا پودری قرار دهید. از برنامه شستشوی مناسب استفاده کنید.

لباسشویی مدیا به خوبی آبگیری نمی کند:

 • در مرحله ی اول باید اتصالات شیلنگ های ورودی و دریچه ورودی بررسی شود.
 • فیوز ومدار دستگاه بررسی شود. ممکن است برق قطع شده باشد.
 • در صورت خرابی میکروسوئیچ هم این مشکل بوجود می‌آید.

 

علت تمام نشدن چرخه شستشو در لباسشویی مدیا:

در این حالت باید برد اصلی دستگاه، تایمر آن و همه اتصالات بررسی شوند.

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی مدیا:

ممکن است موتور لباسشویی مدیا دچار ایراد شده باشد. سیستم قفل درب لباسشویی هم باید چک شود. تسمه محرک دستگاه مورد بعدی است که باید بررسی شود.

علت حل نشدن مواد شوینده در لباسشویی مدیا:

 اگر فیلتر شیر الکتریکی دچار کثیفی شده باشد این مشکل بوجود می آید. محفظه جا پودری را ماهی یکبار با سرکه سفید شستشو دهید.

 

علت بوی بد در لباسشویی مدیا:

اگر لباس ها بعد از اتمام شستشو در مدت زمان زیادی داخل لباسشویی مدیا بمانند، ایجاد بوی بد می کنند. برای جلوگیری از مشکل بوی بد باید از مواد شوینده به میزان مناسب استفاده کرد. بعد از اتمام شستشو واشر دور درب لباسشویی مدیا را با یک دستمال تمیز خشک کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا استان اهواز

علت برق دار بودن بدنه لباسشویی مدیا:

در این حالت باید خیلی سریع نسبت به رفع آن اقدام کنید. اگر تخصصی در این زمینه ندارید، با نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز تماس بگیرید. برق دار بودن بدنه لباسشویی مدیا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. احتمالا یکی از قطعات دارای اتصال است. پمپ، واتر پمپ، شیر الکتریکی، هیتر را قطع کنید و به دنبال ایراد باشید. حتی ممکن است سیم های رابط نیز معیوب شده باشند. بررسی این موارد به صورت دقیق باعث پیدا شدن مشکل می شود.

علت خاموش شدن لباسشویی مدیا حین کار:

برای رفع این مشکل باید قطعات زیر به طور دقیق بررسی شوند.

 • میکروسوئیچ درب لباسشویی مدیا
 • تایمر دستگاه
 • موتور لباسشویی
 • شیر الکتریکی
 • نوسانات برق خانه
 • زبانه و قفل درب دستگاه

کد خطاهای لباسشویی مدیا اهواز خدمات:  

گاهی پیش می آید که لباسشویی مدیا دچار مشکلاتی می شود. در صورت بروز مشکلاتی، لباسشویی مدیا کد خطاهایی را بر روی پنل دستگاه نمایش می دهد. این ارور ها با حروف و اعداد انگلیسی نمایش داده می شوند. در این مقاله سعی داریم شما را با این کد خطاها آشنا کنیم. بعض یاز آنها به راحتی رفع می شوند. اما بعضی دیگر نیاز به تخصص دارند. برای رفع ایرادات بزرگ با نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز تماس بگیرید. متخصصان اهواز خدمات در کمترین زمان برای بررسی به محل سکونت شما اعزام می شوند.

 • کد خطای E6 لباسشویی مدیا: این کد خطا نشان می دهد که هیتر و یا المنت لباسشویی دچار سوختگی شده است. برد الکترونیکی دستگاه باید بررسی شود.

رفع خطا: سیم های متصل به المنت و مقاومت آن باید بررسی شوند.

 • کد خطای E10 لباسشویی مدیا: مدت زمان آبگیری بیش از حد شده است. مدت زمان زیادی طول می کشد تا هیدروستات و شیر برقی از آب پر شوند.

رفع خطا: شیلنگ ورودی باید از نظر پیچ خوردگی و انسداد بررسی شود. میزان فشار آب هم باید بررسی شود.

 • کد خطای E11 و E12 لباسشویی مدیا: زمانی که لباسشویی مدیا از آب سرازیر شود، این کد خطا را مشاهده خواهید کرد.

رفع خطا: هیدروستات دستگاه باید بررسی شود. در صورت لزوم نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

 • کد خطای E21 لباسشویی مدیا: با مشاهده این کد خطا متوجه می شوید که زمان تخلیه لباسشویی مدیا زیاد شده است.

رفع خطا: پمپ تخلیه را از نظر گرفتگی بررسی کنید.

 • کد خطای E30 لباسشویی مدیا: این کد خطا نشان می دهد که درب لباسشویی مدیا به خوبی بسته نشده است.

رفع خطا: درب لباسشویی مدیا را بررسی کنید تا به طور صحیح بسته شده باشد. گاهی ممکن است لباس ها بین لباسشویی مدیا گیر کرده باشند.

 • کد خطای E31 لباسشویی مدیا: زمانی که میکروسوئیچ درب لباسشویی مدیا به خوبی کار نکند با این کد خطا مواجه خواهید شد.

رفع خطا: برای رفع خطا باید به بررسی میکروسوئیچ درب لباسشویی مدیا پرداخت. در صورت نیاز باید میکروسوئیچ درب تعویض شود. برد الکترونیکی دستگاه هم باید چک شود. نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز

 • کد خطای E33 لباسشویی مدیا: این کد خطا در ارتباط با ارور هیدروستات لباسشویی مدیا است. سنسور سطح آب به خوبی کار نمی کند.

رفع خطا: هیدروستات و سنسور سطح آب باید بررسی شوند.

 • کد خطای E34 لباسشویی مدیا: با مشاهده این کد خطا متوجه می شوید که ترموستات دستگاه دچار اتصالی شده است.

رفع خطا: سنسور دمای آب را چک کنید و در صورت نیاز نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

 • کد خطای E35 لباسشویی مدیا: در این حالت ترموستات دمای آب را نشان نمی دهد.

رفع خطا: در صورت نیاز سنسور دمای آب باید تعویض شود.

 • کد خطای E36 لباسشویی مدیا: این کد خطا نشان از شکستگی الکمن می دهد.
 • کد خطای E40 و E41 لباسشویی مدیا: این کد خطا نشان می دهد که برد الکترونیکی لباسشویی مدیا به خوبی کار نمی کند.

رفع خطا: برد الکترونیکی دستگاه باید بررسی شود. در صورت نیاز باید تعویض شود.

 • کد خطای E50 لباسشویی مدیا: در این حالت خطاهای چندگانه بوجود آمده  است.

رفع خطا: برای بررسی این مشکلات باید از نیروی متخصص کمک بگیرید. می توانید با متخصصین نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز تماس بگیرید.

 • کد خطای E3C لباسشویی مدیا: این کد خطا نشان از خرابی المنت است.

رفع خطا: مقدار مقاومت هیتر را برای بررسی خرابی و سوختگی المنت چک کنید. ممکن است خرابی برد هم بوجود آمده باشد.

 • کد خطای E3D لباسشویی مدیا: نوسانات برق باعث ایجاد این ارور شده است. برد الکترونیکی دستگاه هم ممکن است خراب شده باشد

رفع خطا: ولتاژ و نوسانات ورودی برق باید چک شود. برد الکترونیکی دستگاه قطعه ای حساس است. بهتر است توسط تکنسین های مجرب بررسی شود.

 • کد خطای E60 لباسشویی مدیا: این ارور نشان از خرابی موتور است.

رفع خطا: سیم کشی مدار برد به موتور باید بررسی شود. موتور لباسشویی مدیا از لحاظ سوختگی باید چک شود.

 • کد خطای E61 لباسشویی مدیا: این کد خطا نشان می دهد که برد لباسشویی مدیا دچار مشکل شده است. ممکن است مدار برد دچار خرابی شده باشد. ممکن است موتور دستگاه سوخته باشد.

رفع خطا: موتور دستگاه را بررسی کنید که دچار سوختگی نشده باشد. سیم کشی مدار برد به موتور هم بررسی شود.

 • کد خطای E62 لباسشویی مدیا: در صورت خرابی برد و یا سرعت سنج لباسشویی مدیا با این کد خطا مواجه می شوید. حتی ممکن است موتور دستگاه هم خراب شده باشد. نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز

رفع خطا: برد و موتور دستگاه باید توسط متخصصین متبحر بررسی شوند.

 • کد خطای E63 لباسشویی مدیا: سرعت موتور کنترل نشده است. ممکن است مدار برد الکترونیکی لباسشویی مدیا هم دچار ایراد شده باشد. خرابی تاکتومتر هم باعث نمایان شدن این کد خطا می شود.

رفع خطا: تاکتومتر و برد الکترونیکی دستگاه بررسی شوند.

 • کد خطای F92 لباسشویی مدیا: اگر سنسور گردو غبار و المان های مرتبط با آن دچار مشکل شده باشد این کد خطا نمایان می شود.

رفع خطا: تمام سنسورهای لباسشویی مدیا باید با دقت بررسی شوند. در صورت لزوم سنسور ها باید تعویض شوند.

 • کد خطای E404 لباسشویی مدیا: این ارور نشان می دهد که مدار برد اصلی لباسشویی مدیا خراب شده است.

رفع خطا: مدار برد اصلی برای برای عیب یابی بررسی شود.

توجه داشته باشید که اگر ایرادات وارده بر لباسشویی مدیا تخصصی است خودتان دست به کار نشوید. از متخصصان باتجربه همان برند کمک بگیرید. نمایندگی لباسشویی مدیا در اهواز برای رفع مشکل متخصصین کاربلد را به محل سکونت شما اعزام می کند. بعضی از این کد خطاها ساده است و خودتان هم می توانید آنها را رفع کنید. در صورت بروز هر گونه سوالی با نمایندگی لباسشویی مدیا اهواز تماس بگیرید.

5/5 امتیاز - (20 امتیاز)